Ana Menü

Youtube yeniden kapandı

Başlatan freedom forever, Ocak 18, 2008, 22:27:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

şimdi girdim youtube a sağol...

salvador

birde proks ayarlarını da değiştirin girersiniz tabi kafadan olmaz almanyanın proks ayarını bilmemiz lazmı zaten ses vermiyordu youtube bende kapanması ayar yaptım sesi gitti
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

black_eagle_sefa

Alıntı yapılan: eRe - Ocak 19, 2008, 02:05:30
valla ben bı ayar yaptım yasaklanan butun sıtelere gırebılıyorum :D ısteyen varsa anlatabılırım
kayıttayım seni dinliyorum
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

BjKcArsi54

eRe

kardesım xp olunca olması lazım ya ınternete baglandıgın yerel agı secıp yaptın dımı.
sımdıye kadar herkeste oldu da
www.erdemeksi.com

erdibatmaz

bitti, dağılın.

eRe

www.erdemeksi.com

eRe

www.erdemeksi.com

akbaba71

Ankara 12. Sulh Ceza Mahkemesi, Mustafa Kemal Atatürk'e "Turko Maymun" diyerek hakaret edildiği gerekçesiyle "youtube.com" adlı internet sitesine Türkiye'den erişimi engelledi.
Ankara Cumhuriyet Savcısı Kürşat Kayral, Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi'ne başvurarak "youtube.com" adlı siteye Türkiye'den erişimin engellenmesi talebinde bulundu. Sitede "Turko Maymun" denilerek, Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret edildiğini belirten Kayral, siteye Türkiye'den erişimin yasaklanmasını istedi. Kayral, mahkemeye yazdığı yazıda şunları belirtti:

5816 sayılı kanun
"Yapılan suç ihbarı üzerine başlatılan 5816 sayılı Atatürk'e Karşı İşlenen Suçlar Hakkında Kanun ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'nun 299 (Cumhurbaşkanına hakaret), 301 (Türk milletini aşağılamak) ve 125/3-a (kamu görevlisine karşı görevinden dolayı hakaret) maddelerine aykırılık suçlarından yapılan soruşturmada; youtube.com sitesinde 'turko maymun' isimli video klibi ile yapılan yayın hakkında 5651 sayılı yasa gereği internet sitesine erişimin engellenmesine karar verilmesi talep olunur."
Mahkeme, bu talebi yerinde bularak dün akşam siteye erişimi engelledi. Siteye girmek isteyenler ekranda "Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir" açıklamasıyla karşılaştı.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

erdibatmaz

bitti, dağılın.

eRe

guzel oldu ya 77 rep 6666 mesaj ;D
sende saol kardesım bundan sonra asla cıkmıcak bu sıteye gırmek engellenmıstır dıye
www.erdemeksi.com

melankolizm

black_eagle_sefa

beyler denetım masasına gırın
ordan ag baglantısına tıklayın
yerel ag baglantınısı secın tıklayın
ozellıkler dıyın
burdan sonrasında problem yasıorum cunku oyle bır secenekler yok
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...