Ana Menü

kardeşlerimize destek olalım

Başlatan ismailcem, Kasım 21, 2006, 00:53:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

pazar günü kadıköy iskelesinden 1.15 gemisiyle besiktasa geçerken arka tarafta bira içip arkadaşıyla sohbet ederken görmüştüm onu beyaz montunun altında besiktas forması vardı daha sonra akşam haberlerde gördüm onu ve onu korumak isteyen arkadaşıyla polislerden dayak yerken parmagım koptu diyordun hemen tanımıştım onu beyaz montu sapkası ve besiktas formasıyla arkadaşı onun  derdini polislere anlatırken dövülüyordu bu yazıyı yazarken çok düşündüm o parmagı kopan bende sende abiniz babanız kardeşinizde olabilirdi kadıköyde yerlere yatırılan kelepçenen geldi gözümün önüne suçu neydi kapkaç mı adam mı öldürmüştü ne yapmıştı da yerlere yatırılıp kelepce takılıyordu sonra gözaltına alınan 42 kişi geldi aklıma sucları neydi terör eylemimi yapmışlardı da 6 saat gözaltına alınıp 6 ay ceza 1.200 ytl para cezası yiyeceklerdi suçları besiktasımızı sevmekti ama onların tek sucu vardı besiktaslı  olmak onlara destek olacak ne bir başkanları nede bir yöneticileri vardı gözaltına alınanların yarısının üzerinde forma bile yoktu ama işte besiktaslılar türkiyenin neresine giderse gitsin polisten en çok şiddet gören taraftı birgün bir maçta polise sordum dedim neden bizi bu kadar çok dövüyorsunuz aynen söylediği laf sizi dövmek çok hoşumuza gidiyor dedi gelin abiler herkes bize karşıyken biz bir birimize destek olalım o arkadaşlarımaza sahip çıkalım ve başkanımıza bizi sahipsiz bıraktıgı için her türlü aşagılanmamıza seyirci kaldıgı için basket maçlarında bile bize iskence yapılırken bile bir muhatap bulamadıgımız için bir email yazalım yarın o karakolda sizde olabilirisiniz biz herşeye sesiz kalırsak birgün bu işler bizleride bulur ben yazdım belki okumaz ama haber gider siz emin olun sizden istediğim tek sey başkanımıza soralım neden bizlerin haklarını korumuyor neden bizlere ve besiktasımızın hakları yenilirken sesini çıkarmıyor bu benim isyanım 42 kişiden bir kişi bile benim arkadaşım değil ama o forma için kim olsa aysını yaparım eger bir kardeşimiz parmagım koptu derken bile polisten dayak yiyorsa bizden bu kadar nefret ediliyorsa kusura bakma sayın başkan o kopan parmagın kanında seninde suçun var
42 kardeşimize destek olmak için email yazmak isteyen olursa aşagıda yazıyor  birde toplu gidiş yoktuda neden toplu çıkış oldu aklımada takılmadıgı degil hani lütfen bu konuyu kilitlemeyin bu topicin amacı kardeşlerimize sahip çıkmak içindir herhangi bir tek art niyet yoktur herşey besiktasımız ve ileride iyi şeyler yaşamak içindir (lütfen küfür ve hakaret içeren yazılar yazılmasının bizlere yakışan her zaman başkanımıza saygı ve sevgidir)
Kulübümüz ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için:
      bilgi@besiktasjk.com.tr

