Ana Menü

size inanıp güvendik özür dileriz ..

Başlatan Çarşı10-ur, Aralık 15, 2006, 15:42:46

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarşı10-ur

kımse yalnıs anlamasın uefa da bır ust turun derdınde degılım kımse bunun pesınde degıl zaten . bu kadro turu gecse nolucak kı en fazla bı tur daha gıderdı belkı mevzu o degıl .

mevzu su almanyaya gıtmıssın lıgde koca sezon alman gereken bursa harıc hıc bı macı almamıssın ama bu taraftar delıler gıbı bagrına basmıs senı fınal macın sezon boyu senı kosulsuz sartsız desteklemıs bu ınsanlara bır beraberlık hedıye etceksın .

aslında berabere de kalma yenıl onemlı degıl canın saolsun ama bıraz uzul bıraz tekmeye kafa sok biraz stadta senın ıcın kendını yakan kısılere bak bıraz evınde sınırınden aglayan kısılere bak .

penaltı olmus bız evde kurtarıcak dıyoruz ınanıyoruz ama sen ınanmıyosun ceza alanına hareketlenmıyosun bıle . tv de kaptanımızın penaltıyı nasıl elı belınde ızledıgı cok net ınsanın kanına dokunan bu .

2-0 olmus varsın 5 olsun ne fark eder ama ali 2 metre yanına yan pas yapamıyosun neden cunku ınanmıyosun .

2-1 olmus bakı hala defanstasın runje hala kalendesın 11 kısı saldırmıysunuz neden cunku ınanmıyosunuz .

ınanan kısıler trıbundeydı evınde tv nın basındaydı yanı taraftardı bı kere daha umıtlendırdınız ve husrana ugrattınız .

ama bız Beşiktaş taraftarıyız acıyı görünce hadi eyvallah demeyiz acının üstüne gideriz sonu ölüm olsa bile ..

sahada ınanan bır kac futbolcu vardı onların hakkını yememek lazım allah razı olsun onlardan ..

ALINTIDIR
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

Timurlenk

valla ali tandoğanın atamadığı pas bizi golden etti.

büyük oyunculara ihtiyacımız var hedefimiz kupa ise

eyup1903

düzceçarşı

BjKcArsi54

Lord Of The Mumy

o damların bir yerlerini biz kaldırdık indirmekte bize farz başkabirşey demem içinde kolpalık varsa  biz ne yapalım onudamı biz söküp çıkartalım yönetim
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

DIABLO

arkadaşlar alışın artık bu tür olaylara hersene aynı olay filmi tekrar ve tekrar geri sardırıp izliyoruz
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

çArþý_ulan

Timurlenk

bir takım 3 sene üst üste katıldığı kupada en azından 3. bile olamaz mı ya

her sene 4.lüğe abone olduk valla

çArþý_ulan

5 kişilik takımda 3. bile olamıyosan suçu kimsede aramıcan..hakemde falan suç yok baki açıkladı penaltıydı die..sinirden başım ağırdı dün akşam

carsi52

offf off off deli oldum ya aklıma geldikçe deliriyorum.
Bölünür senin için uykular!

BerkAy1903

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 15, 2006, 20:59:09
offf off off deli oldum ya aklıma geldikçe deliriyorum.

kaaan bende aynı sekilde:S:S:S uyuyamadım dün
19o3

CHEm !

yıldız desen var
teknik direktör desen alası var
ne eksik anlayamadım
ruh dicem dün ruh ta vardı
eksik olan bişi var düşündükçe delircem
Allah kitap Beşiktaş

çArþý_ulan

Alıntı yapılan: CHEm - Aralık 15, 2006, 21:15:30
yıldız desen var
teknik direktör desen alası var
ne eksik anlayamadım
ruh dicem dün ruh ta vardı
eksik olan bişi var düşündükçe delircem

ben şans diyorum be kardesim...şansda olcak biraz

naturelkartal

bu konuyu düşündükçe deli olmak içten degil.
Şans ve şansızlık,insankarın İyi ve kötü olaylar sonrasında konuyu özetlemek için kullandıkları bir kelime.ben şansa inanmıyorum.İnsanlar kendi imkanlarını kendi zorlamalı.Bu konuyuda şansa baglayamıyorum.Ancak buna kader denir ki Kaderimizinde böyle olcagı belliydi.Beşiktaşlılık denilince gerçekcilik diye bir şey kalmıyor.Bütün gerçekler ay ışıgı gibi ortadayken ben yine kendimi sinirimden harcamaya devam ediyorum.
Bir gecemiz daha feda olsun:( 
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM