Ana Menü

Holosko Beşiktaş'ta (Tüm Holosko Topicleri. Başka Konu Açmayın ! )

Başlatan carlito1903, Aralık 28, 2007, 23:15:43

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

holoskonun gelmesi iyi olduda koraya ayıp oldu bence
Since 1903

Jackass

sadece yönetimde deil ertuğrul'unda ayıbı var bu işte 5 milyon en kralını alırdık bea holoskoya değmez bence ayrıca koray sakat die kara kara düşünürken hangi akla hizmet koray göndewrilior anlamış deilim

CHEm !

herkes klübün muhasebecisi kesildi anasını satıyım.adam 24 yaşında genç bizde kral oldumu 2 katı fiyatına para kazandırır.
adam 30 yaşında falan olsa hadi neyse youla gibisine bile genç diye alıcı çıktı,sattık.
Allah kitap Beşiktaş

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: Jackass - Aralık 29, 2007, 02:22:10
sadece yönetimde deil ertuğrul'unda ayıbı var bu işte 5 milyon en kralını alırdık bea holoskoya değmez bence ayrıca koray sakat die kara kara düşünürken hangi akla hizmet koray göndewrilior anlamış deilim

İlk Önce Foruma Hoşgeldiniz.Umarız Hoş Vakit Geçirirsiniz.

Yalnız Forumumuzda Bazı Kurallar Vardır Lütfen Bunlara Uyalım.Türkçemize sahip çıkmak için birlik içinde olalım ve

10. - Türkçe'mizi kullanırken cümle bütünlüğüne özen gösteriniz.

( Örnek : ' ii ' yerine ' iyi ' , ' tmm ' yerine ' tamam ' , ' gelioruz ' yerine ' GELİYORUZ ' )

- Diğer üyeler tarafından okunmasının güç olmaması için gereksiz kısaltmalardan kaçınınız.

- ' K ' Harfi yerine ' q ' , ' V ' Harfi yerine ' W ' , ' C ' Harfi yerine ' J ' , ' Z ' Harfi yerine ' S ' ve benzeri harf yanlışlıkları yapmayınız.
( Örnek : ' Artık ' yerine ' Artıq ' , ' ve ' yerine ' we ' , ' can ' yerine ' jan ' , ' bekliyoruz ' yerine ' bekliyorus ' )

Bu kurallara uymayanlar, forum kurulu ve adminler tarafindan sözlü uyari alacaktir, devaminda ilk UYARI verilecektir,
ayni hatadan 2.ci uyari alinirsa, 2 gün No Post cezasi verilecektir.. Cezalar minimum sekildedir..

diğer forum kuralları için : http://kralcarsimedia.com/forum/index.php/topic,2788.0.html bakmanız yeterli olacaktır.Foruma Üye Olan Her Üye Forum Kurallarını Kabul Etmiş Sayılmaktadır.

Tekrardan Foruma Hoşgeldiniz İyi Geceler

allen ıverson

Bence koray ona biraz ayıp oldu ama ibrahim akın ve burak yılmaz haketmiyorlardı  beşiktaş formasını,holosko iyi trasfer 23 yaşında deparlı,gol vuruşu,hırsı falan çok iyi yetenekli bence hep beraber yaşayıp görecez bari bizden erken satılmasa yüregini oyuna koyan oyuncudan korkmuyacaksın...Ali güneş,mustafa dogan,tayfun,mehmet yozgatlı,okan buruk,veysel,youla bu transferler gibi degil iyi topçu iyi para eder...Hoşgeldi aramıza kartalll gollll gollll tezaruhatını söylüyodu inşallah golleriyle çoşarız...

noumAyberk

Alıntı yapılan: TurkishTank - Aralık 29, 2007, 01:53:54
karsilamadiginiz ilk futbolcu geliyor aklima.."diatta" :)

yazik yaa..geldigi gunden beri ezikdi :P (adam zenci diye irkcilikmi yaptiniz:)
Ne olursa olsun adı geçen futbolcu hala Beşiktaş sınırları içindedir
"ezik" biraz fazla kaçıyor :S

TurkishTank

dogru kardes ama ben saka niyetinde soyluyodum.. :) adam yedeklerin arasindan cikamadi... hani zenciler hep eziliyorduya o bakimdan soylemek istedim... (yine saka niyetinde, kimse irkciligi kabul etmez)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

noumansız

Evet Başkan bunuda yaptın sonunda Helal olsun...

Nerden başlasamki yaptıklarınla ilgili. İlk seçime girdiğin zaman Luce'yi göndericem diye onu kullandın. Adam 1 dk durmaz onu söyledikten sonra haklı olarak. Luce gitti Del Bosque geldi. Sonuç? yine hüsran yine hüsran. Arkasındayım dedin gönderdin. Sonuç 5 milyon avro. Sonra Rıza Çalımbayı getirdin. Sonuç Sezon sonu gönderdin. yabancı olsaydı onada verirdin 1-2 milyon avro. Sonra Tiganayı getirdin. 1.5 sene iyi kötü geçti onuda gönderdin. Adam insaflı çıktıda tazminatını istemedi. Sonra Ertuğrul hocayı getirdin. Acaba Ertuğrul hocayla ne zaman yoları ayıracaksın?? Suçlunun hep karşı tarafta arandığı yönetim zihniyeti hiç bi'zaman muvaffak olamamıştır.Ki sen bu hataların hepsini yaptın Başkan. Transferlere gelince; Durum içler acısı. bugüne kadar 42 futbolcu aldın 36 milyon $ para harcadın. Sonuç 2.lik 3.lük 3 yıldır 1.lik koltuğunda yokuz. nedeni ne acaba??? En son vak'a ise i.Akını 1 milyon ytlye satmak ve burakla korayı +5 milyon avro gibi bi'paraya manisaya SATMAK. Yeter artık yeter. BEŞİKTAŞ Halkın Takımı TEKEL DEĞİL...
BeşiktAŞK...

MeLo

Holosko heşgeldi sefa geldi.
Ama gündemde olmayan isimler kiralık gitti.
Koray ve Burak.
Burak'a üzülmedim.Koray neden?
Higuain,Rico,M.Sedef,Diatta dediler.
Avcı gitti !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

M34

http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=28.12.2007&Newsid=153826&Categoryid=5

bu haberi okudum sonra bir okurun yorumunu:
yemezler
o para verildiyse niye duruyorsunuz. verin de dedikodular bitsin. ama inandırıcı değil. belli oluyor.amaç piyasa kızıştırmak. Ama herkes uyanık yemiyo

sanirim, biz yemis durumundayiz

EDIT:
:ahaha Burak ve Koray gitmek istemiyorlar: http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=31508

Düsünebiliyormusunuz? Kiralik vermek istedikleri futbolcularina bile söylemeden, sormadan anlasiyorlar. Sokaktan 10 yasindaki cocugu getirin Besiktas'a daha iyi yönetir ya. Bu ne ya? Gün gecmiyor ki elaleme rezil olmuyoruz. Ne yapsalar yüzlerine gözlerine bulastiriyorlar.

astbjk1903

holosko turkiyenin en iyi forveti dunyanın da sayılı oyuncularından olacak super bi oyuncu ya ben bu kadar iyi bir oyuncu gormedim avrupada var ama 30 mılyon euro verirsen var:)) adam sag dan soldan vuruyor hic affetmiyor defansı da maymun ediyor kımse yetisemıyor suratine ya nazar degmesin fazla konusmıyım yeter
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

akbaba71

Haberi yeni gördüm internette biraz araştırdım ve hala tam ne olduğu konusunda celişkili ifadeler var
5 milyon euro koray +burak bonservis ile
5 milyon euro koray +burak kiralık
5 milyon ytl    koray+ burak bonservis ile
5 milyon ytl    koray +burak kiralık

