Ana Menü

BJK TV Digitürk’ten Çıkarılıyor

Başlatan srdr, Aralık 13, 2006, 23:51:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

srdr

Büyük umutlarla kurulan ve zamanla tüm Beşiktaşlılar'ın ekranı haline gelen BJK TV Digiturk'ten çıkarılıyor.Kurulduğunda, bu ekran siyah-beyaz taraftarın gözdesi olur dedirten BJK TV, hem uydudan hem de Digiturk üzerinden yayın yapıyordu. Ancak sonra Doğan Medya Grubu'na devredilen BJK TV'nin reytingi iyice düştü. Bunun sonucunda parasal sıkıntılar yaşayan BJK TV'ye son darbe de Digiturk'ten geldi.BJK TV ile anlaşmalarını iptal edecek olan Digiturk, bunun sebebi olarak kanalın izlenmemesini gösterdi. Bakalım önümüzdeki günlerde BJK TV'de ne gibi değişimler olacak?
kaynak : spor 3   bjk onlineden alındı.
beşiktAŞK - since 1903

srdr

bu şekilde yayın yapacaksa zaten kaldırılsın daha iyi.adamı sinir ediyorlar.saçma sapan yarışma ile. sadece adı bjk gerisi yalan. maç görüntüsü istiyoruz ulan......
beşiktAŞK - since 1903

ugur24

inşallah doğrudur..valla hiç üzülmedim sevindim bile belki kanala biraz özen gösterirde adamakıllı yayın yaparlar.. >:(

eRe

valla ben karakartal forum olsun nostaljı futbol olsun ızlemeye calısıyorum ancak yukardakı arma bjk tv ıken ben o para kazandırma programlarını ızleyemem.gunde 10 kez acıosam bjk tv yı en az 5-6 sında para kazandırma programı oluo.o zman tabı ne ızleyen olur ne raytıng
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

tufi_bjkli

karakartal forumla basın trübünü nü izliyoduk ne güzel

epitaph_

ilgisizlik keşmekeşlik kol geziyodu zaten kaldırılsın barça macıyla çelsi macını koyup duruyolar  SÜREKLI GEÇMİŞLE ÖVUNMEK YERINE GELECEĞE BAKAN BIR ANLAYIŞ OLSAYDI ÇOK DAHA IYI OLURDU !

19caner03

genellıkle hep sacma sapan yarısma ları koyuyorlar belkı kaldılırınca beşiktas tv nın degrını anlarLaR

burak_bjk

dogan grubuna gectikten sonra sürekli chinko mudur nedir o programlar var ne zamn açsam küfür ederek kapatıyorum ...
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Brestgerfich

Digiturk'un elinde myidi ??? Madem Digiturk'teydi neden maç görüntülerini yayınlamıyorlardı ??? Ulan bi kız çıkartıyorlar oraya kızın gram Türkçe'si yok... Saçma sapan bir yarışma... Sadece vakit dolduruyorlar ve hiç kimse izlemiyor...Tabi ki reklam alamazlar,tabiki reyting kazanamazlar..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ist.hatirasi/3-4

iyi oldu zaten bjk ile ilgili bişey yoktu...hiçbir yayın yok paso kadın para daıtıo
YÖNETİM İSTİFA !!!

düzceçarşı

Alıntı yapılan: burak_bjk - Aralık 14, 2006, 11:52:59
dogan grubuna gectikten sonra sürekli chinko mudur nedir o programlar var ne zamn açsam küfür ederek kapatıyorum ...

katılıyorum kardeş

BerkAy1903

ben bi tek karakartal forumu izliyorum valla
19o3

çArþý_ulan

alperen

bakarsan bag bakmazsan dag olur dıye bosuna dememısler ozen gostermezsen olacagı bu belkı akıllanırlar
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

Timurlenk

çıkarılır hatta yakında kanal kapanır.

reha muhtar boşuna mı uğraştı bu kanalı kurmak için biz ne yaptık fenerlilere,gayselilere teslim ettik kanalı.

bir bakıma iyi bir bakıma kötü olacak iyi tarafı çinko programını artık görüp sinir olmayacağız

kötü tarafı ise gelirlerimiz düşecek ve tabiki karakartal forum,basın tribünü programları izlenemeyecek