Ana Menü

Mert Nobre Neden Milli Takıma Çağırılmıyor....!!!!

Başlatan delgadoo_10_, Şubat 02, 2008, 12:47:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

bu sorunun cevabını geçekten çok merak ediyorum aylardır maç yapmayan asker kaçığı milli takıma çağrılıyor son haftalardaki mütiş performansı ile göze çarpan mert nobre yok nasıl iş bu anmak mümkün değil marco'yu da çağırma o zaman maden birini çağırıyosun diğerlerin de şans vericeksin terim efendi 135bin ytl'yi her ay cebe indirmeyi biliyorsun insanı milli takımdan da soğutuyolar

Onur*

Alıntı yapılan: delgadoo_10_ - Şubat 02, 2008, 12:47:54
bu sorunun cevabını geçekten çok merak ediyorum aylardır maç yapmayan asker kaçığı milli takıma çağrılıyor son haftalardaki mütiş performansı ile göze çarpan mert nobre yok nasıl iş bu anmak mümkün değil marco'yu da çağırma o zaman maden birini çağırıyosun diğerlerin de şans vericeksin terim efendi 135bin ytl'yi her ay cebe indirmeyi biliyorsun insanı milli takımdan da soğutuyolar

Sence M.Nobre milli takım da oynayabilir mi ?
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

carsi52

Marco'yu mecbur çağırdıLar ön libero yok koskoca milli takımda diye.
Mert Nobrenin mevkisi forvet mert nobreye kadar oynayabiLecek bir sürü adam var.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

O asker kaçağını çağırmaları konusunda haklısın kardeş,sanki bu sene kaç maç oynadı da haketti orayı bilmiyorum...

Nobre konusuna gelince bana göre çağırılmaması doğrudur,sonuçta bir çok TÜRK forvet var zaten ondan önce Milli Takıma alınması gereken...

aurelio yu da onun mevkisinde görev yapabilecek TÜRK oyuncu yok diye çağırıyolar takıma,yerini dolduracak bi ön libero malesef yok...

akbaba71

çağırılan forvetlere baktım 6 tane forvet cağırılmış halil ve nihatın  aday kadrodaki yeri garanti zaten gokhan mehmet semih formdalar bir tek serhat akın cağırılmasa mantıklı olurdu ama onuda kanatta oynatır belki nobreye şu anda yapılmış bir haksızlık oldugunu dusunmuyorum
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

CHEm !

arkadaşların dediği gibi nobreye gelene kadar bi sürü oyuncu var.
he nobre formda milli takımda da oynayabilir ben karşı değilim ama forvet ihtiyacımız malesef yok.
aurelioya gelince türkiyede beğendiğim tek ön libero.mevkisinde başka türk yok.
Allah kitap Beşiktaş

delgadoo_10_

saydığın isimler içinde tam bir forvet adamı var mı sence mehmet yıldız gökan ünal nihat hepsi tipik kontra atak oyuncusu hava hakimiyeti gökan bi nebze diğer 2 sinde sıfır hakan şükür tarzı bir tane forvet yok takımda 1 tek semih var hava topu indirreen sağa sola deplase olan

eyup1903

kısa ve öz nobre eziklerde oynasaydı milli takımda olur muydu

neden olmadığını şimdi anlamışsınızdır

delgadoo_10_

carlito1903

Alıntı yapılan: delgadoo_10_ - Şubat 02, 2008, 12:57:34
saydığın isimler içinde tam bir forvet adamı var mı sence mehmet yıldız gökan ünal nihat hepsi tipik kontra atak oyuncusu hava hakimiyeti gökan bi nebze diğer 2 sinde sıfır hakan şükür tarzı bir tane forvet yok takımda 1 tek semih var hava topu indirreen sağa sola deplase olan

Pekii Nobre mi tam bir forvet adamı yani??

akbaba71

Ligde biten 20 hafta sonunda sence nobre milli takımda oynamayı hak ediyor mu?

canavar_bjk

bu konuyu açan çok güzel bir yere değinmiş ancak bence ne mert nobre nede marco oynamalı milli takımda ne demek yani küfür eder gibi 70 milyonluk nufusta bi tane adam yok sonradan türk olan adamları milli takıma cagırıyolar marco nun oynamasına ve bir beşiktaş lı olarak nobre nin oynamasınada karşıyım yani dışardan gelip de türk olup sonra o formayı giymek kimsenin hakkı değil o forma türklerin hakkı sonradan türk olanların değil
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

CHEm !

Alıntı yapılan: canavar_bjk - Şubat 02, 2008, 13:13:50
bu konuyu açan çok güzel bir yere değinmiş ancak bence ne mert nobre nede marco oynamalı milli takımda ne demek yani küfür eder gibi 70 milyonluk nufusta bi tane adam yok sonradan türk olan adamları milli takıma cagırıyolar marco nun oynamasına ve bir beşiktaş lı olarak nobre nin oynamasınada karşıyım yani dışardan gelip de türk olup sonra o formayı giymek kimsenin hakkı değil o forma türklerin hakkı sonradan türk olanların değil

yunanistan geldi samiyene...hepsi şehitler için oynıcaz yenicez dediler,söz verdiler.hangisi oynadı..birtek aurelio !
türk olunmaz türk doğulurmuş
gördük o maçta kim türkmüş.
Allah kitap Beşiktaş

akbaba71

marco futbolda milli takıma secilince sanki ilk defa turk milli takımlarına yabancı adam almışız gibi oldu oysa hemen hemen butun branşlarda dışardan aldığımız sporcular var

halterde naim suleymanov atletizmde tezeta dangerse elvan abeyleglesse bi tane rus heptlantoncu var ve daha pek cok atlet
voleybolda natalia hanikova gureşte yeni transfer edilen kazaklar basketbolda ersan ilyasova bayanlarda amerikalı korel yani bu olay yıllardır var en başta bir kişiye musade edersiniz arkasını alamazsınız bu saatten sonrada boyle devam eder bu iş