Ana Menü

Kolot Eleştirdi !..

Başlatan erdinc1926, Şubat 05, 2008, 11:49:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

BEŞİKTAŞ'ın eski yöneticisi Celal Kolot, Ertuğrul Sağlam'ı eleştirdi. Kolot, "Benim dönemimde transfer edilen Tello ve Cisse, takımın vazgeçilmezleri. Ertuğrul Sağlam'ın aldırdığı Higuain ile Diatta ise gönderildi. Başkan ve Sağlam'a kırgınım. Ayrıldıktan sonra beni aramadılar" dedi. 

fotomaç
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

erdinc1926

'Sağlam yetersiz'
Zaman Gazetesi Yılın Sporcusu Ödül Töreni'nde davetliler arasında yer alan Celalettin Kolot, Beşiktaş Yönetim Kurulu'nda 6-7 ay görev yaptığını ve bıraktıktan sonra da rahatladığını belirtirken, "Benim bilgim olmadan Ertuğrul Sağlam'ı getirdiler. Ertuğrul'la da anlaşmaya çalıştım, ama yetersiz olduğunu gördüm. Başkanın futbol şubesini kapatmasının ardından da istifa ettim" dedi.

Transferi eleştirdi
Siyah-beyazlı yönetimin özellikle transfer yöntemini eleştiren Kolot, şunları söyledi: "Benim çalışığım dönemde transfer edilen oyuncular Cisse ve Tello takımın vazgeçilmezleri. Ertuğrul Sağlam'ın aldırdığı Higuain ile Diatta ise geri gönderildir. Alacağımız iki önemli oyuncuyla çok daha güçlü bir kadromuz olacaktı, ancak olmadı. Yapılanlara inanmadığım için görevi bıraktım. Başkan ve Ertuğrul Sağlam'a da kırgınım. Ayrıldıktan sonra bir kez bile aramadılar."

Tigana şampiyonluk diledi
Zaman Gazetesi Yılın Sporcusu Ödül Töreni'ne davetli olarak katılan Fransız teknik adam, eski takımı Beşiktaş'ı takip etmeyi sürdürdüğünü dile getirerek, "Umarım geçen seneden daha iyi olur. Biraz değişiklikler olmuş takımda. Şampiyonlar Ligi'nde oynadıkları için de çok mutlu oldum, çünkü benim de emeğim vardı bunda. Neticeler ise futbolun bir parçası" dedi.

fanatik
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

alper_1903

Celal Kolot a hak vermemek mümkün degil bu konuda

tabii baska konularda haksiz olabilir ama cisse ve tello konusunda yüzdeyüz hakli
duyduguma göre normal bi adam degilmis celal koot :D hastalarin en hasta besiktaslisiymis  :D

bu da bazen macsonu röportjalarina yansidi :D
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

pascalyptica

ben şunu anlamıyorum.. nedense her istifa eden ben geleceği görüp de ayrıldım diyo.. yönetimde bu kadar ileri görüşlü insanlar varsa neden bu kadar borç var??
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..