Ana Menü

"Bu yıl kesin şampiyonuz!"

Başlatan eRe, Aralık 13, 2006, 18:56:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tufi_bjkli

NoPasaran

Devre arasında bu takıma takviye mutlak şart..

Uefa şart koşulmuş tranfser için ama oda gitti bakalım şampiyon nasıl olacak
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

canmert

Alıntı yapılan: ugur24 - Aralık 14, 2006, 12:14:38
herşey bizim elimizde..aziz kalan 17 maçımızın hepsini kazanıp şampiyon olcaz demişti..oldular !!!
ŞAMPİYON OLALIM BU SENE
YETER VALLA HER SENE EZİKLER DALGA GEÇİYO KAÇ ŞAMPİYONLUĞUNUZ VAR DİYE
APIŞIP KALIYORUM
YETERRRRRRRRRRRR

Brestgerfich

İnşallah ne diyelim,inşallah yine umutlandırıp yarı yolda bırakmazlar
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ismailcem

ya hayal kurmayın arkadaşlar seçim havasında baskan siyaset yapıyor ne kimseyi alır nede kimseyi yollar borç olmuş 100 milyor dolar siz neden bahsediyorsunuz uç başkan uç bakalım nereye kadar uçaçaksan başkan olurken 20 milyon dolar verecegim dedi şimdi verdim geri alacagım diyor sonra giden sampiyonlugu araştırmak için komsiyon kuracagım dedi sonuç yok başkan atıyor tutuyor yani inanmayın  politika yapıyor

textboreas

Yıldırım demirören den tek ricam kulübü böyle yönetmeye devam edecekse bu işi bırakıp gitsin!Olmuyosa zorlamanın alemi yok takımı ne hale getirdi 3 senede yazık...
HUMARIN OĞLU TÜMER VARYAAA...

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

Timurlenk

gönderin şu kleberson'u alın onun yerine ön libero bak bakalım takım nasıl oluyor

kutlu_1903

ya n bu böle herkes umutsuz ya 15 puan fark vardı eziklerle aramızda 3. bitirmiştik [kufur otomatik editlenmistir] ben hala inanıorum bu sene şampiyon olucaz takım ısındı birbirine bide klebersonun yerine adam gelirse bizi kimse tutamaz!!!

rico_ pasa

tabi tabi zaten uefa yı da alcaktıkta bakmayın yani yine bizi bos hayallere surukluyorlar tigananın dedigi su :

Bu saatten sonra amacımız LİGİ EN İYİ SEKİLDE BİTİRMEK ( burda kastı sampiyonluk degil ) ve kupa da iyi sonuclar almak

adamın soyledigi bu kardesim bosuna hayal kurmaylaım bence
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

çArþý_ulan

inşallah demekten başka çaremiz yok...olmıcak bişey değil ama kolay kolay olcak bişeyde değil...ben bu sene çıldırmazsam hiç bi sene çıldırmam...canıma tak etti artık yeter be

frtbjk

olablirz neden şampiyon olmayak fener 8 puan nasılsa kaybedicek 2.yarının en iyi takımı olursak şampiyonuz
SiyahıN ZiNDaN OlsuN BeyazıN AydınlıK
Cezayirİ UnutmA UnutturmA

carsi52

sağ kanada serhat akını alsalar defansa bi yabancı yeter walla bu takıma.
Bölünür senin için uykular!

rico_ pasa

yok abi cok kaliteli bir ön libero sart once bu lazım sag kanatta oyuncu cok sezon sonunda da dunya capında bir forvet alsak tamamdır bobo ile nobre malum
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

düzceçarşı

Bu gibi şeyleri söz ile ifade etmek kolay söylenenler yerine gelmezse  gerçekler unutulur her zaman