Ana Menü

Taraftar delirdi "Şampiyonluk İstiyor"!!

Başlatan akbaba71, Ocak 26, 2008, 22:09:29

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aquilas

haftaya kadınköyde ezikoğlu ezikler bunu dener kesin g.tüne başına bulaştırır  hatta bu reziller utanmaz üstüne bide der ilk biz yaptık ben böle bişi olursa açıkça söleyeyim çok şaşırmam ama çok söverim

erdibatmaz

Alıntı yapılan: [kufur otomatik editlenmistir]uilas - Ocak 27, 2008, 01:00:38
haftaya kadınköyde ezikoğlu ezikler bunu dener kesin g.tüne başına bulaştırır  hatta bu reziller utanmaz üstüne bide der ilk biz yaptık ben böle bişi olursa açıkça söleyeyim çok şaşırmam ama çok söverim

onlar ilk olarak Yıldızlar bayan basketbol maçında ve yüzme turnuvalarında yapmışlardı ;D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eRe

yok bırader ılk kemal sunal yaptı oda fenerlı ya kesın bız calmısızdır ;D ;D ;D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

MeLo

Taraftarımız yine mükemmeldi.
Her maç yeni bir beste.
Helal olsun.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

alper_1903

caldik biz ya bu tezahürati

tarih: 25.01.2008
yer:   Caferaga
Fenerbahce - Acibadem Masa tenisi maci...

bizim taraftara gercekten helal nerden buluyorlar
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

MENZA

nobre harikaydı oyunda oldu sürece kartal gibi savaştı holoskoda harikaydı bobo tutuktu biraz amna kapalı yine mükkemmeldik ya dattidadat tam bi şok tu numaralıda oturan abilerim naptınız öle dediler süperdi çok farklıyız bi anda popüler kültürü alaşşağıya itiyoruz tepkileniyoruz kapalı üstte oturan herkes özellikle en üsstteki abilerim harika doğa üstüydü ki onlara bütün stad ayak uydursa ki yinede yeni ve eski açıkta elinden geleni yaptı ama çıldtın bizi ÖLMEK VAR SUSMAK YOK

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

sentinel

biz arkdaslarla kahvede izledik macı 20 kişi falan....datdiridatdat datdiridat..burdan sonra bizde koptuk :) takım güzel
Dark TranquilliTy

onaT

şampiyonluk artık inanlımaz geliyor bana -- olur mu olur tabi
hemde o geseli v febeliler ancak öyle susar