Ana Menü

Opel Türkiye Kupası Beşiktaş - Efes Pilsen 8 Şubat

Başlatan CHEm !, Şubat 04, 2008, 00:36:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

zor bir maç..maç ankarada haydi ankara destek zamanı.
Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

Zor bi kura çekmişiz,ama biz bu efesi yeneriz haydi Beşiktaşım al şu kupayı...

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

akbaba71

en zor maç bu turkiye kupasında maçı da sky türk yayınlıyor kazanırsak cok iyi olur olmazsada sağlık olsun
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Non Mollare Mai

Başarılar Beşiktaş'ımıza. Efes'te çıkış bizdede duraklama var. Ama galip geleceğimize inanıyorum.
edit

BerkAy1903

ßende olcam ßu maçta efese koyacağımıza inanıyorum...
19o3

carsi52

BaşarıLar Beşiktaş'ımıza.potanın kartaLLarına güveniyoruz :)
Bölünür senin için uykular!

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

carlito1903

Ankara'da yapılacak Opel Türkiye Kupası sekizli finalinde 8 Şubat Cuma günü Efes Pilsen ile karşı karşıya gelecek Beşiktaş'ın Antrenörü Ergin Ataman, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, takım olarak çok iyi durumda olduklarını ve Efes Pilsen'i eleyeceklerini dile getirdi.

Efes Pilsen ile yapacakları karşılaşmayı erken final olarak nitelendiren başarılı antrenör, ''İki takım da kupanın en büyük favorisi. Finale kadar üç maç yapacağız ve hepsini kazanmak zorundayız. Bu yüzden her maçı final olarak ele alabiliriz. Efes Pilsen de bizim kadar kupanın favorisi. Her iki ekip kupayı kazanmak istiyor'' dedi.     

Takımına güvendiğini belirten tecrübeli antrenör, ''Takımımızın morali ve motivasyonu üst seviyede. Herhangi bir sıkıntımız yok. Maçları Ankara'da oynayacak olmamız bizim için büyük bir avantaj. Başkentteki taraftarlarımız takımlarına kavuşacaklar, dolayısıyla bizleri yalnız bırakmayacakla

akbaba71

-BEŞİKTAŞ'TA SHUMPERT SAKAT-

Beşiktaş Cola Turca Antrenörü Ergin Ataman, dün yapılan antrenmanda Preston Shumpert'in sakatlandığını ve turnuva boyunca takımdaki yerini alamayacağını söyledi.

Opel Türkiye Kupası maçlarının tanıtımının ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Ataman, turnuvayla ilgili olarak da Beko Basketbol Ligi'nin Avrupa'nın en güçlü liglerinden birisi olduğunu belirterek, böyle bir lige sahip takımların kupa mücadelesinde de büyük çekişme yaşanacağını söyledi.

Çeyrek finalin en renkli maçında Efes Pilsen ile mücadele edeceklerini ifade eden Ataman, ''Rakibimiz Türkiye'de basketbolun simgesi olmuş bir isim ama Ankara'ya kupayı almaya geldik'' diye konuştu.

Efes Pilsen Başantrenörü David Blatt da yaptığı açıklamada seyircilere güzel bir basketbol gösterisi izletmeyi amaçladıklarını belirterek, ''Beşiktaş Cola Turca ULEB'de olsun, ligde olsun, çok iyi bir dönem geçiriyor. Rakibimizin gücünü biliyoruz. Ancak, geçen sene kazandığımız Türkiye Kupasını yine almak istiyoruz'' dedi.

Türk Telekom Genel menajeri İrfan Yücesoy ise yaptığı açıklamada, kupa maçlarında kimsenin yarı final oynayan takımı hatırlamadığı belirterek, önemli olanın kupayı kazanmak olduğunu söyledi.

Yücesoy, ''Kupa evimizde kazanmak istiyoruz'' dedi.

07.02.2008 

şansa bak ya  :(
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

gözzde_bjk

Shumpertin olmaması çok büyük bir talihsizlik oldu.Ama takımdaki tüm oyuncularımızın onu aratmayacağına eminim.Bu sene özlemini duyduğumuz herşeye çok çok yakınız ve umarım hepsine de kavuşuruz.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Anarchy*

kartalpenchesi

shumpertin sakatlanması kötü oldu ama inşallah kazanırız
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

erkann

Shumpert'in olmaması gerçekten çok büyük güç kaybı
yinede Kara Kartallara güveniyoruz Apodaco'dan
büyük patlama bekliyoruz artık