Ana Menü

"Yabancı stoper alacağız"

Başlatan akbaba71, Ocak 12, 2008, 17:36:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

"Yabancı stoper alacağız"
Turkcell Süper Ligi'nde Beşiktaş'ın, Konyaspor'u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından, Beşiktaş menajeri Sinan Engin hakettikleri bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Konyaspor karşısında iyi bir futbol oynadıklarını söyleyen Sinan Engin, "Şampiyonluğa oynayan bir takım gibi oynadık. Bir çok gol pozisyonuna girdik ama maalesef değerlendiremedik. Sonuç olarak karşılaşmadan galibiyetle ayrılmasını bildik. Hakettiğimiz bir üç puanı hanemize yazdırdığımızı düşünüyorum. Konyaspor'u sergilediği dirençli futboldan dolayı tebrik ediyorum. Bu sahada bu kadar koşmak, pres yapmak gerçekten çok zor." dedi.

Maçın hakemi hakkında sert eleştirilerde bulunan Sinan Engin, "Hakemler gördüklerini vermek zorunda. Hem bizim için hem de rakipler için. Oyunun akışına göre karar veriyorlar. Biraz daha cesaretli olmaları gerekir." dedi.

Transfer konusunda da açıklamalarda da bulunan Sinan Engin; "Bir tane iyi oyuncu transfer etmek istiyoruz. Hocamızla beraber bunun araştırmasını yaptık ve defans hattına bir tane yabancı transfer yapmayı düşünüyoruz. Ancak bu konuda çeşitli sıkıntılar yaşıyoruz. Transfer yapmak için sadece futbolcuyla anlaşmak yetmiyor. Parayı veriyoruz ancak futbolcu ya gelmek istemiyor ya da kulübü bu transfere izin vermiyor." dedi.

12.01.2008   

Kaynak : Sporx.com
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

gordu87

kesinlikle almalıyız..bu defansla yürümezzzzz..

gol oluyor ibrahim üzülmez izliyor yok böle bişey yaaaa...aslında bize bir sol bek lazım :D
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

Kartalizmatik

devre arası transfer dönemi ne zaman bitiyor?
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

dogukang

ya hadi sinan.boş boş konuşma bi kez  de aldık de.yapacaz edecez gidecez cez..

eyup1903

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

levent1903

devre arasi transfer 31. ocak ta son herhalde, yani az kaldi ve aceleye getirip bir fiyaskodan korkuyorum.
Umarim Saglam bir oyuncu ile anlasiriz
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

carlito1903

Yine gidip saçma sapan bi transfer yapıcaklar,adam gibi bi futbolcu bulsalar şimdiye kadar gelirdi zaten...

pascalyptica

arkadaşlar ze castroyu kesin almalıyız bence yoksa çok pişman oluruz.. geleceğin en iyi stoperlerinden birisi olacak.. benden söylemesi..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

NoPasaran

Bunlar haftayada galip gelince transferden vazgeçerler..

Her sene aynı şeyler..

Ve bu şampiyonluk yine gider
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

cancion del popular

devre arası tranferden ne beklenir ki bence almazlarsa akıllılık ederler. ben devre arasına kalan adamın iyi olacağına inanmıyom, iyi olsa zaten kulübü bırakmaz. inşallah trasfer falan yapmazlar fıs çıkma ihtimali yüzde 80
SENİ ASİL İNSANLARIN BASİT SEVGİSİYLE DEĞİL...
BASİT İNSANLARIN ASİL SEVGİSİYLE SEVDİM!

NoPasaran

Devre arasında almayıp sene sonunda yine DİATTA alırız değil mi?

Devre arasında sene sonu bedava kalacak futbolcular oluyor ve klupleri analaşamazlarsa satmak istiyorlar ..Onları değerlendirmek lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

bu yonetıme guvenmıyorum yonetım dıyorum saglamdan daha cok yonetımın ıstedıgı oyuncu alınıyor
ve bunlar transfer yaparsa dıattadan daha kotusunu bıle alırlar sırf aldık demek ıcın
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi