Ana Menü

Beşiktaşın Aradığı Santrafor Tipi Holosko mu ?

Başlatan delgadoo_10_, Aralık 29, 2007, 12:34:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MeLo

İnşallah süper oynar hepimizi utandırır.
Ben güveniyorum.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

NoPasaran

Yine basının gazına geliyoruz..

Holoskoyu şimdiden eleştirmeye başlıyoruz anlamak .çok güç..

HOLOSKONUN BOBODAN BİR FARKI OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORSAN NE MUTLU BİZE..

2 BOBO BU LİGİ SALLAR  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

astbjk1903

holosko dar alanda iyi degil cunku teknigi cok kısıtlı aynı bobo gibi tek farkı daha suratli ve sag sol hıc farketmeden zımba gibi sut cekmesi ama artık turkiyede hıc bir takım genis alan bırkmıyorki holoskodan ole calımla 3 adam gecıp dar alanda gol atmasını beklemeyecegiz ama kale onlerindeki sutlari artık kacırmayacagiz
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

1903bjk

holosko boş alan seven bi oyuncu tıpkı youla gibi aynı sorunu youlada yaşadı holosko da bu skınıtıyı ceker onuda yollarlar bizim aradıgımız forvet bu degildi yine yanlıs transfer
FORZA BEŞİKTAŞ

astbjk1903

aynen abi o yuzden holoskonun cok iyi beslenmesi lazım kanatlar ve özellikle araya yapacagı paslarla delgadodan cunku cok iyi kacıyor ve iyi hızlanıyor topla aynı zamanda fizik de ortada adamda pascaldan bile kuvvetli kanatlardan iyi ortalar gelirse ordan da cok gol atar

astbjk1903

bence bobo nuun teknigi iyi biraz daha anremanlarda teknik calıstırılırsa bu dar alan problemini asmis oluruz bobonun iyi adam gectini ustuste gordum cünkü ama fizik gücü yetmiyor bi turlu tam basıyor 2 adama calımı bir sut cekiyor valla 10 yasındaki cocuk daha iyi ceker kondisyonu yetmiyor bence kamp donemınde boboya iyi kondisyon yukleyip teknik calıstırılması lazım o zaman holoskoyla kral olurlar valla

NoPasaran

astbjk1903 mesajlarını tek bir mesajda yollamayı tercih etmen gerekiyor..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

benim anlamadığım bi olay var o da şu herkes neden holoskoyu kötülüyor ya biraz gazeteyi açın okuyun giden oyuncular en son nezman forma şansı buldu?? ki korayın peşinden ağlıyorsunuz bakın doğru yönetim iyi işler yapmıyor ama sizlere tek şunu  diyorum herkes bigün pişman olcaka bu söledikleri için çünkü holosko yu öle bi fiyata satacağızki önmzdeki senelerde herkes şaşıracak,adam zaten 84 doğumlu ve geleceğin ŞEVŞENKOSU artık o da beşiktaşlı lütfen saygı duyalım yeni futbolcumuza ...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

delgadoO92

Malesef BEŞİKTAŞLI TARAFTARLAR yıllardır Korayı P.VİERA sandılar  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

herkes boboya benziyor diyor bobo beşiktaş tarihinin en cok gol atan yabancısı :D nobre bobo oynayacağına bobo holosko oynasın her türlü daha iyidir :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Non Mollare Mai

Bobo'yla Holosko bence hiç bir açıdan benzemiyor birbirlerine.
Benzediği özellikleri varsada Holosko 2 kat iyi o özellikte..
edit

RCA

ben holoskonun beşiktaşa son derece faydalı olacağına eminim... iyi toplar alacağına ve gollerini atarak inönüde bizi coşturacağına eminim... lütfen bunların tersini düşünenler birkez daha düşünsünler.. :-\
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Aralık 30, 2007, 12:01:21
Bobo'yla Holosko bence hiç bir açıdan benzemiyor birbirlerine.
Benzediği özellikleri varsada Holosko 2 kat iyi o özellikte..

Anıl her sene bu gazla başlıyorsun :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

canavar_bjk

eğer 2. devre bobo holosko ıle bırlıkte arkalarında delgado tello rico sağdan istediği zaman acayip oynaya bilen serdar azcıkda defans sağlam oynarsa kesin şampiyon oluruz buna inanıyorum

bu arada arkadaşlar holosko ya ne diyerek tribüne çağıracaz ? ben bi kaç beste holoskoya gore denedımde uymadı :D
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

NoPasaran

Alıntı yapılan: canavar_bjk - Aralık 30, 2007, 12:46:40
eğer 2. devre bobo holosko ıle bırlıkte arkalarında delgado tello rico sağdan istediği zaman acayip oynaya bilen serdar azcıkda defans sağlam oynarsa kesin şampiyon oluruz buna inanıyorum

:D YAVAŞŞ
Aşk bu Aşk !

volkanca.net