8.5 milyon ytl koray ve burak fazla gibi geldi bana bi de cisse sakatlanırsa on liberoda sorun yaşayabiliriz serdar k. bu aralar hep sakat neyse kulubun mali işler danışmanı ben değilim vardır bi bildikleri
Holosko Türkiyedeki yabancı forvetler arasında en beğendim oyuncuydu bobo ile birlikte ligin en iyi 2 yabancısı bizde diyebilirim
Holosko ligin başlarında giydiği beşiktaş forması ile zaten bize gelmek istediğini belli etmişti hırslı bir futbolcu takıma mutlaka katkısı olucaktır ama son maçta giray bulak a yaptığı yanlışı ertuğrul hocaya kesinlikle yapmamalı
Holoskonun bitiriciliği bencede bobodan daha iyi umarım delgado gibi olur paraya laf ederken iyi ki almışız diyeceğimiz bir oyuncu olursun holosko
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

salvador

holosko için savaşan oyuncumuz korayı yolladılar bakalım acaba holosko nasıl olcak oda istabla gelip şımaran oyunculardan mı olacak yoksa yıldız mı olacak eger şımaran olacaksa yönetim durmasın gitsin yıldız olacaksa gene durmasın yıldız kayar gider savaşan oyuncu lazım bize
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

akbaba71

Armagan Bozkurt
Holosko İspanya liginin XXX Takımından Gelse...Çok iyi transfer, Genç Yetenek Bitirici santrafor Derdik..
Holosko İtalyadan gelse.. Güçlü Ve iyi fiziği var ilerde Takımı rahatlatıp bobo ile iyi bir ikili olur derdik..
Holosko İngiltereden gelse..fiziğine göre mükemmel bir hızı var ve her iki ayağıylada topu öldürücü noktalara gönderiyor..İyi ki almışız derdik..
Holosko Brezilyadan geliyor olsa.. Geleceğin Ronaldosu yapar Adriano ile kıyaslar Romario ile bitirirdik cümleleri..Çünkü biz böyle alışmışız...

Ama holosko slovak olduğu için , Manisadan alındığı için hakettiği değer belki de hiç Verilmeyecek..
İlk hatasında 5 milyon euroluk adam işte kıh kıh die gülücez bazılarımız..
Gol kaçırdığı zaman , Burakla kıyaslayacağız..Gereksiz Yere..
Bu Adam inanıyorum ki Bobo dan çok daha fazla gol atıcaktır..En az bobo kadar iyi bitiriciliğinin yanında bobodan daha seri ve oyun içinde aktif olduğunu düşünüyorum..
Bobonun Arkasında Oynayabilir Değişmeli olarak..
Hatırlarsınız Manisada yanılmıyorsam meduna ile aynı şekilde oynuyorlardı..
Rakiplerin Bir bobodan çekindiği bir ligde oynarken..Total de 2.5 bobo ile oynamamız Neler getirir siz düşünün..

Bobo
Delgado
Holosko

OOO Beşiktaş 

Ayrıca 5 milyon Euro değilde 5 milyon YTL olduğu söyleniyor..
Buda zaten 2.7 2.8 milyon euroya denk geliyor..Buda Bu çaplı bir oyuncu için son derece ideal bir ücret..
Burak ve korayın alacağı senelik maaşlarında manisa tarafından ödenceği düşünülürse İyi bir fiyata geldiği görülebilir..

Ben Korayın kiralanmasını O mevki ye de oyuncu alacağımız  için gerçekleştiğini düşünüyorum.Yoksa ertuğrul sağlam o kadar da büyük bir hata yapmaz..

Armagan Bozkurt tan alıntıdır
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

kartalpenchesi

Beşiktaş'ın uzun uğraşlar sonunda Vestel Manisaspor ile anlaşıp imza aşamasına getirdiği Holosko transferinde pürüz çıktı !..
Beşiktaş'ın 5 milyon Avro paranın yanı sıra Koray Avcı ve Burak Yılmaz'ı vermesi Manisaspor'un da bunu kabul etmesinin ardından imzaya kalan transfer, siyah beyazlı iki futbolcu direnirse zora girebilir !..

Lig TV'nin Beşiktaş Muhabiri Tunç Elibol'un görüştüğü Koray Avcı ve Burak Yılmaz Manisaspor'a gitmek istemediklerini söyledi. Özellikle Burak Yılmaz Beşiktaş'tan ayrılmak istemediğini söyleyerek "Ayrılsam bile gideceğim takım Manisaspor olamaz. Vestel Manisaspor'a gitmeyi kesinlikle istemiyorum." dedi.

Koray Avcı ise "Şu an düşünme aşamasındayım." demekle yetinirken Manisasspor'a gitmeye sıcak bakmadığını belirtti.

(Ligtv.com.tr)
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene