Ana Menü

Yattara'dan Kartal'a Yeşil Işık !

Başlatan Adriano, Ocak 14, 2008, 19:24:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dogukang

lafta sözde kalmasın alınsın...bizden barçaya gider...

BEŞİKTAŞ

Beşiktaşımızda görmek istedigim 5 6 futbolcudan birisidir yattara düşünsenize solda tello sagda yattara forvet holosko bobo (nobre) bi de defansa saglam bi adam ondan sonra kim tutar bizi :)
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

TurkishTank

gelsin bea...basimizin ustunde yeri var :D:D
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

MeLo

Gelirse çok iyi olur.
Taraftarımız coşar.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

erkann

Gelirse bencede iyi olur biz almazsak zati ezikler alır
sonra başımıza bela olmasın

akbaba71

"Trabzon'da mutluyum"
Trabzonspor'un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara, Trabzonspor'da mutlu olduğunu ve bordo-mavili takımdan ayrılmayı düşünmediğini söyledi. Yattara, son dönemlerde bazı yayın organlarında sezon sonunda Trabzonspor'dan ayrılacağı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Uzun yıllardır Trabzon'da mutlu bir şekilde yaşadığını belirten Yattara, ''Trabzon'da mutluyum ve buradan ayrılmayı düşünmüyorum. Herhangi bir kimseye de ayrılacağım yönünde bir şey söylemedim. Şu an itibariyle tek düşüncem takımıma faydalı olmak'' diye konuştu. Yattara'nın Beşiktaş'dan teklif aldığı ve Trabzon'dan ayrılmak istediği iddia edilmişti.

15.01.2008   

Kaynak : AA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

canavar_bjk

BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Onur*

Pascal'ı yolladılar.

Yattara gelsin onu da yollarlar..;)
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

cArsi_faruk

bence sezon sonu gelse bile süper olur trabzonda 1 gökdeniz 2 yattara baska futbolcu tanimam :)

yattara türk vatandasi miydi yaw??
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

göküüü