Ana Menü

Yapma be Ertuğrul Hoca

Başlatan tcenk, Şubat 12, 2008, 01:16:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Hangi maçtan korktuysan hepsini kaybettin hemde çok kötü oyunlarla.
Kendi korktuğun yetmiyor takımıda bu haşe getiriyorsun.
Yen artık şu korkularını sen bu korkularını yenemezsen bu basın senide yer.
Zaten transfer politikası tam bir fiyasko defansı kapatmak yerine han gibi
açtınız. Koraya yapılana senin müsade etmemen gerekirken kapıyı senin
açman yakışmadı. Şimdi bir ön liberon olmadığı için yanıyorsun.

Bir sözde Levent Erdoğan'a Beşiktaşın eksik yerleri belliydi.
Bunu 10 yaşındaki çocuklarda biliyor. Siz bunu göremiyorsunuz. Hani Kaliteli
yabancı defans nerede ? Bir ön liberomuzun yedeği bile yok. Bu takımın tek kötü yeri
defansı 3-4 yıldır burayı tamir edemediniz. Sonra 11.000.000 Euro M.Topuz'a
vermeye çıkıyorsunuz. Bu paraya Beşiktaşın tüm eksiklikleri giderilirdi.

Bu Gökhan Zan ve İbrahim Toroman birlikte oynadıkları sürece Beşiktaşın Şampiyon
olacağına inanmıyorum. Her zaman Beşiktaşlıyım ama inanmıyorum. Bir gün birileri
bunları görür inşallah.
Yok birde bu toroman kendisini yeterli görmüyormu? Allahım Allahım Ya yapma
90 Dakika koşuyormuş banane, her kestiğin top sen vurduktan sonra yine sana
gelmeye mecbur. Top senle rakibin forveti arasında geçiyor ya.
Birde adam topu taç çizgisine çekiyor ya illet oluyorum kafa havada top başka yerde
rakip basana kadar karar veremiyor sonra herzamanki hareket ya rakip basıyor ya taça
yada dan duuunnnnnn.
Kadere bak defanstan bir tane adam top çıkaramaz mı yokkk çıkaramıyor.
Ali Tandoğan-Toroman-Zan-Üzülmez

Olsun Herşeye rağmen Beşiktaşlıyız.
1903

eRe

ben hep soyledım takıma forvet alıncagına gıt 5 mılyon euroya bır defans al korayda takımda kalsın al ıste ucuzundan bır defans daha aldın 2 defans takvıyesıyle devre arasını kapa.

forvette degısen ne var kı yıne tello ıyı oynamazsa delgado gol atmazsa kım atıyor gollerı.forvete adam aldınız da forvet oyuncumuz mu gol atıyor.

bu takımda sorunun nerede oldugunu cumle alem gorurken her sene defansa takvıye yapacaz dıye bıze umıt verırken kac senedır bu defansa adam almamak nıye.

ne toraman ne gokhan su bakı bıle daha cok ıse yarıyor bıze defansta en azından adam elınden gelenı yapıyor yedek kalıyor kusmuyor ama toraman olsa 2 kossa en ıyı defans oyuncusu sanıyor kendını gokhanda zaten yere dusse aylarca toparlanamıyor bır daha.

yok abıcım bu polıtıkayla basarılı olunmaz.bole 2 mac sevınırsın ancak uzun perıyotta hıc bır basarı gelmez.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

Yazacaklarımı düşünüyordum ki Erdem zaten yazılması gereken herşeyi yazmış,virgülüne kadar katılıyorum yazdıklarına...

Özellikle forvet transferi konusunda ne yapmaya çalıştık anlamadım,forvet lazımdı aldık ama forvet oynamıyor adam,ben ne anladım böyle transferden üstelik takımda ön libero mevkisinde oynayan 3 adam varken ve biri sakatken sen kalkıp tek alternatifini gönderiyorsun...

Kimse çıkıpta bi mağlubiyet aldık,konuşmaya başladınız demesin biz bunları aylardır söylüyoruz,yeni şeyler değil...

keskinli

cok hatali hoca coook
ama bu macta korktugundan degil yanlis taktiginden dolayi böyle kötü bi oyun ortaya koyduk
hocanin yanlislarini 10 yasindaki cocuk bile yapmaz
sezon basindan beri hatalara devam ediyor
bu sekilde giderse seneye bu takimda olmayabilir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

alper_1903

cok isabetli sözler ilk önce kutluyorum seni

Bariz hatalar yapiyor ertugrul hoca dedigine katilmamak elde degil

Toraman Konusunda sanki kelimeleri agzimdan almissin
nedir o Taca dogru topla cikip ondan sonra dan dun öne vurmalar
hemen vur be kardesim rakibi bekleme... diyoruz ama kime diyoruz...
bencede Sampiyonluk hayal bu defansla
Korayin ilk gittiginde ben pek üzülmemistim kabul ediyorum ve zaten S. Kurtulus iyilessin o bölgede problemlerimiz de olmaz ama yinede Koray keske yedek olarak kalsaydi...

unutmamamiz gereken ama Korayin gidisiyle Holosko geldi ve bence yararli bir oyuncu
transfer politikasi gecen senelere bakarsak bu sene iyi
Tello, Cisse cok isabetli oldu ve son katilan Holosko da öyle sinyaller veriyor
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

NoPasaran

Ertuğrul Hocanın korkak olduğuna inanmıyorum. Tiganadan sonra açık konuşmak gerekirse son kayseri maçı hariç oynana futboldan memnun kaldım :)

Gol yesek bile bu takım gol atara düşüncesini bana kazıdığı için bende buradan hocama destek vereceğim..

