Ana Menü

Beşiktaş-Elan Chalon 76-55

Başlatan akbaba71, Ocak 20, 2008, 09:36:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Alıntı yapılan: melankolizm - Ocak 22, 2008, 22:30:12
Keşke biraz daha heyecanlı oyun olsaydı.
;D
3sayıya düşürdüLer bir ara, onun harici yakLaşmadıLar hiç :) çok fena bir yeniLgi aLdıLar.

10 da 10 hayırLı oLsun Beşiktaş'ıma..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carlito1903

Helal olsun takımımıza...

Basının bu rekorumuza yeterince dikkat çekmediğini düşünüyordum ama bu topici görünce onlara haksızlık yaptığımı düşündüm baksanıza Beşiktaş forumun da bile kaç tane yorum yapılmış!!!!!!!!!!!!!!!!

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

akbaba71

"Hedefimiz şampiyonluk"
Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı Antrenörü Ergin Ataman, takımının ULEB Kupası'nda tarihe geçtiğini ifade ederek, ''Hedefimiz ULEB Kupası şampiyonluğu'' dedi.

Ergin Ataman, maçtan sonra yaptığı değerlendirmede, hedeflerinin ULEB Kupası'nı kazanmak olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: ''Güzel bir şey. ULEB'in başladığı tarihten itibaren son 5 yıldır ilk kez bir takım gruplardan namağlup çıkıyor. Bu da bizim gücümüzü gösteriyor. Bundan sonra aşama aşama eleme turları başlıyor. Hedefimiz ULEB Kupası şampiyonluğu. Her turda daha güçlü takımlar çıkacak. Beşiktaş, ULEB Kupası tarihine bir rekorla geçti, bunu kupayla süslemek lazım.''

22.01.2008   

Kaynak : AA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carsi52

heLaL oLsun potanın kartallarına.
Bölünür senin için uykular!

pascalyptica

Bu arada arkadaşlar gelecek seneye yönelik planlarda Türkiye'den 3. takımın Euroleague kupasına katılması söz konusu. Bu takımın da Beşiktaş olması çok büyük ihtimal. Yani bi aksilik olmazsa seneye Beşiktaş'ımızı euroleague'de izlicez..

Kaynak : Kaan Kural'dan duydum :)
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

metin16

helal olsun kartallarrr  rekor kırmak bizim işimiz
sensiz geçen günlerin......

ata vicente

Bır rekor kırdık emegı gecen herkesın ellerıne kollarına bacaklarına seslerıne yureklerıne saglık.Ama sunu soylemeden gecemyecem SEREFLI basında ne kadar cıktı bu haber??????

ilhan mansız_melis

heyt bee 10 da 10 yaptık neyiz biz böyle:D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.