boss

Olay şöyle gelişiyo ben ve gokhan arkadasım bekliyoduk üsküdar iskelsinde sinirler gergin alkol hat safada zaten kameramana konusuoruz emniyete salca oluyoruz bi baktık cevikkuvet hareketlendı kosuyo kadıkoy vapuruna dogru bızım arkadas fırladı gıttı baktım polis bunu alıntı yapıcak bende fırladım neyse zar zor cektım yanıma arkadası sonra ıskeleye tam yaklasmısken bı baktım serefsiz ler adamı demirlere sıkıştırıp parmagını kopartmıslar orda parma kopan adam saskın biz ondan daha şaşkınız akıcak kan damarda durmaz derler ya aynen oyle durmuyo kan biz onu gorduk nevrimiz attı zaten polis e gider yapmaya başladık iste iskelede bagırıoruz cagırıoruz siz yunan polisisiniz TÜRK olamazsınız rum serefsızlerı falan diye polis susturmaya calısıo 3 yıldızlı ama susmadı bızım arkadas nese onu alıntı yaptırmadan bındırdık uskudar vapuruna...
Üsküdarda 1 tane bile polis yok nese taksiye atladık altın yolda mevzu yapmaya  gidiyoruz resmen 3 kisiyiz nevrimiz donmus derecede sırf daayak yiyelimde polis e dava acabilelim diye gidiyoruz bi koprunun altında polis yaklaşık 100 kadar BEŞİKTAŞ lıyı taksilerden indirip tutuyo nese egıldı bızım arkadaslar gectık sonra bi telefon geldi abiler iskelede diye gittik yok kimse ortalıkta meger polisler alıntı yapmışlar..
İşte kadıkoyde kameralara konustuk falan butun haberler vermıs dun ve bugun ben gormedımde sonra yaklaşık 10 kişi iskeleden bastık gidiyoruz stat a dogru butun fenerliler afalladı bize bakıyolar neyse mevzu patlamadı orda mevzu olsa herkezın cebınde kafam kadar taşlar var yani katliam olurdu kesin nese stat a ulastık ordaki polis in cogu BEŞİKTAŞ lıydı bayag ıyı davrandılar bize onların hakkı yenmez...

O 42 kisiyede inanıyorumki davaları düsücek en büyük istegim bu davaları dusucek ıcımden gecen bu... ;D

Ulan ne doluymusum hepsini yazdım ;D

msaribas

Merhaba arkadaşlar,

Bahsi geçen 42 kişiden biri de bendim. Benim bindiğim vapurda gözaltına alınmamızı gerektirecek herhangi bir taşkınlık yaşanmadı, benim üzerimde formayı bırakın atkı dahi yoktu. Gözaltına alınanlar arasında GS li bir çocuk dahi vardı. Karşıya ablasına kirli çamaşırlarını yıkamaya götürürken torbasını açmışlar ve siyah beyaz bir don buldukları için onu da içeri almışlar. Sonuçta elimizde bilet olduğu halde maça giremedik ve saat 10 a kadar gözaltında tutulduk. Detayları isterseniz akşam yazarım. Bir avukatla görüştüm az önce, böyle bir durumda savcılığın kolay kolay dava açamayacağını söyledi (ifademiz alınırken avukat yoktu ve haklarımız okunmamıştı) ancak ben ve arkadaşım her halükarda cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunmaya karar verdik. Eğer bu grupta olup da dava karşı dava için bize katılmak isteyen varsa bana ulaşsın. Bu arada, nezarethanede maçı radyodan dinledik ve bir arkadaşımız birkaç fotoğrafımızı çekmişti. Arkadaş fotoğrafları kralcarsi.com da yayınlayacağım demişti. Ben henüz göremedim ama burada yayınlanırsa eğer süper fotoğraflar var. 

TunaSuner

bende iskelede polise cereyan kaçıran grup içersindeydim hatta bir kardeşimiz atkısı yere düştü onu almaya çalışırken sırtıma iki üç cop yedim şerefsiz emniyetten.Ben dua ediomki iyiki vapura binmemişim yoksa izmirden gelip maça giremeden geri dönseydim tarifi olmayan şeyler yapardım :)
Ne Bir Heves Ne bir Tutku BEŞİKTAŞIM Anlatılmaz Bir Sevgi Bu !!!

