Ana Menü

Son Çırpınışlar [ Kaldı 2 ]

Başlatan CHEm !, Ocak 29, 2008, 11:54:48

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pascalyptica

inanıyorum ki güvenim boşa gitti..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

Cem Goren

inanacak bişi kalmadı fark 5 puan oldu bu satten sonra gelecek şampiyonluk yerin dibine batsın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

canavar_bjk

inancımız %500 olsa ne olacak puan durumu herşeyi özetliyor yazıklar olsun
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

carlito1903

Biz isterse inancımızdan dağları yıkalım yine farkeden bişey olmayacak sadece fb 5 puan önde olsa neyse ama gs de bizden 5 puan önde(bu akşam puan kaybetmezler bizim maçtan sonra)

Bu kadar puan farkı varken, hayal kurmaya gerek yok en mantıklısı iki takımdan birinin puan kaybetmesini bekleyip Şampiyonlar Ligine gitmek...

Cem Goren

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

alper_1903

Gecen hafta inanc 50% ye düstü
bu hafta ise artik 100%

arkadaslar bizim inanmamizla olmuyor hersey
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

freedom forever

Bu seneyide boynumuz bükük kapattık , kulağımda hala fenerlilerin 'şampiyonluk yarınlara kaldı ... ' bestesi çınlıyor , bana bunu yaşatan bir takıma ben güvenemem ve inanamam
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

onaT

sivas maçı herşeyi belirler
6da6 yaparsak şampiyon oluruz bence fb-gs diye birşey var ayrıca gs-sivas ve fb kayseri olacak... biz 6da6 yaparsak oluruz
tek sorun heralde yapamayız...

son haftaya şansımız var olarak girelim istiyorum

Onur*

Maç boyunca bilinçli bir organizasyon, defanstan organize çıkışlar....gördünüz mü ?....

Peki ya motivasyon ?....

Bu transferler ile bu hoca ve menejer ile (yönetimi söylemiyorum bile) bu yol burda biter... Ligde Şampiyonluk mu ? Hadi canım sende...

İnanan sadece bizlerdik
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

oruç34

taraftar inandı belki 4 seneden beri ilk kez böyle bir şans yakaladık geçen sene lider olamamıştık ama bu sene olduk ve... seneryo aynı bizim inancımız yetmiyor futbolcu da inanacak yönetim de teknik heyet de ama yok kardeşim olmuyor artık seneye demekten bıktım ama gene aynı sevgi içimde çünkü ben sadece bu armayı seviyorum

Cem Goren

keşke toğpçularda bizim kadar inansaydı

Anarchy*

Bizim inandığımızın %1'ini futboLcuLar ve yönetim inansa Avrupa'da biLe cok rahat oynarız gaLıba..

Cem Goren

çocuklar inanın inanın çocuklar diye bağırmaktan grtlağımız yırtıldı ama çocuklarda tık yok