Ana Menü

Evinizde hayvan besliyormusunuz?

Başlatan [KralKartal], Ocak 14, 2008, 20:17:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

salvador

hayvan derken mesela bu olur mu

ya da bu

ve ya bu

yok dersen evimizde muhabbaet kuşu var
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

Dem@

Yaklaşık 1 sene oldu doberman pinscher ım vardı efe adında herkes biliyor mevzuyu açmayalım şimdi iş yerinde ıce adında sibiriya kurdumuz var

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

[KralKartal]

Alıntı yapılan: prodigy - Ocak 15, 2008, 13:38:22
Yaklaşık 1 sene oldu doberman pinscher ım vardı efe adında herkes biliyor mevzuyu açmayalım şimdi iş yerinde ıce adında sibiriya kurdumuz var

mevzuyu bilen var mi? merak ettimde..
herkes biliyor ben mi bilmiyorum, ne bicim adminim ben
istifa ediyom be :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Dem@

söyleşide sorulmuştu demekki dikkatli admin değilsin :P şaka bi tarafa efe 2 yaşında uysaldı ama gezdirmeye çıkardığımda sürekli sağa sola saldırıyordu özellikle arabanın dönen tekerlerine karşı acayip bi gıcığı vardı adı üstüne hayvan işte :D gezdirdim suyunu verdim yemek vericeğim zaman zincirine dolanmıştı açtım sonra ayağımı yere sürdüm pisliğine geldiği için bir anda anlamadım sağ diz kapağımdan tuttu bağırmadım da efe napıyosun dedim bi anda kafasına vurdum.Dizimi bıraktı sadece eşortman  yırtıldı zannettim birden sıcak birşeyler aktığını hissettim eşortmanı kaldırınca diz kapağımın eti sallanıyordu mosmor olmuşdu sağlık ocağına gittim arkadaşlarla iğne yapmadılar çünkü köpek aşılı pansuman yapıldı sonra bişey yokmuş gibi gene gezdirdim sevdim besledim 3 arkadaşımında ıssırdı  çok isteyen biri vardı ona verdim hayvanı bu arada  dobermanların yaşı büyüdükçe beyinleride küçülüyormuş öyle dediler verdim gitti hayvanı şimdi de sibirya kurdu var ama uzakdan sevmeyi tercih ediyorum (:

Ece Çimen

3 tane su kaplumbağam bir tane normal original kaplumbağam,2 balığım ve yavru bi kuşum vardı...bunların hepsi hediyeydi aynı kişiden...malesef arkadaşıma vermek zorunda kaldım :)...Anılaaarrrrr annıılllarrrr:):)

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Miss.eagle1903

Aşığınım yanında oLamasam da .. Aşığınım sana dokunamasam da.. sonsuza deK aşığınım !! Smyrnian Senna (L)

bahadıR

2 tane muhabbet kuşum var i*ne fener demeyi öğretiyom şimdi:D
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

Simurg

bahçemizde tavşanlarımız vardı beyaz 5 kişilik bir aileydiler :)
sonra katil bir kedi yedi  :oklava 3 yavruyu anne ve baba tavşanda öldü
daha sonra
evde mavi kuşumuz vardı mavişimiz
çok severdik 2 sene faln baktık sonra vefat etti
ogün bugündür kuş beslemek istemiyorum :(
şimdi akvaryumum var küçük çaplıda olsa
başlangıçta 4 tane balığım vardı
sonra 3 tane kaldı :(
sonra 2 tane >:(
adları şadumanla şadan
turuncu japon balığı
akvaryumumu genişletip
değişik balık türleri falan almak istiyorum
ama bundan önce balık öldürmemeyi öğrenmem gerekiyor
2 aydır şadan ve şaduş ölmeden yaşatıyorum
maşşallah tosun gibi oldular bakalım kısmett ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

gözzde_bjk

Yaklaşık 5senedir babam sayesinde evimizde kocaman bir akvaryum var,türlü türlü balıklarda cabası.Kardeşimle köpek almayı çok istedik ama annem gibi temizlik delisi babam gibi inat abidesi ailemiz olunca malesefki köpekleri uzaktan sevmekle yetindik.Ama bahçeli bir evim olursa ilk işim köpek almak olucak.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

pakito14

Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

hepsiyAh

çok besledim ; kedi,köpek,muhabbet kuşu, papağan, balık ve son olarak kaplumbağa ..

ama onlar 4 ay önce öldüler, daha doğrusu kış uykusuna hazırlanıyorlarmış , ben öldü sandım :(

Alp Erdem

KeePSaKe

Ben besledim muhabet kuşu ama ölünce üzülüyor insan ondan dolayı balık almayı düşünüyorum ama akvaryum filan pahalıymış biraz...
Since 1903