Ana Menü

Beşiktaş-Oyak Renault[TBL-16 Şubat Cumartesi-17.00 Akatlar Arena]

Başlatan carlito1903, Şubat 04, 2008, 00:32:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

TBL de 4. sıraya düştük ama bu hafta gs karşıyaka ile türk telekom da banvit ile oynuyor,rahat alırız diye düşünüyorum rakiplerimizde puan kaybederse karlı bi hafta olur...  :)

CHEm !

8 şubatta efesle türkiye kupası maçı var ona odaklanalım ilk olarak.
Allah kitap Beşiktaş

kartalpenchesi

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

akbaba71

karşıyaka ve efesi tüm enerjilerini verip elediler bugunde son bir kez daha gayret edip telekomu yenmeye calışacaklar biz ise dinlenmiş bir şekilde oyak maçına cıkıcağız rahat kazanırız bu maçı
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

akbaba71

Alıntı yapılan: carlito1903 - Şubat 10, 2008, 13:45:38
Türkiye Kupasında finale çıktılar değil mi...

evet finale cıktılar finalde telekomla oynayacaklar

besikt-Ask

bu maç cumretsi 17:00 de futbol maçımız da bundan hemen sonra yine yapmışlar yapacaklarırını
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

gözzde_bjk

Efes yenilgisinden sonra bu maçı alıp lige tekrar eskisi gibi dönmek zorundayız.Her ne kadar telekoma yenilselerde final oynamış olmanın gururyla gelicekler ve Türkiye kupasında da neler yapabiliceklerini gösterdiler.Efes maçı gibi kontrolümüzü kaybetmeden oynarsak Oyak maçının çok kolay geçeceğini düşünüyorum. Maç saatinin futbol maçıyla karşılaşmasına alıştık,itirazlara federasyonun cevabı da hazır.İnönü'ye yetişmek için gene erken çıkmak zorunda kalıcaz.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: besikt-Ask - Şubat 11, 2008, 11:22:44
bu maç cumretsi 17:00 de futbol maçımız da bundan hemen sonra yine yapmışlar yapacaklarırını

evet sana katılıyorum dikkat edin hep böyle oluyor...
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

KeePSaKe

Since 1903

gözzde_bjk

Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Beşiktaş Cola Turka ve Efes Pilsen takımları arasında Ankara'da oynanan Opel Türkiye Kupası maçında hakemlere yönelik sözleri nedeniyle Ataman'ı cezalandırdı.

Gerekçeli kararda, teknik komiser ve hakem raporunun yanı sıra CD kayıtları ve savunma yazısı incelendiğinde, Ataman'ın, maç sonrası hakemlere yönelik, ''Sizin nereden talimat aldığınızı biliyorum'' şeklindeki sözleri söylediğinin anlaşıldığı belirtildi.

Kurul, daha önce de hakemlere karşı devamlı yoğun itirazları ve seyircileri tahrik edici davranışları nedeniyle ihtar cezası verilmesini göz önüne alarak, Ataman'a, 1 müsabakadan men ve 1000 YTL para cezası verdi.

turkbasket.com

Maçın şiddeti nedeniyle bir antrenör kendini kontrol etmeye mi çalışacak yoksa maça mı konsantre olacak?Futboldan sonra basketbolda da yanlı davranışlar çoğalmaya başladı.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carlito1903

Federasyonun adı değişiyor ama düşmanı değişmiyor...
Bütün federasyonlar Beşiktaş düşmanı...
Bi kişi de çıkıp hakkımızı korumuyor...
İddia ediyorum bu cezadan hiç bir yöneticimizin haberi yoktur....

akbaba71

Kralkartal21

Alıntı yapılan: kartalpenchesi2007 - Şubat 10, 2008, 08:54:10
oyak renault tahlikeli ama inşallah kazanırız

Evet doğru diyosun hiç tekine atılcak takım değil
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK