Ana Menü

Aydın Karabulut & Ali Kuçik

Başlatan dogukang, Ocak 06, 2008, 05:10:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dogukang

arkadaşlar bugun kupa maçını izleyen varsa Aydın karabulut u da izlemiştir. ocak 88 doğumlu .ve resmen sergen stili var.tabiki daha pişmesi lazım ama bu çocuğu hoca oynatırsa size garanti veriyorum bu çocuğu izlemek çok heyecan verici olucak.paf takımdan oyuncuları takıma monte etmeyen takımlar kaybetmeye mahkumdur.

Non Mollare Mai

PAF takım maçlarını izlediğimden dolayı ne kadar yetenekli olduğunu biliyordum.
Zaman zaman oynadı ama yeterli değildi.
Dün kendine güveni gelmiş biri gördüm sahada.
Mücadele ediyor, topu alıyor driplingler şutlar paslar...
Böyle devam ederse en iyi transferimiz bu çocuk olur.
Ama Sergen'in stiline nasıl benzettin anlamadım ? :)
Çocuk hem hızlı hem driplingleri iyi. Bu açıdan Sergen'le kıyaslayamayız ama tekniği ve zekasını geliştirirse o açıdan Sergen'e benzeyebilir.
Ama bir kanat oyuncusu sonuçta. Bu çocuk ileride çok işimize yarar.

Ali Kuçik'i ben ekledim başlığa. Dün oyuna giren bu çocuk 91'li..
Sanırım PAF'ta forvet oynuyordu. Ama çizgide görev aldı dün.
Sağ çizgide yaptığı hareketlerle süratiyle çok hoşuma gitti. Tekniğide çok iyiydi.
Sanırım Altyapımızdan sağlam adamlar geliyor.

Bravo Ertuğrul Sağlam.. Dün 16 yaşında iki çocuğa şans vermesi takdire şayan..

Gerçi Batuhan'daki fizik dün sahada kimsede yoktu sanırım.  ;D
edit

eRe

SAĞLAM GELIYORUZ

aydın karabulutu sanırım 2 sene once aldık almanyadan bu cocuk ne zaman oynasa sol kanatta cok ıyı ıs yaptı ben her zaman oynamasını ıstemısımdır ama gercekten bıraz fızık gucu eksık.
batuhanda sımarması pek guzel olacak
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Aydın KarabuLutu çok beğendim.
Ali Kuçikte genç yaşına rağmen bişeyler yapmaya çalıştı.
Sol bek çıksa şu alt takımdan ibrahim üzülmezin yerine :)
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Ali yi pek fazla izleyemedik ama Ertuğrul hoca A takıma aldıysa vardır bi bildiği...

Aydın için ayrı bi parantez açmak lazım,bu çocuk çok yetenekli,Rıza Çalımbay zamanında Hertha Berlinden gelmiş ti yanılmıyosam...
Tello sol bek oynarsa Aydın çok iyi bi sol açık olur...

akbaba71

Aydın zaten herta berlin alt yapısından yetişmiş iyi bir oyuncuydu bence gelecek sezon tello bekte aydın sol acıkta oynayabilir.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

eRe

bolece kanatlarımız havalandırır bızı.ozellıkle tello dan carlos gıbı bır yıldız olmasını beklemem sacmalık olamaz.aydında bızı yıllarca tasır sol kanatta.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Beşiktaş'lı

aydın harika yaa gecen yılda hazırlık maclarında iiyiydi ama neden sans verilmedi lig maclarında  bi anlam veremedimm burak a verilen sanslardan en az birini verseydi belkide yeterli olcaktı kendini göstermesi icinn

CHEm !

aydın sene başındaki kampta süperdi ve hiçbirşey kaybetmemiş.
Allah kitap Beşiktaş

Anarchy*

Alltan cok ıyı oyuncuLar geLıyo..
Acıkcası Alı'yı sahada cok goremedım dun.
Fakat Aydın gercekten takdıre sayan bı oyun oynadı.
Topa ıyı bastı.GerekLı seyLerı yapmaya caLıstı.
Suratı ve teknıgıyLe ıLerde ıyı bı oyuncu oLacakmıs gıbıme geLıyo.
ErtugruL SagLam'ı da ayrıca tebrık edıyorum.BoyLe gencLere cok sans verıyo.

levent1903

ikiside cok yetenekli ama gelismeleri ve tecrübe kazanmalari gerekiyor.
Umarim simarmaz ve caba sarf ederlerse Besiktasimiza cok büyük bir kazanc olacaklar ...
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

erdinc1926

ali kuçik'le aynı sınıfta okuduk ve amötör olarak beraber oynadık sonra beşiktaşın seçmelerine girdi ve kazandı ben bazı sebeplerden dolayı girememiştim şimdi farklı yerledeyiz ben tribünde o hala sahada.minik takımda defanstan top atardık koşardı çalımlardı ve golünü atar geri dönerdi paf takımda da izlemeye giderdim zaman zaman sağ açıkta da görev yapıyordu başarılar ali kuçik.

bu da ufak bir anı olsun istedim
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

keskinli

Allah yetenek vermis her ikisinede,altyapilarinida iyi aldiklarini düsünüyorum
geriye tek kalan kafa yapisi
ya cikip kendilerini gelistirerek besiktasta oynayacaklar,yada gece alemlerine dalip kaybolup gidecekler
insaallah dogru yolu secerler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

parmanides

sergen stili mi var hangi aydini izledin kardesim adam bildigin markus munch sergenle alakasi yok...aydin karabulutu bugun kesfetmis biri degilim pafta her oynadigi maci dikkatle izlerim ve bence besiktasin yeni nihati olacak biraz fevri tavirlari var atlatirsa bu populerligi kaldirirsa bu yetenekle sembol olur bence..

naanreelburn

aydından falan bi cacık olmaz sinan vardarın futbol bakışından bu kadar olur bi de adam çıkmış tv de gert gerinior yok böle yok şöle adam bi kere beylerbeyi altyapısından GeSe olayında ne işin var madem ...ne kadar verdıler aydınla kaleci volkan vardı şalkeden gelen ne oldu netice cacık .bize direk oynıcak adam lazım