Ana Menü

İnönü yıkılıyor!

Başlatan akbaba71, Aralık 18, 2007, 16:36:39

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Açıkcası bu konuda hangi taraftayım tam oLarak karar verebiLmiş değiLim.
Statın haLi çok vasat bir durumda. KesinLikLe birşeyLerin yapıLması gerekiyor ama hangi yoLLa işte..

Yenisi yapıLsa önümüzde bir fener örneği varki tribünLerini sosyete basmış durumda profiLLeri geneL tükeci başka birşey değiL
aynısı bize oLur diye korkuyorum (taraftarın seyirci oLmasıdır korkum)

Öte taraftan bu statLa kışın üstü açık oLan yeni ve eski açıkLar çok nadiren doLuyor. HeLeki eski açık sahiLden pöfür pöfür esiyor maşaLLah :)

Statın varoLan havası bozuLmadan, üstLer kapatıLsa, biLetLer nispeten makuL bir düzeyde tutuLsa eyvaLLah denir ama buda imkansız geLiyor bana. stat = gider bu gideride taraftar karşıLayacak eee biLetLere yükLeniLcek geLen kişiLerde geLir düzeyine göre ayrıLmış oLacak

HaLkın takımı Beşiktaşta tatLı bir anı oLarak kaLacak :allaalla

Bir yandan yapıLsın derken diğer taraftan kaLsın diyorum. Kararsızım vaLLa
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carlito1903

Bana göre iyi bi proje Yeni Açık bu şekilde yenilendikten sonra bence Kapalı ve Numaralı da aynı yüksekliğe çekilebilir ve varolan şekil fazla bozulmadan yenilenmiş olur stad...

allen ıverson

Benide çok üzer yıkılması ama arkadaşlar rakiplerimiz ısıtmalı stadyumda maç yaparken,yagmur yagdımı sırılsıklam olan bi stadyumdayız ve kışın oralar dolmuyor...2.girmesi ve çıkması çok büyük sıkıntı oluyo.3.bayanlar için wc sorunu inanılmaz boyutlarda,fazladan loca demek beşiktaş'a büyük gelir demek konfor artımı seyirci sayımızda artar.Bir tarafı yüksek öbür tarafı alçak bi stadyum düzenlenmesi güzel olur ama gs stadyumuna dönmesinde dogru proje dogru zamanda yapılmalı..

erdinc1926

yapılırsa iyi olur atmosferi yakalarız inşallah yılan hikayesine dönmesin olan takıma olue ne kadar çabul bitirirlerse o kadar iyi olur öncelikle bunların yaptığı projeyide çok merak ediyorum
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

ayfat1903

bu yönetim stadında içine edecek gibi geliyor

Brestgerfich

Alıntı yapılan: hAlil21 - Aralık 18, 2007, 20:07:24
Stad yıkılırsa şuan varolan akustik kaybolabilir korkum ondandır.

Bir diğer önemli nokta ise Şeref Bey stadı sadece bir stad değil taihi bir eser milli bir değerdir.

Deforme olması nekadar doğrudur bilinmez.

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Aralık 18, 2007, 20:11:33
ne akustiği yahu üstü açık bir özelliği olmayan bir stad..o akustiği yaratan taş bina değil 35 bin yürek

Halil abiye katılıyorum,her ne olursa olsun bence akustiği düzgün olan bi stad yapılmalı... aksi halde 70000 kişi bile olsa 35000 kişinin çıkardığı ses çıkmaya bilir..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carlito1903

Bence stadın akustiği üzeri kapatılırsa daha iyi olabilir...

SATUKBLADE

ulukartal

8-Büyük harfle konu açmak,yazı yazmak  uyarı sebebidir.Büyük harfi sadece yazınızda önemli bir durumu belirtmek amacıyla kullanılabilir.

