Ana Menü

Eren Şahin Beşiktaş'ını göremedi (Hepimizin Başı Sagolsun)

Başlatan BEŞİKTAŞ, Ocak 04, 2008, 19:26:28

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BEŞİKTAŞ

Rekabet Kurumu Fen Lisesi son sınıf öğrencisi olan ve üniversite sınavlarına hazırlanmak için dershaneye giden Şahin'in elektrik elektronik mühendisi olmak istediği öğrenildi.
Şahin'in henüz üç aylıkken eşinden ayrılan inşaat mühendisi annesi Oya Eronota, cenaze namazında büyük üzüntü yaşadı. İstanbul'da yaşayan gözü yaşlı anne, oğulunun her saatini kendisine anlatığını belirterek, "Oğlum 24 saat ders çalışırdı. Son görüşmemizde Beyaz Melek filmine gitmek için izin istedi. Bende izin verdim. Bu benim için çok büyük bir acı. Nasıl bir acı içerisinde olduğumu tahmin edemezsiniz" dedi.
Anneanne Emel Eronata, "Benim ciğerimi yaktılar, ciğerimi yakanlar yansın. Annesiz ve babasız onu ben büyüttüm. Tek dayanağımdı. Dünyanın hiçbir yerinde bir millet askerine silah sıkıyor mu. Bunun hesabını kim verecek. Allah belalarını versin" dedi.

BEŞİKTAŞ'INI GÖREMEDİ

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olduğu belirtilen Eren Şahin'in yarın Diyarbakır'da Beşiktaş ile Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor arasında oynanacak Fortis Türkiye Kupası maçına heyecanla beklediği öğrenildi. Eren'in çok sevdiği Beşiktaş'ın Diyarbakır'a gelmesinden büyük sevinç duyduğunu söyleyen arkadaşları, "Maça gitmek için sabırsızlanıyordu" dedi.
Eren Şahin'in cenaze namazına Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, AKP Diyarbakır milletvekilleri, DTP Diyarbakır milletvekilleri Selahattin Demirtaş, Aysel Tuğluk, Gültan Kışanak, Batman Milletvekili Bengi Yıldız, Vali Hüseyin Avni Mutlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir katıldı.Cenaze namazının ardından Şahin'in cenazesi Şehitlik Mezarlığı'nda toprağa verildi.

----------------------

Yöneticilerimizden Taziye Ziyareti

Takımımız'ın Diyarbakır B.B. Diski Spor ile oynayacağı Fortis Türkiye Kupası maçı için Diyarbakır'da bulunan Yönetim Kurulu Üyelerimiz, kentte dün meydana gelen hain terör saldırısında yaşamını yitiren 17 yaşındaki Beşiktaş taraftarı Eren Şahin'in ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

Asbaşkanlarımız'dan Behçet Ümitlen ve Yönetim Kurulu Üyemiz Nedim Sarsmaz, Şahin ailesini evlerinde ziyaret ederek başsağlığı diledi. Ülkemizi yasa boğan terörist saldırıyı kınayan Yöneticilerimiz, Beşiktaş taraftarı olan merhum Eren Şahin'in ailesine Beşiktaş forması armağan ettiler.

Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

carlito1903

Az önce TV de kardeşimizin odasını gösterdiler,koyu Beşiktaşlıymış...
Biletini almış yarın maça gidecekmiş....
Allah belanızı versin ne günahı vardı bu çocuğun  :'(

Adriano

Biraz önce Show Tv'de Beşiktaş Aşığı ismiyle haber yayınlandığını söylediler..
Allah cezalarını versin bunları yapanlarında, yaptırmaya zorlayanlarında..

Allah rahmet eylesin.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

keskinli

söyleyecek söz bulamiyorum
nefretim gittikce büyüyor
mekanin cenet olsun renkdasim,kanin yerde kalmayacak insaallah
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 04, 2008, 19:28:49
Az önce TV de kardeşimizin odasını gösterdiler,koyu Beşiktaşlıymış...
Biletini almış yarın maça gidecekmiş....
Allah belanızı versin ne günahı vardı bu çocuğun  :'(

evet yatağına Türk Bayrağı Sermişler ve Üzerinde KARA KARTAL yazan bi yastık vardı
arkadaşları çok mutlu olduğunu söylediler.Beşiktaş Maçı Biletide Cebindeymiş :( :( :(

akbaba71

bende az once gordum cok kotu bir durum gercekten  :-\       Allah rahmet Eylesin
Beşiktaş'tan başsağlığı ziyareti
Beşiktaş'ın yarın Diyarbakır DİSKİ Spor ile yapacağı Fortis Türkiye Kupası maçı için Diyarbakır'da bulunan siyah beyazlı yöneticiler, dünkü patlamada hayatını kaybeden Eren Şahin'in ailesini ziyaret etti.

Beşiktaşlı yöneticiler, 17 yaşında hayatını kaybeden koyu bir Beşiktaş taraftarı Eren Şahin'in ailesini ziyaret etti. Eren Şahin'in aliesine çiçek ve forma veren yöneticiler, başsağlığı dileklerinde bulundular. Yöneticiler, ailenin acısını paylaşmak için ziyaret ettiklerini belirttiler.

04.01.2008  

Kaynak : DHA

maçtan once saygı duruşu ve siyah bantta olursa olen vatandaşlarımızsa saygımızı gostermiş oluruz
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

BEŞİKTAŞ

Yöneticilerimizden Taziye Ziyareti

Takımımız'ın Diyarbakır B.B. Diski Spor ile oynayacağı Fortis Türkiye Kupası maçı için Diyarbakır'da bulunan Yönetim Kurulu Üyelerimiz, kentte dün meydana gelen hain terör saldırısında yaşamını yitiren 17 yaşındaki Beşiktaş taraftarı Eren Şahin'in ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

Asbaşkanlarımız'dan Behçet Ümitlen ve Yönetim Kurulu Üyemiz Nedim Sarsmaz, Şahin ailesini evlerinde ziyaret ederek başsağlığı diledi. Ülkemizi yasa boğan terörist saldırıyı kınayan Yöneticilerimiz, Beşiktaş taraftarı olan merhum Eren Şahin'in ailesine Beşiktaş forması armağan ettiler.

Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

SALTIK

Adriano

carlito1903

Alıntı yapılan: akbaba71 - Ocak 04, 2008, 19:31:28
maçtan once saygı duruşu ve siyah bantta olursa olen vatandaşlarımızsa saygımızı gostermiş oluruz

Saygı duruşu ve siyah bant kesinlikle olmalı zaten...
Ayrıca bence futbolcularımız formalarının altına üzerinde kardeşimizin resminin olduğu formalara giyerlerse ve golden sonra gösterirlerse güzel olur...

Adriano

2007'nin bıraktığı izleri 2008'de yaşamak istemiyoruz !

BEŞİKTAŞ

Güzel bi fikir inşallah böyle bişey yapılır veya maça başlamadan önce pankart şeklindede  olabilir

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 04, 2008, 19:36:12
Alıntı yapılan: akbaba71 - Ocak 04, 2008, 19:31:28

Saygı duruşu ve siyah bant kesinlikle olmalı zaten...
Ayrıca bence futbolcularımız formalarının altına üzerinde kardeşimizin resminin olduğu formalara giyerlerse ve golden sonra gösterirlerse güzel olur...

egge

yazıkk olmuss sadece beşiktaşlı olduqu için deqil tabi amaa tabi beşiktaşlı olması daha kötüü :(
HeR zAmAn HeR yErDe SeVgİmİz İçİnDe ÖlÜm GeLsİn İsTeRsE gÖzLeRdE bİr DaMlA yAş KaLbİmİzDe BiR aŞk sEnSiN BEŞİKTAŞ(K)

[KralKartal]

dusunsene, ne kadar heyecanliydi maca gidecegi icin ama hainler iste !
2008 de 2007 gibi olmasin !! yeter be!

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