Ana Menü

Yolun Açık Olsun Susturucu!

Başlatan noumAyberk, Aralık 29, 2007, 13:45:09

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

5 milyon yeterde artardi bile ne oyuncu vermesi !
bakiyi bile vermezdim
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CHEm !

abi sen 5 milyona böyle adam bul parasını ben veririm !
Allah kitap Beşiktaş

[KralKartal]

sen bunu 5 milyon TL yani 5 ytl ile karistirmissin cem :) belli...
5 milyon + 2 futbolcu
eh yuh yani
hesap kitap bilmiyormusunuz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CHEm !

yok abi karıştırmadım
holoskoya verdiğimiz parayla :
kanoute,anelka,adriano,ronaldo,2 tane lua lua,baros gibilerini alırmışız.asıl onlara yuh

hadi koneyi makukulayı alırdın.adamlar bizim lige yabancı gelcekler 3-4 ay uyum sorunu falan filan..holosko bu ligi çözdü e beşiktaşı da seviyor sevmese charltona giderdi.esas bukadar imkanına rağmen oynamazsa holoskoya yuh !
Allah kitap Beşiktaş

kara kalem

Koray hiç bi' zaman top dağıtımı ile ön plana çıkamadı ama attığı çoğu pas oyunu açmak adınaydı. Bunu da sürekli yapar oldu, Ertuğrul SAĞLAM'ın doğru dürüst şans verdiği kesinlikle söylenemez. Bu adam defansif futbolcu, dakika 89-90 koray çizgiye inmiş içeriye top çıkarıyor. Ölüsü yetecek bi' adam Koray AVCI !

Rico kesinlikle Manisa'ya gitmezdi keza bizden bi' an önce gitsin de ayrı konu.
Diatta bu takıma faydalı olabilecek kalitede bi' topcu, buyrun eski maçlarını izleyebilrsiniz.
Higuain'den faydalanmak hayalden öte, benim bildiğim bi' topcuyu en az 3 mac full oynatırsın hakkında karar vermek için.

ibrahim AKIN İ.B.B yerine Manisa'ya verilebilirsi, Mehmet YOZGATLI, İbrahim ÜZÜLMEZ çoktan gönderilmesi gerekirdi. Nobre Koray'ın ayakkabısının kramponları etmez. Ali TANDOĞAN gönderilebilirdi.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

CHEm !

unuttum korayın yerine yozgatlı gidebilirdi ama seçim yönetimin
korayın kalitesi belli yozgatlının da (ruh açısından demiyorum.)
aliye gelince 1.5 senedir müthiş bir çıkışı var.o performansı ondan beklemezdim ki türkiyenin en çok orta yapan takımı ünvanını almamızda onun payı çok büyük
Allah kitap Beşiktaş

akbaba71

evet yozgatlı da gidebilirdi ama giray bulak korayı istemiş o yuzden korayı  gondermişiz
artık olan oldu koraya yurekten başarılar diliyorum manisada
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ist.hatirasi/3-4

gönderdikleri youncuya bakın yazıklar olsun beşiktaştaki yönetime ve sağlam ilk duydugumda bi acaip oldum aklıma attığı gol geldi o kadar
YÖNETİM İSTİFA !!!

çarşı antalya

yolun açık olsn koray....inönü de gol atarsın inş ...we yönetimi susturursun bu sefer
öLüMüNe iSyAn...iNaDıNa KaRaKaRTaL....

levent1903

Yolun acik olsun Koray -
bu vefasiz Yönetim yaptin sana yapacagini ama sana basarilar dilerim yolunda -
senin yerine baska oyuncular gönderilmeliydi, Hoca nasil onayladi anlamis degilim --   :cry
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

kartalpenchesi

yazıklar olsun ya koray böylemi gidecekti???
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Simurg

oynayanlar gidiyor oynamayanları biriktiriyoruz

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

M34

gitmeyecek gibi. az önce ligtv haber'de koray anlasirsam giderim dedi. sinan engin de gitmezse manisaspor ile yeniden anlasiriz dedi, üstüne biraz para veririz, anlasiriz dedi. Ertugrul Saglam'da Cisse sakatlanirsa ben ön liberoda kimi oynatacam diye sitem etmis. bunun üzerine yönetim ön libero arayislarina baslamis. burak da ben gidecegim takimi kendim secerim ama manisa'da kesin olarak oynamam demis. besiktas pisman olacak demis.

naanreelburn

hayırlısı koray herşey için saol ama bizim tarzımız böyle metin tekinimiz sarı fırtınamızı bile vana express yapmıştık napalım seven nasıl unutmadıysa biz seni sende bizi unutmıcan eminiz