Sözlü Olarak Uyarıldınız Lütfen Forum Kurallarına Uyalım

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

BEŞİKTAŞ

Öncelikle hepinize tekrardan selam arkadaşlar valla yeni stad konusu hersene 1 kere kesin çıkar ama hep lafda kalır :) ikincisi akustik diyen arkadaşları anlamıyorum ben ses sizin için herşeyden öncemi geliyo varsin bi kişi bagırmasın ses çıkmasın ama beşiktaşın kasası dolu olsun beşiktaş başarılara koşsun biyerden sonra bagırmak bi anlam ifade etmiyo başarıyı getiren şeyleri düşünmek lazım koskoca Beşiktaşa bu stad yakışmıyo neden derseniz 32 bin seyircili stad kapasitesi bizi kaldırmazbazı arkadaşlar diyoki işde derbi harici dolmuyo tabiki dolmaz çünkü stada okadar çok sorun varki bayanlar çocuklu aileler gelip maç seyretmiyo fenerinde stadi ayni durumdaydi adamlar geldi azize ilk projesi stadi büyütmek oldu ve şuan stadlarından gelen paranın haddi hesabi yok yani demek istedigim biyerden sonra ses falan çarşı falanda çok önemli degil beşiktaşın geleceginin açık olması için bu stad şart :) + önemli olan beton bi duvar degil içindekilerdir hatırlatıyım 52 bin ezik 2500 kartal :)
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

hAlil21

Alıntı yapılan: BEŞİKTAŞ - Aralık 20, 2007, 15:19:20
Öncelikle hepinize tekrardan selam arkadaşlar valla yeni stad konusu hersene 1 kere kesin çıkar ama hep lafda kalır :) ikincisi akustik diyen arkadaşları anlamıyorum ben ses sizin için herşeyden öncemi geliyo varsin bi kişi bagırmasın ses çıkmasın ama beşiktaşın kasası dolu olsun beşiktaş başarılara koşsun biyerden sonra bagırmak bi anlam ifade etmiyo başarıyı getiren şeyleri düşünmek lazım koskoca Beşiktaşa bu stad yakışmıyo neden derseniz 32 bin seyircili stad kapasitesi bizi kaldırmazbazı arkadaşlar diyoki işde derbi harici dolmuyo tabiki dolmaz çünkü stada okadar çok sorun varki bayanlar çocuklu aileler gelip maç seyretmiyo fenerinde stadi ayni durumdaydi adamlar geldi azize ilk projesi stadi büyütmek oldu ve şuan stadlarından gelen paranın haddi hesabi yok yani demek istedigim biyerden sonra ses falan çarşı falanda çok önemli degil beşiktaşın geleceginin açık olması için bu stad şart :) + önemli olan beton bi duvar degil içindekilerdir hatırlatıyım 52 bin ezik 2500 kartal :)

bende bundan bahsediyorum önemli olan beton duvar değil içindeki.fenerbahçenin bilmem kaç bin kişilik stadı var da ne oluyor?

Seni bilmem ama ben bazen maçı bırakıp kapalıyı dinliyorum.Daha çok haz veriyor.

Akustik makustik boş diyenler milli maçların neden inönüye alınmak istediğini bir daha araştırsınlar.Şuan stadımız gayet iyi.

Genişletilme olacaksa da bu tarihi değere zarar verilmeden ve deforme edilmeden olmalı.Kartal figürlü planın hayali bile güzel.

Hayırlısı olsun.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

noumansız

Stadın yenilenmesi klüp ve bizler açısından iyi haber. Ses olayı için aynı düzen yakalanırsa daha da iyi haber. stad kartal figürlü olursa 10 numara haber. Satdın yenilenmesinin veya düzenlenmesinin zamanı çoktan geçti artık bişeyler yapılmalı. Yönetimde bu taraftarın tribünlerden gitmesini istemiyecektir. Herşey Mükemmel olucak gibi...
BeşiktAŞK...

levent1903

AHMET ABI -- Bu Proje gerceklesirse harika olur -- Kurban keserim

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Batuhan

Bence balon haber  hiç resmi açıklama yok
Koca hestiy aya bedenem ?

carlito1903

Eğer Mete Fisunoğlu nun projesi gerçekleşirse süper bi stad olur tüm dünya bu stadı konuşur bence ama zor olur yaa...