Ana Menü

Demirören'den Keçeci'ye veto !..

Başlatan Beşiktaş'lı, Ocak 10, 2008, 17:03:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş'lı

TFF Genel Kurulu için rakibi Fikret Orman'ı delege gösteren Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, geçen seçimde TFF yönetimine girmesi için çalıştığı Affan Keçeci'yi veto etti !..

19 Ocak 2006'daki seçimde Olağanüstü Genel Kurul yapıldığı için bir önceki delegeler oy kullanmış ve bu yüzden Beşiktaş Affan Keçeci'yi delege olarak gösterememişti. Ancak Başkan Demirören, Keçeci'nin TFF yönetimine girmesi için yoğun çaba harcamıştı. Ayrıca Haziran 2007'deki Mali Genel Kurul öncesi Beşiktaş yönetimi Keçeci'yi delege göstermişti.

Ardından tartışmalı Fenerbahçe maçı sonrası "Sahaya PAF takımıyla çıkacağız. İsmet Arzuman düdüğünü assın. TFF Başkan Vekili Affan Keçeci de istifa etsin." açıklaması yapan Demirören'in bu çıkışına Keçeci tepki göstermiş ve görevini sürdürmüştü. Demirören'in Keçeci'nin istifa etmesi gerektiği yönündeki açıklamaları daha sonra da devam etmiş, Affan Keçeci ise "Benim Beşiktaşlılığımı kimse tartışamaz ama ben TFF yönetimine girdikten sonra üzerimdeki formayı çıkardım." demişti.

KEÇECİ DELEGE TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ !..
Beşiktaş yönetimi tarafından delege gösterilmeyen Keçeci'ye Gençlerbirliği Kulübü'nden teklif aldığı da ortaya çıktı. Ligtv.com.tr'nin edindiği bilgiye göre İlhan cavcav'dan "Gel Gençlerbirliği delegesi olarak Genel Kurul'a katıl" teklifi alan Keçeci'nin "Ben Beşiktaşlıyım, olursam Beşiktaş delegesi olurum ya da hiç olmam. Nazik teklifiniz için teşekür ederim" dediği de öğrenildi.

Erdem EROL
Ligtv.com.tr Haber Müdürü

cancion del popular

ne kadar beşiktaş delegesi olguğunu gördük git ilhan cavcav ın delegesi ol!
SENİ ASİL İNSANLARIN BASİT SEVGİSİYLE DEĞİL...
BASİT İNSANLARIN ASİL SEVGİSİYLE SEVDİM!

Beşiktaş'lı

eVet bi küme düsürmediği kaldı besiktasımızı 9 macta puanlarımızı yerken nerdeydin

Forum Kuralları 10. Madde'nin ihlalinden dolayı 2 gün NoPost aldınız.

carlito1903

Affan Keçeci ne yazıkki hakkımızı koruyamamıştır ve bize onlarca haksızlık yapılırken sadece izlemekle yetinmiştir,bizden uzak olsunda ne yaparsa yapsın...

ist.hatirasi/3-4

artık kendinide veto etsin demirören
YÖNETİM İSTİFA !!!