b_eagle_24

bu konuyu bu forumdada açtığın için teşekkür ediyorum ismailcem bizlere destek olduğunuz için..diğer forumda olanları yazmıştım..o 42 kişiden birisi benim..halen daha ne olduğunu ne suç işlemiş olduğumu anlamış değilim..biz sadece bize söyleneni yaptık..formamızı saklayarak geçtik kadıköye..hem alen hemde polisler karşıya öyle geçmemizi söylemişti çünkü..ama sanki adam öldürmüşçesine muamele gördük..küfürmü yemedik??dayakmı yemedik..polisler bize gerçek yüzlerini bir kez daha gösterdi..biletlerimiz elimizde kaldı..elimiz kolumuz bağlıydı..hiçbir şey yapamadık..asıl suçlular içerde maça girerken bizler içeri alındık..ben dün defalarca kulübe faks çektim mail attım..kullanamadığım biletimi gönderdim..ne bir telefon geldi bana ne mailime faksıma bir cevap..üzülerek söylüyorumki taraftarlar kulübümüzün umrunda değil..cafede resim bölümüne nezaretin resmini koydum..eğerki ceza gelirse bakalım o zaman kulübümüzün üstün!! yöneticileri bizim hakkımızı savunacakmı???bir gün içinde içimde ne taraftarlık hevesi kaldı ne beşiktaş sevgisi..haksızlığa uğramak insana çok fazla koyuyo..
The GOD excuses,ÇARŞI don't excuses!!!

b_eagle_24

msarıbaş resmi cafede resimler bölümüne koydum ilk baştaki resim bende sonunak dar hakkımı arayacağım..sana msnimi veriyorum..ilgin24_carsi@hotmail.com sende bana ulaş ama mutlaka ulaş..hep birlikte hakkımızı araylım..hiçbirşey bu kadar basit olmamalı..ne günah işledikki bizlere bu cezalar gelicek..yapılması gereken ne varsa hep beraber yapalım..

msaribas

b_eagle_24  msn ini yanlış yazmış olabilir misin ? ben ilgin24_carsi@hotmail.com olarak ekledim ama seni göremiyorum.

b_eagle_24

yok adres doğru ama ben şu an çevrimdışıyım işyerindeyim msn yasak burda eve gidince açsam olmazmı???senin evde varmı internet..yada şimdi mail yada burdan özel mesaj atabilirsin..

msaribas

Tamamdır sana bütün iletişim bilgilerimi gönderdim. bu işin peşini bırakmayalım.

b_eagle_24

bırakırmıyım..bi suç işlemiş olsam ne ceza verirlerse versinler razıyım ama günahsız yere bizim orda 8 saat bekletilmemiz ve biletli halde maça alınamamız bile en büyük cezadır..bide maçlardan men ve para cezasından bahsediyolar..şaka gibi..çok şaşkınım çokk..

Çarşı10-ur

olaylaardan bazlarıda gokhan bana tel caktık uskudfardayız deyınce koray martı falan kadıkoye gectık tam ındık polıs bızı durdurdu sıs bombasını ındırdım patlattım ortalık ymeyesıl oldu koray abı kafası guzel polıs onu aldı derken komserı ıkna ettık bıraktı sonra gıttık bnede bılet yok altıyolun ordan fenerlıler kufr edıo bızde onlara ettık elıme tas aldım bı kodum  yoldan gecen taksının arkassaında patladı sonra fblıler gecıo oyle 15 -20 kıs lavuklar tırsarak yuruo
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

keskinli

polis siddetine maruz kalmis tüm renkdaslarima gecmis olsun.
tv de gördügümde ben bile kendimi tutamadim.polisin bi renkdasimiza vurdugu tokati aynen kendi yüzümde hissettim.zaten 4 polis bi adamin üzerine cullanmissiniz daha ne vuruyorsunuz güzel ülkemin cirkin insanlari!!??
toplu gidilmeyecekte,her besiktas taraftari icin ayri bi vapurmu gelecek cahil istanbul yönetimi??
besiktas yönetimi bu konuyla mutlaka ilgilenmeli,besiktas taraftari bu ülkenin samar oglani degildir!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

poacher

arkadaşlar madur olan herkese geçmiş olsun
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

boss

Arkadaşlar eğerki darp izi varsa doktordan rapor alın polisleri öyle dava edin...
Yoksa her zaman sizle ugrasırlar sonradan geldi aklıma bu yani direk mim li olursunuz ama hakkınızı arayın 1200 ceza gelmez hralde öyle umuyorum...

ugur24

dün karakartal forumda çok bekledim bizden bahsederler diye ama konuşulmadı bile.. :'(