Ana Menü

İbrahim Üzülmez: "Gerçek Beşiktaşlılar beni seviyor"

Başlatan BerkAy1903, Aralık 20, 2007, 15:17:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Ahmet abi Liverpool macından sonra kimseye başarısızlıktan ötürü tepki gösterilmedi ki ''Aldırma Kartal !'' bestesinin söylenmesi bunun en bariz göstergesidir. Porto maçında son dakika golü ile kaybetmemize rağmen takım tribüne çağırıldı ve İbrahim ÜZÜLMEZ tribüne gelmemekle birlikte tribüne gelen futbolcuları da engelledi.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

keskinli

sivas macinda sadece üzülmeze tepki gösterilmesi beni ve maci beraber seyrettigim arkadaslari üzdü
tribüne gelmemek isliklanma sebebi olmamali
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Brestgerfich

Sahada koşan,hırsıyla,yüreğiyle oynayan, saha dışındaki (bildiğim) duruşuyla iboyu seviyorum ama artık yeteneği takımın amaçlarına yeterli olmuyo. Sol kanattan ileri çıkışlar yapıyo ama ortalarında 0 isabet var. çok can sıkıcı bir durum...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

kara kalem

Abi gelmemekle birlikte gelenleri de geri çevirdi. Bilmiyorum kendini tribünde düsünüp böyle bi' hadise ile karsılastıgını düsünürsen bi' nebze de olsa hak verecegine inanıyorum.

Özel mesaj atıyorum abi..

ayfat1903

sana ve runje je yapılanlar büyük terbiyesizlikti bunu biliyorum ve seni seviyorum fener taraftarından farkı kalmayan alex i selçuk u ıslıklayıp sonra tükürdüğünü yalayan insanlar gibi bizim tribünlerde de o tür insanlar var ne yazık ki ama gerçek BEŞİKTAŞ lı olaraka seni seviyorum ben kendi adıma

M34

@ kara kalem
sana hak veriyorum. durduk yerde niye tepki göstersin ki taraftar ibrahim üzülmez'e. ama liverpool macindan sonra yapildigi icin, sanki liverpool macindaki performansindan dolayi algilanir o tepki. nitekim öylede algilandi. ve yine nitekim bir anlamda öyle istendi gibime geliyor. sevme olayina gelince, bende sevmiyorum; ama o ayri. 

kara kalem

@afyat1903;

Biz Runje'ye yediği gollerden sonra dahi 'runje-runje ...' diye bağırdığımızda destek için bağırıyorduk. Keza İbrahim'i sevmeyenler gerçek Beşiktaşlı değiller mi ?

Delirdik

Kaptana soruLsaymış keşke acaba sahte BeşiktaşLı nasıL oLunuyor.
Beşiktaşı tutan Beşiktaş taraftarıdır. Bunun önüne herhangi bir sıfat getiriLmesi çok gereksiz ve saçmadır.

Kaptanın yıLLardır soLda en iyi yaptığı iş topLa çizgide iLerLeyip geriye pas vermek. Hırsı için kimse Laf yapamaz ama oyuna katkı oLarak maLesef gözümde vasat yıLLardır. BuLunabiLse keşke Beşiktaşta kaç orta yapmış kaçı goL oLmuş..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!