Ana Menü

Hedef Ze Castro

Başlatan erdinc1926, Aralık 31, 2007, 08:20:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Kartal'ın yeni bombası Ze Castro!

Frankfurt'ta forma giyen Kyrgiakos ile CSKA'nın genç yıldızı Caner'den vazgeçen Beşiktaş; Castro'ya talip oldu

Hedef Ze Castro

Frankfurt'ta forma giyen Kyrgiakos ile CSKA'nın genç yıldızı Caner'den vazgeçen Beşiktaş, Castro'ya talip oldu.

YUNANLILAR UÇTU
Holosko'yu alarak forvetini güçlendiren Beşiktaş, Atletico Madrid'de forma giyen Ze Castro için düğmeye bastı. İlk olarak Frankfurt'ta oynayan Kyrgiakos'la ilgilenen siyah-beyazlılar, Yunan oyuncunun yüksek maliyeti nedeniyle bu transferden vazgeçti.

KİRALIK VERİLMEDİ
CSKA'NIN 
genç yıldızı Caner'i de kulübü kiralık olarak vermek istemeyince rotasını İspanya'ya çeviren Kartal, Portekizli Ze Castro için harekete geçti. Bu sezon sadece 4 maçta forma giyen 24 yaşındaki stoperin bonservis bedelinin de düşük olduğu ifade edildi.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carlito1903

Bana göre bize yaramaz bu adam...
Bence Barzagli yi alsınlar defansa...

akbaba71

Castro seferi başladı

Beşiktaş yönetimi devre arası transfer döneminde hız kesmiyor. İbrahim Akın, Burak Yılmaz, Koray Avcı ve Lamine Diatta ile yollarını ayıran ve Filip Holosko'yu renklerine katan siyah beyazlı yönetim defans bölgesine alacağı futbolcu için 2 Ocak Çarşamba gününden itibaren yurt dışı temaslarına başlamak için harekete geçti.

Diatta'nın gönderilmesinin ardından defans hattına takviye yapmayı düşünen yöneticiler, Atletico Madrid takımında forma giyen José Eduardo Rosa Vale Ze Castro için İspanyol kulübü ile temasları arttırdı. Atletico Madrid kulübü ile bu futbolcu için yapılan ilk görüşmenin olumsuz geçtiği ve İspanyol Kulübünün Ze Castro'yu satmak istemediği öğrendi. Ancak Beşiktaş'ın Portekizli oyuncuda ısrarcı olacağı, yılbaşının ardından menajer Sinan Engin ve kulübün Dış İlişkiler Sorumlusu Mario Berk'in İspanya'ya giderek Atletico Madrid temsilcileri ile yüz yüze görüşmeyi düşündükleri kaydedildi.

Kaynak: DHA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

erdinc1926

takip etmiyorum bu adamı ben izleyenler var mı?

erdinc1926

Castro'ya onay çıktı

Yüksek maliyeti nedeniyle Krygiakos'tan vazgeçen yönetim, 25 yaşındaki yıldız için Sağlam'ı ikna etti.

Beşiktaş yeni stoperini İspanya'da buldu. Uzun süredir Frankfurt'lu Krygiakos'un peşinden koşan siyah-beyazlılar, Alman ekibinin bonservis bedelinde indirim yapmaması ve Stuttgart'ın da bu futbolcuya talip olması nedeniyle Yunan savunma oyuncusunu almaktan vazgeçti. Vakit kaybetmeden listedeki diğer isimlerle temasa geçen 
siyah-beyazlılar, daha önce bir ön görüşme yaptıkları A. Madrid'in stoperi Ze Castro'yu bitirmesi için menajer Sinan Engin'i görevlendirdi.

BONSERVİSİ DÜŞÜK
Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın daha önce sıcak bakmadığı Portekizli oyuncu için yöneticilerin, "Hocam, bizim için oyuncunun kalitesi kadar maliyeti de önemli. Castro'nun yaşı genç, ayrıca bonservis bedeli düşük. Bizim şartlarımıza uyuyor" demesi genç çalıştırıcının fikir değiştirmesinde etkili oldu. Bu sezon A. Madrid'de fazla forma şansı bulamayan Castro için Ertuğrul Sağlam, "Alalım o zaman" yorumunu yaptı.

Anarchy*

Balondur bu haber gercekLık payı oldugunu dusunmuyorum acıkcası..