Ana Menü

İbrahim Akın İst. Bld'de!

Başlatan akbaba71, Aralık 26, 2007, 19:35:01

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

İbrahim Akın İst. Bld'de!
Turkcell Süper Lig'de 2007-2008 sezonun ilk yarısının sona ermesinin ardından gözler transfer piyasasına çevrildi. Galatasaray'ın, Ankaragücü stoperi Emre Güngör'ü kadrosuna kattığını açıklamasının ardından Süper Lig'in yeni takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un da Beşiktaş'ta Ertuğrul Sağlam'ın raporu doğrultusunda yolları ayrılan İbrahim Akın ile anlaştığı açıklandı.

Lig Tv'de Ana Haber Bülteni'ne katılan Beşiktaş muhabiri Tunç Elibol'un verdiği habere göre; İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Beşiktaş ile her konuda anlaşarak İbrahim Akın'ı kadrosuna kattı. Beşiktaş ile her konuda anlaşan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, İbrahim Akın için siyah beyazlılara 1 milyon 100 bin YTL bonservis bedeli ödeyecek.

26.12.2007   

Kaynak : Sporx.com
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Batuhan

Biz bu admın golüyle şampiyonluğu kaçırıcaz görürsünüz.
Koca hestiy aya bedenem ?

akbaba71

Büyükşehir belediyenin ibrahim akına bu parayı vermesinin nedeni onun yeteğine guvenmelerindendir. yoksa ibrahim akım oynadığı futbolla bu parayı bile hak etmiyordur.beşiktaşımız acısından iyi oldu gereksiz maaşta odemeyeceğiz en azından
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

keskinli

hakettigi yerde oynayacak
her seye ragmen yolun acik olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilteriş

650 bin avro gibi komik bir bedelle satılmış.. İnanamıyorum.. Daha 1,5 yıl sözleşmesi olan, formu her ne kadar yerlerde gezse de Türkiye'nin ortalama üstü yeteneklerinden, 23 yaşınaki futbolcumuzu 650 bin avroya satıyoruz.. Fulya Projesi'nin kırdırılması ile pek bir farkını göremiyorum bu satışın..

Yöneticilik uzun vadeli düşünebilmeyi, strateji oluşturmayı gerektirir. İbrahim'in takımdan uzaklaştırılması kararını ben de destekliyorum. Ancak, bu adamı şimdi yarım sezonluğuna kiralık olarak İstanbul Büyükşehir'e kiralasak, ardından orada 5-6 gol atıp kendini gösterse, önümüzdeki sezon başı bu adamı kendisiyle ilgilenen Alman kulüplerine (Bochum, vb..) 2 milyon avroya kitlesek olmaz mıydı?

Yanlış yaptın yönetim, yanlış..

carsi52

satarak yanLış yaptık kiraLık veriLmesi gerekiyordu.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Seneye artık İst.Bld. satar bizim yerimize Milyon Dolarlara,biz yine aldığımızla kalakalırız...

Guti ORÇ.

kiralık gitse daha iyi olurdu....

[KralKartal]

kendi etti kendi buldu..yazik...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Anarchy*

HayırLısı oLsun..
Yetenegını kuLLanmak ıstemedı bır turLu..

erdinc1926

verilan sanşları değerlendiremedi hakkettiği yerde kalamadı beşiktaş gibi dünya kulüpleri arasında olan bir takımda oynayamadı i.b.b de başarılar
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

eRe

sımdı kıralık gonderıp sezon sonunda satsak cok daha ıyıydı.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi