Ana Menü

Caner Erkin Kartal oldu !

Başlatan Non Mollare Mai, Aralık 24, 2007, 11:33:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alper_1903

I.Akin  gidiyor bence bu haberin dogruluk payi var

sezon sonundada masaya oturup aliriz bonservisini eger iyi bir performans gösterirse

beklentimiz yok ama caner den ne oyuncular geldi beklentilerimiz vardi ama hepsinde hayal kirikligi
ben canerden cikip formasini terletmesini bekliyorum
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

siyah

haber doğru galiba takip ettiğime göre iyi yetenekli bir futbolcu inşallah oda ibrahim akına benzemez
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

siyah

CSKA'yla her konuda anlaşmaya varan Beşiktaş'a, Rus ekibinden ilginç bir teklif geldi: Sezon sonunda Burak Yılmaz'ı verin, Caner'in bonservisini alın...
27.12.2007

4 milyon Euro'ya almışlardı
Devre arasında kadrosunu güçlendirmek için kolları sıvayan Beşiktaş, CSKA Moskova'nın yıldızı Caner Erkin'e kancayı atmıştı. Genç futbolcuyla her konuda anlaşmaya varan ve kiralık olarak el sıkışan Siyah-Beyazlılar, CSKA Moskova'yla bonservis konusunu da görüştü. Geçen sezon başında Caner için Manisa'ya 4 milyon Euro ödeyen Ruslar, "Oyuncumuzu 6 aylığına kiralayın. Sezon sonunda ise Burak Yılmaz karşılığında bonservisini size verelim" önerisini yaptı.

Daum da harekete geçti
Bilindiği gibi sezon başında bir başka Rus ekibi Spartak Moskova da Burak Yılmaz'a talip olmuştu. Başkan Yıldırım Demirören de, genç yıldız için 6 milyon Euro'luk cazip bir teklif aldıklarını ancak kabul etmediklerini dile getirmişti. Bu arada Köln'ün başında bulunan Christoph Daum'un da Burak'ı istediği öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın, "Burak'ı çok beğeniyorum. Planlamamızı yaptık. Sezon sonunda kendisine 4.5 milyon Euro ödeyebiliriz" dediği öğrenildi.

Şimdi tatil yapıyor!
Rus Ligi'nde fazla forma şansı bulamayan Caner Erkin, sezonun son haftalarında form tutmasına karşın takımına katkı sağlayamadı. Rusya'da liglerin sona ermesiyle birlikte Caner de tatile çıktı. Genç futbolcu, Beşiktaş'a transfer olursa tatil yapmadan yine sahalara dönecek.

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

pascalyptica

gereksiz olur mu ya yapmayın.. caner hem sol bek hem sol açık oynayabiliyor.. yani telloyla taktiğe göre yer değiştirerek oynarlar.. tabii üzülmezi keserek.. ama bonservisiyle gelmeli bence sezon sonunda alırsak çok büyük bi hamle olur..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

eRe

eger soylendıgı gıbı canerın karsılıgnda burak ıstenıyorsa bugun takas yapılsın sezon sonu beklenmesın gozu kapalı kabul edılmelı boyle bır olay
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

salvador

www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

akbaba71

Ertuğrul hocada Levent Erdoğanda ilgileniyoruz dedi telloyu sol bek caneri de sol acık oynatabiliriz inşallah alırlar
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

cassa23

akbaba71

Engin, CSKA Moskova'da oynayan Caner Erkin'in transferinin de gerçeleşmeyeceğini kaydederek, Rus kulübünün Caner'i satmayı düşünmemesi nedeniyle bu transfer gerçekleşmeyeceğini vurguladı.
DHA
gecmiş olsun
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş