Ana Menü

Runje Neden Taraftarlarla Soğuk??

Başlatan BerkAy1903, Aralık 16, 2006, 09:56:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

konyAçArşıbAyrAm

Runje yi çok seviyorum ama öyle bi duruyoki heran gol yiğebilecek gibi ama umarım tamamen güven verir artık...ama o kadar ıslıklansam bende gitmem yawaş yawaş düzelir taraftarla arası ama biraz güven lazım runje ye kalitesi ortada

runjeeeeeeee runjeeeeee:)

canmert

Alıntı yapılan: NoPasaran - Aralık 16, 2006, 13:40:19
Siz runje olsanız o taraftara koşarmısınız..

Ben ne yaaprsa arkasındayım açıkcası..

Evet bazen bende kızdım herkes gibi ama bir kaleciyi 20. dakikadan maç soınuna kadar ıslıklamak iyi bir taratarın yapmaması gereken bişeydi..
valla harfi harfine katılıyorum
runjeeeeeee
runjeeeeeee

tufi_bjkli

sivas maçında son 15-20 dk heralde runjeee runjeee die bağrıldı kurtardığı toptan sonra,buda eliyle sağolun gibi bi işaret yaptı ondan sonra herkes tarafından bi tepki bi ıslık geldi,o yüzden kırgın

sedokajmeran

adam kişiligini ortayaya koyuyor o kadar yuhalandıktan sonra ilk cagırmada gelse yumruk sov yapsa sonraki mac yine yuhalansa ne olacak??? dusunsenize bir mac yuhalancak bir mac alkıs alacak. ben kutluyorum runje yi kişilikli bir profesyonelmis.... alkıslıyor bizi cunku biliyorki iki kotu mac cıkarsa yine yuhalancak

:alkis
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

canmert

Alıntı yapılan: sedokajmeran - Aralık 26, 2006, 11:09:29
adam kişiligini ortayaya koyuyor o kadar yuhalandıktan sonra ilk cagırmada gelse yumruk sov yapsa sonraki mac yine yuhalansa ne olacak??? dusunsenize bir mac yuhalancak bir mac alkıs alacak. ben kutluyorum runje yi kişilikli bir profesyonelmis.... alkıslıyor bizi cunku biliyorki iki kotu mac cıkarsa yine yuhalancak

:alkis
aynen katılıyorum
adam fransada 2 yıl üstüste yılın kalecisi seçilmiş
ayrıca belçikada da yılın kalecisi olmuş
kolay birşey mi
suç sadece runjede değilllll

bobo13

adam 1e 1 lerde ii tek zaafi zamanlama hatasi

alperen

ya runjenın kısılık sahıbı olması ıle hatalı goller yedıgını unutturmaz onun yedıgı goller yuzunden bız kanser oluyorduk evlerımızde mekanlarımızda televızyonları kırıyorduk

sımdı cagrıldı dıye gelmıyor dıye kısılıgını professoyonel topcuymus gıbı yorumlara gırmeyın

ben hava alanında gecen muhabbetı anlatayım size :

taraftar : abi bir resim cekilsek olur mu ?
toraman: olur
taraftar: yorgunsun dıye cekınıyorum abı

toraman : olur mu yavv ? sen taraftarsın biz yorgunluktan olsek bıle senın yanında mutlu olmak zorundayız gel bakalım cekılelım

ve cok sıkı sıcak bır muhabbet gecer

sımdı sıze soruyorum hangısı profesyonellık hangısı kaprıs?
saygılarımla

Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

carsi52

Alıntı yapılan: alperen - Ocak 01, 2007, 14:10:51
ya runjenın kısılık sahıbı olması ıle hatalı goller yedıgını unutturmaz onun yedıgı goller yuzunden bız kanser oluyorduk evlerımızde mekanlarımızda televızyonları kırıyorduk

sımdı cagrıldı dıye gelmıyor dıye kısılıgını professoyonel topcuymus gıbı yorumlara gırmeyın

ben hava alanında gecen muhabbetı anlatayım size :

taraftar : abi bir resim cekilsek olur mu ?
toraman: olur
taraftar: yorgunsun dıye cekınıyorum abı

toraman : olur mu yavv ? sen taraftarsın biz yorgunluktan olsek bıle senın yanında mutlu olmak zorundayız gel bakalım cekılelım

ve cok sıkı sıcak bır muhabbet gecer

sımdı sıze soruyorum hangısı profesyonellık hangısı kaprıs?
saygılarımla

way bea helal olsun i.toramana.tebrikler walla.
Bölünür senin için uykular!

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

yucel

yucel

bence runje mükemel bi kaleci ama bazen cok sapıdyo :)

pascal24

Köylü Köylü FERİKÖY'lü.......