Ana Menü

Yedek Kulübesinin Görülmeye Değer Sevinci

Başlatan CHEm !, Ocak 13, 2008, 23:42:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

en son 100.yılda vardı bu görüntüler.son dakika golleri gelince (diğer goller de dahil) yedek kulübesi sevinç yumağı oluşturuyordu.
ankarada oynadığımız gençlerbirliği maçında kaan dobrenin golleri sonrası oluşan,trabzon deplasmanında pancunun golüyle gelen 1 puan sonucu oluşan ve daha sayamadığım maçlarda kazandığımız puanlar sonucu oluşan sevinç yumağı...

100.yılımızdan sonra böyle sevinmedi bu kulübe.süreyyadan yedek oyuncusuna herkesteki o inanç bizi öyle mutlu ediyor ki..
sağlamın üvey evlat ilan ettiği higuain bile sevincinden yerinde duramadı dün.her golden sonra taç çizgisine kadar gelip sevincini alenen belli ediyor.
kolpa basın şimdi ne diyecek bu görüntülere ? beşiktaş yedek kulübesi gollerden sonra sevinmiyor diye yazabilecek mi acaba ?

hepimiz kenetlendik,inandık.zaman zaman umudumuzu yitirsek de yedek kulübesindeki oyuncularımızın yüzünde gördüğümüz o sevinç,o hırs bizi şampiyonluk ümidimize daha da bağlıyor.

ilk 11,yedek kulübesi,teknik heyet,taraftar,yönetim kısacası bütün BJK camiası kenetlendik geliyoruz !

saygılar.
Allah kitap Beşiktaş

Non Mollare Mai

Her şey çok iyi gidiyor, aman nazar değmesin.
Takımdaki arkadaşlık, uyum, kenetlenme süper..

Çocuklar inanın, inanın çocuklar !
edit

keskinli

insaallah bu sevinci sezon sonundada yasariz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Biz istediğimiz zaman güzel kenetleniriz ama bunu bozmaya çalışan çok olur,umarım kimse içimize nifak sokmaz...

dogukang

MeLo

Şampiyon Beşiktaş'ım !
    İnanıyoruz,güveniyoruz !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

[KralKartal]

Alıntı Yapilk 11,yedek kulübesi,teknik heyet,taraftar,yönetim kısacası bütün BJK camiası kenetlendik geliyoruz

90+ da gol atilmasini mi bekledi , kisaca Besiktas camiasi kenetlenmek icin?

bence kenetlenecek birsey yok, taraftar zaten takimin arkasinda,teknik heyetin arkasinda
ama yonetimin arkasinda oldugunu sanmiyorum..bazileri haricinde
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

akbaba71

Beşiktaş bu sene şampiyon olur demiyorum, olacaktır diyorum.
Elbette;
İddialı konuşmak riskler taşır.
Ya Beşiktaş olamazsa.
Elbette;
O zaman benim kıç üstüne oturduğumu, "Hani ne oldu. Beşiktaş şampiyon olacaktı" alaycı seslerini diyeceğim.
Bu çok normaldir.
Ama birileri de inandığı doğruları söylemek ve savunmak zorundadır.
Söylediklerini de bir akıl süzgecinden geçirmek zorundadır.
Benim bu söylediklerimi çok basit iki olayla anlatmak istiyorum.
Yani iki fotoğraftan söz edeceğim.
Konya-Beşiktaş maçı.
Nobre golünü atıyor.
Manzara 1;
Saha içinde tüm takım çılgınca seviniyor. Yani oynayanlar sahada kenetleniyor.
Manzara 2;
Saha kenarında yani yedekler kulübesinde oynamayan oyuncular birbirleri ile sarmaş dolaş olmuşlar.
Bu tablo çok mu önemli derseniz şunu derim;
Evet...Çok önemli. Bu tablonun adı takımdaş olmaktır.
Hatırlayın;
Beşiktaş şampiyon olduğu her yıl (Bu başarılı olan her takım için altın kuraldır) sahada ki ve saha dışında ki futbolcular bir aile gibiydi.
İşte bu ışık benim için şampiyonluğun ışığıdır.
Beşiktaş en zor işi başardı.
Bundan sonrası teferruattır!..
Kazım Kanat
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

İlk yarı gsyle oynadığımız maçta Tello'nun golünde sevinmeyen oyuncuları gördükten sonra bu tarz bi gol sevincini görmek çok sevindirici,demekki takımda değişen şeyler var...

carsi52

Kazım Kanat'ın yorumu çok hoşuma gitti çok doğru söyLemiş.
Sonuna kadar katıLıyorum o yazıya.
Bölünür senin için uykular!

kartalpenchesi

şampiyon beşiktaşım ne istersen iste benden
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

freedom forever

Kazım Kanat'ın sözlerinin üstüne konuşmak yersiz olur zaten.Herşeyi açıklamış usta kalem.Eğer elimde bir imkan olsa ve bu futbolculara seslenme fırsatını yakalayabilsem 'Bizler inamadık, sizler inanın bizi utandırın ' diye bağırırdım .
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

alper_1903

evet yani 100.Yil a benzer bir kenetlenme var ama 100. Yil gibi bir daha o kenetlenme o inanc olmaz hic ihtimal vermiyorum

yinede sampiyonluga inaniyoruz bu dogru...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

eray sinoğlu

eyup1903