Ertuğrul Hocanın en büyük şanssızlığı TÜRK olması başka bişey değil..

Şu an başımızda yabancı bir hoca olsaydı eminim yıllar sonra işkdefa iyi top oyunuyoruz gibisinden bir sürü yazı okurduk ama malesef dediğim gibi TÜRK!

Kayserisporu deplasmanda yenen büyük takım varmı ? Baktınız mı hiç acaba? Hangisi 3 puan çıkarmış bu sene.. hiçbirisi. Bırakında bizde 6 maç sonra Kayseriye yenilelim..

Koray olayına gelince gönderilmesinden ziyade yerine futbolcu alınmaması bir sorun.Bildiğim kadarıyla bununda sorumlusu Başkan Demiören. Holoskoya çok para verdik deyip 2 milyon euroytuda adı sanı duyulmamış birisine verince Orta sahaya 1 milyon euro bile ayıracak para kalmadı malesef..

Ertuğrul Hoca görmüyormu eksikleri. O istemezmiydi çok kaliteli tecrübeli yabancı almak..

Ama olmadı , olamadı..

Klup iyi yönetilmiyor tek sorunumuz artık bu..

----

Toraman şu bu içinde ben yıllardır diyeceğimi dedim ve bugün Bütün Beşiktaş forumları benimle aynı noktaya geldi. "Sen futboldan anlamıyorsun, sen nasıl Beşiktaşlısın" diyen Beşiktaşlıların sonunda acık gerçekleri görmesi beni üzüyor :)

Bu takımın savunmasına çok kaliteli 2 isim lazım. Bu işler Kaşlarla , Toramanlarla olmaz, olamaz...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

akbaba71

kayseriyi kendi sahasında yenen herhangi bir takım zaten yok ayrıca kayseri ligde 4 büyüklere yenilmemiş bir takım 2 stoperin 1 ön liberon 1 de forvetin eksikse ilk 11 de oynayan o deplasmandan galibiyet cıkarman cok zor koray konusuna gelicek olursak koray takımda olsayıd cissenin yedeği olarak 2 tane sakat oyuncu olucaktı serdar ve koray olarak  koray kalsa bile 1 tane ön libero alınması yada en azından kiradan fahrinin çağrılması gerekirken biz bunların ikisinide yapmadık bunda volkan abinin dediği gibi ekonomik nedenler ön planda bu maçta ertuğrul hocayı şu yönden eleştirebilirim rico yerine paftan 1 oyuncu koysaydı bundan kötü almazdı keşke deneseydi
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

RCA

ya sonuçta korayı biz yedekte oturuyo die yedek kulubesinde oturarak para kazandığı için satmadık mı?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

Alıntı yapılan: akbaba71 - Şubat 12, 2008, 20:10:59
kayseriyi kendi sahasında yenen herhangi bir takım zaten yok ayrıca kayseri ligde 4 büyüklere yenilmemiş bir takım 2 stoperin 1 ön liberon 1 de forvetin eksikse ilk 11 de oynayan o deplasmandan galibiyet cıkarman cok zor koray konusuna gelicek olursak koray takımda olsayıd cissenin yedeği olarak 2 tane sakat oyuncu olucaktı serdar ve koray olarak  koray kalsa bile 1 tane ön libero alınması yada en azından kiradan fahrinin çağrılması gerekirken biz bunların ikisinide yapmadık bunda volkan abinin dediği gibi ekonomik nedenler ön planda bu maçta ertuğrul hocayı şu yönden eleştirebilirim rico yerine paftan 1 oyuncu koysaydı bundan kötü almazdı keşke deneseydi
sorun yenip yenmemekte degilki bahadir,sorun oynanan kötü futbol
kötü futbolun öne cikan sebebi ise hocanin yanlisi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eyup1903

ne olursa olsun sonuna kadar ertuğrul sağlam

[KralKartal]

Ertugrul hocamiz beni cok hayal kirikligina ugratti,
super futbol beklerken, acaba bu mac nasil oynacagiz diye
hep dusunuyorum, her mac farkli oynuyoruz...

Elinde iyi oyuncular var ! Kullanmasini bileceksin.

Devre arasi, gereksiz HOLOSKO transferi ile, sampiyonluk zaten gitii...

elimizle verdik sampiyonlugu, daha birsey demiyorum...
Bu istek yonetiminmiydi , hocaninmiydi bilemem
kiminse cok yanlisti...hesabini verecek elbet!!!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Korkunun eceLe faydası yok demişLer !
Bölünür senin için uykular!

onaT

sivas fb gs maçlarıdan 2 ile 4 puan arası alırsak, ve geri kalan 10 maçtan 9unu kazansak şampiyon oluruz.
bence önemli olan işin sona gelmesi.
porto maçındaki hatayı yapmaz heralde şampiyonluk maçı olursa tigana gibi
neyse hayırlısı.

levent1903

güzel yazi -- her macta kanser oluyoruz,,, yanlis transferler, yanlis oyuncu degistirmeler, yanlis taktikler,
senelerdir Defans problemimiz.... Ben bu Yönetimden umudumu coktan kestim ve Hoca dan da sogumaya basladim.
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.