Ana Menü

Avustralya'da kârlı kamp

Başlatan TurkishTank, Şubat 08, 2008, 13:38:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TurkishTank

Avustralya'da kârlı kamp

Siyah beyazlılar 3 maç oynayacak. 15 günlük kamp boyunca bütün masrafları sponsor firmalar karşılayacak. Kasasına da 1.5 milyon Euro para koyacak.

BEŞİKTAŞ, Avrupa'yı terk etti, deniz aşırı kıtayı seçti. Siyah beyazlılar, geçen sene Avusturya'da yaptıkları kamptan ağzı yandığı için yeni sezon için Avustralya'yı tercih etti. Başkan Yıldırım Demirören, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve menajer Sinan Engin kamp için gelen teklifleri tek tek değerlendirdi. Üçlü, Sydney'de karar kıldı.

Bu şehirde 3 hazırlık maçı oynayacak olan siyah beyazlıların 15 günlük kamp boyunca bütün masrafları sponsor firmalar tarafından karşılanacak. Üstelik 1.5 milyon Euro parayı da kasasına koyacak. Engin, sezon başı kampı için başta Amerika olmak üzere birçok ülkeden teklif aldıklarını vurgulayarak şöyle konuştu: "Melbourne'de yaşayan iş adamlarından Zorlu Kaya'nın davet mektubunda çok iyi imkanlar olduğunu gördük ve değerlendirdik. Buradaki vatandaşlarımızla da hasret gidereceğiz.

Çok teklif geliyor

Maddi olarak da kulübümüz çok iyi şartlarla karşılanacak. Tahmin ediyorum bizden sonra diğer kulüplerimiz burada kamp yapacaktır."

İki yıldır Avustralya'da kamp yapılması için teklif geldiğini sözlerine ekleyen Sinan Engin, "Yeni sezon hazırlıklarını Avusturalya'da, devre arası kampını da Japonya veya Kore'de yapmayı düşünüyoruz. Buralarda turnuvalara katılmamız için teklif yaptılar. Değerlendiriyoruz" diye konuştu.

hurriyet.com.tr

Can istiyor bi goz Allah verdi iki goz... ben besiktasimi isterken...besiktasim bana gelcekmis bee...hayatimin en mutlu gunu...iNsallah boyle bi haber'de yalan degildir... ki sanmiyom...carsi'yi tribunde temsil etmeye hazirim... :) :hayde :hayde

tribun amigoluk icin bana ders vermek istiyen varmi... ??
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Adriano

Oh Ahmet abi, sen Beşiktaş'ı görmek isterken, Beşiktaş seni kırmayıp ayağına kadar geliyor :) İyi değerlendirirsin umarım bu kampı :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

TurkishTank

ne diyosun be...omrumde bi kere oljak bi olay...kacirirmiyim :) benim icin fener derbisi kadar buyuk bi olay...(ki kendimi fener derbsinede sakliyom) :)

Saygilar, @hmEt

Adriano

O zaman kamp zamanı tüm detayları, resimlerle, kamptan son dakika haberlerini falan aktarırsın foruma :)

KralKartal Muhabiri Ahmet abi Avustralya kampında :D
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

TurkishTank

puhahahaha....helal be kardesim...gorevimi yerine getirmek isterim... bi sn bile kacirmam :)

Saygilar, @hmEt

akbaba71

Alıntı yapılan: TurkishTank - Şubat 08, 2008, 13:51:27
puhahahaha....helal be kardesim...gorevimi yerine getirmek isterim... bi sn bile kacirmam :)

gözün aydın abi  :D  bizim burada yaz olduğu zaman avustralyada tam tersi olmuyor muydu ya  :D
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

TurkishTank

evet tam tersi....orasi oyle ama...bu kuresel isinma isin icine  harbi etti...burdaki yazda uc gun 30+ oldu... uc haftadir paso yagiyor...sozde yazdayiz... kafayi yiycem bi agiz tadiyla plaj'a gidemedik... bakalim kisin nolcak burda....

Saygilar, @hmEt

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

TurkishTank

simdiden hayal ediyom... tribunde amigoyum..."ahmet sagaa...uclu cektir kartalaa..." puahahah.. "alen sahaya...." benziyor hafifden dimi :)

Saygilar, @hmEt

keskinli

kolay gelsin adasim :D
simdiden havaya girmissin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Gözünaydın Ahmetcim,inşallah haber doğrudur da Beşiktaşımızı orda görürsün :)