Ana Menü

Aydın Karabulut & Ali Kuçik

Başlatan dogukang, Ocak 06, 2008, 05:10:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Direk oynayacak adam diye diye futbolcu yetismiyor ya !
ne direk oynamasi ! Aydinda rahat direk oynar..

Yurt disina bakin, sanki hepsi anasinin karnindan direk oynuyorda..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

MeLo

2 oyuncumuzda süper olacak ileriki zamanlarda.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

[KralKartal]

kiymetleri bilinirse iyi olacak elbet
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

naanreelburn

abiler bizim şu kıymetlerini bilelim gençten alalım besleyelim semizlensin bi işe yarar diye topladığımız ne kadar genç varsa alayı ortada sorun öncelikli iskelet kadro olmadan genç monte edemessin işe yarayanda kaynar .eskiden di o neden ekol belliydi iskelet kadron vardı 5 sene üst üste aldık o zaman yaşamdık şimdi ise yaşamın kıyısındayız o açıdan öncelilkli hedefler oynayan oyunculardan iskelet kurabilmek monte etmek için gençler herzaman bulunur

eRe

nihatı sergenı bız yaratmadık mı ? nıye yenılerını de yetıstırmeyelım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

naanreelburn

ya kardeş yetişirde neden yetişmesin illaki ama şuanki öncelikli hedeflerimizin oyuna direk müdahele edebilcek oyuncular olmalı bak mesela kayseride eren var adam müthiş zamanında yazdık karadeniz ereğlide oynuodu  alınsın dıe faks bile çektik o zaman sinan vardar ilgilenmedi bile sence yanlışmıyım

carlito1903

Bize kalsa ne yetenekler çıkar ama bu iş sadece bizle olmuyor yönetimde de hocada da olacak bişeyler...

naanreelburn

abi deidğim gibi en güzel alt yapı ona bakarsan gese de ve dikkat edin adamların biçok oyunucusu liglerde ısınıor dıer takımlarda adamlarda ii kötü kadro var pişeni alıolar bizde giden genç dönemior bile can erdem ne oldu bi bakın kocaeliye kıralandı adam mafiş

eRe

ya burda zamanında yayınlanmadı mı 20 bosta dunya yıldızı dıye
bugun kımlerın alınabılecegını bılıyoruz ancak yonetım yapmıyor.ama bugunu kurtarmaya calısan yonetım yarın olmadıgı zaman bu gencler ıskeletı olusturacak duruma gelecek.
senelerden sureklı genclestırme operasyonu yapıyoruz ancak bu sene olusturan kadroda serdar ozkanda baslarda aydın karabulut gıbı sayılırdı ama bugun o olmayınca gozler aramıyor mu.aydın karabulutuda sol da oynattıgımız zaman serdar gıbı hep arıyacaz bence.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

naanreelburn

başta serdar aydın kaş gibi gençelerle başladı sağlam ama yanına engin yapışınca vır vır zır zır la adamın beyni laçkalaştı gençleştircez die üzülmeze kaldık

parmanides

tartismayi takip ediyorum ama naareelburn kardesimin ne anlatmak istedigini anlayamadim once tas gibi top oynayan adamdan cacik olmaz dedi sonra kalkti bu takim genclestirilmiyo uzulmeze kaldik dedi anlayamadim...ne istedigimizi bilmiyoruz aydin iyi bi oyuncu bence ve dahada iyi olacak..konu bu...ali kucik aydin..