Ana Menü

"Elimizdeki stoperlerden daha iyi olmalı"

Başlatan akbaba71, Ocak 29, 2008, 20:52:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yabancı stoper transferi için çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Sağlam, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yabancı stoper transferiyle ilgili bir soru üzerine Sağlam, "Çalışmalarımız devam ediyor. Ümit ediyorum ki hem takımımıza katkı sağlayacak, hem de şartlarımızı zorlamayacak olan bir transferi yapacağız. Şartlar el vermezse de oyuncu almak için futbolcu almayacağız" diye konuştu. Şartları söylerken ekonomik durumu mu kastettiğinin sorulması üzerine de Sağlam, "Maddi olarak değil. Bizde İbrahim Kaş, Baki, İbrahim Toraman ve Gökhan Zan olmak üzere 4 tane stoper var. Bu stoperlerden daha iyisi, bize daha fazla katkı yapacak oyuncuyu almazsak o zaman dördüncünün yanına beşinciyi koymuş olacağız ki bu da bize çok katkı sağlamaz" dedi.

ÇAYKUR RİZESPOR EŞLEŞMESİ
Fortis Türkiye Kupası'nda Çaykur Rizespor ile eşleşmeleriyle ilgili bir soruyu da Sağlam, şöyle yanıtladı: "İlk maçın deplasmanda olması avantaj olabilir. Hedefi kupayı kazanmak olan bir takımın (Şu takım olsun, bu olsun) diye bir söylem içinde olması mümkün değil. Amacınız kupayı kazanmaksa bütün takımları elemek zorundasınız. Futbol oynama anlamında iklimin ve şartların uygun olduğu bir kura çektiğimiz için de mutluyuz."

Sağlam, Galatasaray ile Fenerbahçe'nin çeyrek finalde eşleşmeleriyle ilgili de "Her iki takımın da amacı kupayı kazanmak. (Sonunda karşılaşacağımıza şimdi karşılaşalım) diye bir düşünceleri de olabilir" dedi.

"HERKES BİRBİRİNE SAYGI GÖSTERİYOR"
Bir basın mensubunun, "Beşiktaş'ın en formda olduğu günleri yaşadığını söyleyebilir miyiz" sorusu üzerine Sağlam, şunları söyledi: "En huzurlu günlerimizi yaşıyoruz diyebilirim. Takım içindeki birlik beraberlik ortamı çok üst seviyede. Oyuncular birbirlerini seviyor. Herkes birbirine saygı gösteriyor. Antrenmanlarda herkes eskisinden daha fazla çalışıyor. Şampiyonluğun havasını iyice teneffüs etmeye başladılar. Dışarıdaki bu olumlu hava saha içindeki performansı da olumlu yönde etkiliyor. İnşallah bu dinamikleri daha üst seviyeye çıkarırsak, düşünüyorum ki şampiyonluğun en büyük adayı Beşiktaş'tır."

Sağlam, Kayserisporlu Gökhan Ünal ile Mehmet Topuz'un Fenerbahçe'ye transfer olabileceklerinin konuşulduğunun kaydedilmesi üzerine ise "Bizim şu dönemde ikisiyle de ilgimiz yok. Onlar satmayacaklarını söylemişlerdi. Değişik bir gelişme yaşanırsa da herkesin kararını saygıyla karşılamak gerekir. İkisi de sevdiğimiz kardeşlerimiz, Kayserispor da sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz bir camia. Hem onlar için hem de Kayserispor için hayırlı olur inşallah. Bizim bu konuda bir tasarrufumuz yok" dedi.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

onaT

kağıt üstünde 4 stoper var
bnce 3.
kaş, toraman, zan.
baki futbolcu değil.
kimseye taktığım yok.
sakarya maçında cangele ile birlikte ceza alanına inip gole izin vermesi,
leverkusen maçında yaptırdığı penaltı...
bunları affetirecek bir şey göremedim daha
ve hiç umudum yok.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

cinc

diatta içinde aynı şey söylenmemiş miydi? ''oyuncu almak için adam almaycagız'' pfffff :P :alkis
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

husoeagle

bu iş kabak tadı verdi artık
bi isim kesin alınana kadar yorum yapmayacağım artık stoper transferi hakkında

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

3 gün sonra açıklama gelir..Devre arasında iyi oyuncu bulmak zor :D

Bu kadroyla devam edeceğiz :)

Sene sonundada yine aynı hikayeler..

"Bu sene toparlanma senesiydi İnş bu sene"

Ama hep unutulur rakipler :)

Bu sene iyice yakaştık..iyi bir hava yakalık..ver 3-4 milyon doları al Collocciniyi bu iş bitsin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Ertuğrul hoca açıklama yaptı zaten devre arasında hiç bi takım iyi oyuncusunu bırakmak istemiyor diye,bence almayacaklar kimseyi...

NoPasaran

Ertuğrul hocama sormak istiyorum

Sayın hocam alamadığınız futbolculardan hangisi Gökhan Zandan iyiydi açıklarmısınız.

10 isimden 2 tanesi ya iyidir ya eşittir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net