Ana Menü

TBL-Beşiktaş-Türk Telekom/12 Ocak Cumartesi 18:00 Akatlar Arena

Başlatan carlito1903, Ocak 09, 2008, 13:09:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

İlk 2'de bitireceğimiz kesin sezonu bence.. Ki Galatasaray bizi Akatlar'da birazda şansıyla yenmişti, 2. devre üstlerinde tamamlarız diye düşünüyorum.. Telekom'a gelince, Beşiktaş Basketbol Takımı'nın tarihinde en sevilen yabancı basketbolcu El-Amin sıkı tutulursa, rahat bir galibiyet alırız diye düşünüyorum.. Kötü giden performansını geçen hafta önemli bir maç kazanarak son verdi; kazanacağız, kazanmalıyız..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

noumAyberk

akbaba71

fener az once son 6 saniyede yediği uclukle renoya yenildi  ;D bu maçı kazanırsak cok guzel olucak haydi kara kartallar
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

erdibatmaz

fener yenildi güzel

bizimde yenmemiz  lazım maç başladı heralde başarılar kartalım

maç başlamış tribünler dolu :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Adriano

42-52 Telekom önde.. %85'e yakın 3'lük yüzdesiyle oynuyorlar, feci ballılar.. Ama kazanacağız kesin..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Non Mollare Mai

Ulan her attıkları 3'lük giriyor adamların sinir oldum.
edit

erdibatmaz

bitti, dağılın.

akbaba71

86-65 yenildik 2.ceyrekteki ucluk yağmurundan sonra takım toparlanamadı bi daha el aminin savunmasında sinan gayet iyiydi fakat oyundan cıkınca yerine giren apodaca savunamayınca el amini bekirle barışa cok rahat pozisyonlar hazırladı el amin
telekom ile inşallah finalden once eşleşmeyiz.1-0 seriye geride başlıyacağız cok kotu oldu bu mağlubiyet
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

erdibatmaz

çok kötü yenildik ya

adamlar bi 3 lük atıyolar aynı bizim fenere yaptığımız gibi neyse gese yenilir inşalah
bitti, dağılın.

carsi52

yeniLmişiz geçmiş oLsun.
Potanın kartalları şampiyon uLan bu sene inşaallah !
Bölünür senin için uykular!

levent1903

Evde kayib etmek nekadar zorumuza gitse bile son haftalarda aldigimiz iyi sonuclar ardindan bu yenilgi bizi
devirmez --  insallah Sampiyon olcaz
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

carlito1903

Basket takımımız yılın en ağır yenilgisini aldı malesef...