Ana Menü

Nobre bir açıldı,pir açıldı

Başlatan erdinc1926, Ocak 19, 2008, 23:02:30

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

İkinci yarıyla birlikte çıkışa geçen Nobre'nin sır perdesi aralandı. Sambacı'nın devre bitmeden Başkan ile özel bir görüşme yaptığı öğrenildi. Demirören'e, "Ben gol attığım sürece buradayım. Büyük sıkıntı yaşıyorum. Takım içinde kalıp, sorun yaratmak istemem" diyen Nobre'ye Başkan'ın destek verdiği bildirildi. Aldığı olumlu destek sonrasında kendine güvenini kazanan Brezilyalı yıldız, "Çıkışımda bu görüşmenin rolü büyüktür. Yeni bir sayfa açtım. Teknik ekip ve arkadaşlarıma teşekkür ederim. İnönü'de gol atıp, tribünlerle bu sevinci paylaşmak çok farklı bir duygu" diye konuştu.

fanatik
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

kenan

Nobreyle Holosko İkisi Çok uyumlu
ERDİNÇ&GÖZDE...............

onaT

nazar değmesin ama bu seferde bobonun kısmeti kapandı

CHEm !

Nobre, "Türk Milli Takımı'nda sevdiğim insanlara hizmet etmek istiyorum" dedi.

Beşiktaş'ın yerli sambacısı Mert Nobre, Türk Milli Takımı'nda forma giymek istediğini söyledi. Nobre, Tam bir Türk hayranıyım. Performansım yükseliyor. Terim'in gözü önünde olmak istiyorum. Umarım Milli Takım'a seçilirim. Türk Milli Takımı'nda sevdiğim insanlara hizmet etmek istiyorum" dedi.

Süper Lig şampiyonluğunu çok istediklerini ifade eden 
Nobre, "Uzun süredir bütün takım arkadaşlarım da şampiyonluğun hayalini kuruyor. Takım olarak bunu istiyoruz, bu da bizi sezon sonunda hedefe götürecektir. Mutlu sona ulaşmak için sadece ben değil, hepimiz uğraşıyoruz" ifadesini kullandı.

Allah kitap Beşiktaş

siyah

nobre iyi bir golcü pas atıldığı zaman neler yapabileceğini gösterdi nobre bundan sonra daha iş yapar
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

456456

akbaba71

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş