Ana Menü

Yattara'dan Kartal'a Yeşil Işık !

Başlatan Adriano, Ocak 14, 2008, 19:24:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Gineli Yattara, sezon sonunda Trabzonspor'dan ayrılmak istediğini söyledi.

Lig TV muhabiri Can Karyağdı'nın verdiği bilgiye göre Yattara, Beşiktaş'tan teklif aldığını ve sezon sonunda da bordo-mavili ekipten ayrılmayı düşündüğünü söyledi. Yattara'nın sezon sonunda gelen teklifleri değerlendireceği ve Beşiktaş'a gitmeye sıcak baktığı öğrenildi.

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

melankolizm

Oyunculuğuna bir şey diyemem ama disiplinsiz ve sorunlu.
Trabzonda gece klüplerinden toplanana adam İstanbul'a gelince kim bilir ne olur ?

DIABLO

hiç gerek yok istanbulda futbol oynayamaz
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

[KralKartal]

disiplinsiz oyuncu...iyi oyuncu ama bu kafayla istanbulda kaybolur
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Aslında iyi olur ama sorunlu adam,çok uğraştırır bizi...

Non Mollare Mai

Hiç düşünmeden alsınlar.
Hiç abartmıyorum Ronaldinho'yu Beşiktaş'ta ne kadar görmek istersem Yattara'yıde o derece görmek isterim.
Dünyada hayran kalarak izlediğim oyunculardan birisi. Disiplinsizliğini düzeltirse eğer hemen derhal bir an önce alınmalı :)
edit

hAlil21

Bizim tribunler sever böyle renkli adamları.
Ama iso'nun dediği gibi çok arsız.Ha diceksiniz Pascal çok mu usluydu?
Pascal arsız oğlu arsız dı ama Beşiktaşlıydı hemde senden benden çok.Sahaya çıktımı o formanın hakkını veriyordu.

Yattara bunu yapar mı bilinmez.?
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

Adriano

Yönetim eğer alınırsa, kurallardan, cezalardan sert bir dille bahsederse bence o kadar şımaracağını düşünmüyorum.. Bence çok fayda sağlar Beşiktaş'ımıza.. Sezon sonuna değil alınabiliyorsa ara transferde alınsın..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

akbaba71

illa gelicekse maç başına para odenecek paranın onemli bi bolumunu oluştursun garanti paraya gelirse yandık
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

bende gelmesini isterim
disiplinsizligi anlasmalarla önlenebilir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

yattara iyi oyuncu gelmesini siterim...

carsi52

oynayışına hastayım ama çok disiplinsiz trabzonda biLe zapt ediLemiyorsa istanbuL yutar diye düşünüyorum.
ama disipsizLiğine bi çözüm buLunabiLinirse harika ötesi bişey oLur :)
Bölünür senin için uykular!

erdinc1926

hücumada etkisi olur bileği var zaten gelmesini bende isterim
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

RCA

ya gelirse tribünleri kendisine aşık edeceği kesin mest eder bizi ..:):)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.