Ana Menü

Fenerbahçenin eski amigosu Seha Ergenin BABA HAKKIYLA ilgili bi anısı

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 04, 2008, 13:16:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BEŞİKTAŞ

röportajin bi bölümü

Hakemlere de o zamanlar gönderme yapılır mıydı?

En büyük küfür , "Hakeme de maşallah, "Ooo ooo ooo ooo ooo ooo gelin olur inşallah... Ooo ooo ooo ooo ooo ooo... Bir de; "Arabacı Hakkı yuh Hakkı, arabacı Hakkı yuh Hakkı..." diye Baba Hakkı'yı kızdırırdık. Bir Beşiktaş maçında burada, biz bir başladık arabacı Hakkı yuh Hakkı, arabacı hakkı yuh Hakkı ilk haftayım 0 – 0 deli oluyor baba. Bana böyle yapıyor (Elinin işaret parmağını yüzünün hizasında sallayarak Baba Hakkı'nın ona yaptığı hareketi gösteriyor. ) Ulan diyor ben sana sorarım. İkinci yarıya çıktılar kardeşim. Rahmetli Şükrü hiç unutmam tramvay yolu tarafındaki kaleye bir orta yaptı. Baba bir çaktı 90'a 1 – 0. Geldi önümüze pat şortunu indirdi, avuçlayıverdi apış arasını. Rahmetli Şükrü Saracoğlu'da başbakan şeref tribününde...
Hiç unutmam Baba Hakkı bir gün bana dedi ki, Florya Kulübü'nde yemek yiyoruz. Himmet Ünlü, o Arap Sadri filan "Baba" dedi, "Ben hatırlamıyorum sen hatırlıyorsun ulan benim maçları. Eeeee hatırlıyoruz tabii ya... 1936 Berlin Olimpiyatlarını kim biliyor?
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

Onur*

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

noumAyberk