Ana Menü

Caner Erkin Kartal oldu !

Başlatan Non Mollare Mai, Aralık 24, 2007, 11:33:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Caner Erkin Kartal oldu!

Beşiktaş devre arası transferinde ilk bombasını patlattı. Siyah-beyazlılar, bir süredir peşinde koştuğu CSKA Moskova'nın Türk yıldızı Caner Erkin'i sezon sonuna kadar kiraladı.

FATİH DOĞAN / Sabah

Beşiktaş, CSKA Moskova'nın Türk yıldızını kiralık olarak kadrosuna kattı..

Rus kulübü ile 6 aylık kiralık ve sezon sonunda da bonservis opsiyonlu sözleşme konusunda prensipte anlaşma sağlandığı ve kiralama ücretinde son pürüzlerin giderilmeye çalışıldığı öğrenildi.

Kasığındaki kronik rahatsızlığından ameliyat olarak kurtulan Caner ile en kısa sürede sözleşme imzalanacak. Bu arada İtalyan basını Beşiktaş'ın, Juventus'ta oynayan Fransız defans oyuncusu Jean Alain Boumsong'u kadrosuna katacağını yazdı.
edit

@LAYINA GİDER

carlito1903

İyi de bu adam sol açık,neden aldılar anlamadım!!!

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

keskinli

gereksiz transferler basladi yine
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

BlackHawk35

Delikanli Adam renksiz takim tutar

MeLo

Nerden çıktı şimdi bu Caner ?
Daha ilk defa Fb maçında duyduk ismini.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ilteriş

Bence o kadar da gereksiz bir transfer değil arkadaşlar. Hatta yerinde bulduğumu söyleyebilirim.

Birincisi, Caner oldukça yetenekli ve çok yönlü bir futbolcu. Hem defansın hem de orta sahanın solunda, hatta orta sahanın sol iç diye tabir edilen kısmında da oynayabiliyor.

İkincisi, şampiyonluğa giden bir takım olarak İnönü'de ne kadar çok puan kaybettiğimizin farkında mısınız? Ligin ilk devresi evimizde oynadığımız 8 maçta yalnızca 4 galibiyet alabilmişiz! Attığımız gol sayısı ise 10! Bunun öncelikli nedeni kapanan rakipleri açamamamız. Bu tip rakipleri açmak için gerekense, herkesin malumu olduğu üzere kanatlardan (özellikle sıfır diye tabir edilen bölgelerden) yapılacak ortalar. Gelgelelim İbrahim Üzülmez bu konuda yetersiz kalıyor. İbrahim'in karşısındaki adamı çalımlayıp, penaltı noktasına doğru mermi gibi bir orta yaptığını hatırlayanınız var mı ? Tamam, Kaptan'ın defansif yönü gayet güzel ancak İnönü'deki maçlarda bu maalesef galibiyet için yeterli olmuyor. Bu nedenle içerideki maçlarda Caner'in sol beke geçip önündeki Tello ile rakibin sağ kanadını çökertmesi, içeride oynayacağımız 9 maçta kazanıp şampiyonluğun kilidini açmamızı sağlayacak 27 puan için bize oldukça yardımcı olabilir.

Üçüncü ve son olarak, Caner "kiralık" gelecek. Yani kulüp kasasından hiç bir meblağ çıkmayacak. (Çıksa bile 200-300 bin avroyu geçmeyecek kiralama bedelleri olacaktır) Memnun kalırsak sezon sonunda CSKA ile masaya oturur, konuşuruz.

Kısacası, gerçekleşirse sevineceğim bir transfer olur.

Kartalizmatik

ibrahim üzülmezin yavaş yavaş süresi doluyor..tellonun sakatlığında takım çok zorlanıyor.gelmesi bana göre iyi olur
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Simurg

inş. hayırlısı olur
ne umutla beklediğimiz futbolcular neler çıktı inş. başarılı olur

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

ya bence güzel bi transfer ama benim istediğim delgadoı gibi yetenkli bi futbolcu alınması istemiştim oyunu yönlendircek ama sol açık aldılar neyse camiamıza hayırlı uğurlu olsun..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

levent1903

Caneri oynarken hic görmedim -- ama yinede hayirli ugurlu olsun
umarim yüzümüzü  kara cikartmaz - bizleri utandirir

Jean Alain Boumsong bize yakisir diye düsünüyorum, Italya dan hele hele Juve den getirecegi tecrubeye ihtiyacimiz var --- insallah gelir .
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Adriano

İbo'ya yol gözüküp, Tello sol bek Caner sol açık oynatılabilir belki.. Tello bek olarakta gayet başarılı.. Tabi bunun olabilmesi Caner'in elinde..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

astbjk1903

tello kanat oyuncusu degil iyi oynayan bir ibrahim akını dusunsenize sol kanat ta neler yeptıgını tello iyi bir oyuncu ama teknik yok onun yeri solbek ya bence caner alınırsa cok iyi olur iyi bir oyuncu
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

carlito1903

Caner Erkin i yıllardır çok iyi bi şekilde takip ederim,bence çok iyi bi futbolcu...
Ama Tello varken alınması bana çok saçma geldi zira ne Caner ne de Tello bek olarak çok faydalı değil....
Sol beke adam almamız lazım hem hücumu hem de ters kademeyi iyi yapabilen bi adam olmalı tabii...