Ana Menü

Beşiktaş:84 - Fenerbahçe Ülker:61

Başlatan noumAyberk, Aralık 17, 2007, 19:02:38

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kolpafb

Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

kenan

ERDİNÇ&GÖZDE...............

Tassadar

çok zor maç,çok zor...
hele bi de Ömer Aşık diye bir adam aldılar pota altına,çok tehlikeli bi eleman..
maça doğru bi değerlendirebilirim kadroları-maçı..
Bu sene BJK şampiyon.

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

akbaba71

Apodaca cok formsuz bu aralar ama istatistiklerine baktığımızda en cok sayı attığı maçlar efes pilsen ve telekom maçları buyuk maçlarda kendini buluyor bide kızı olmuş diye duydum o da performansını olumlu yonde etkiler diye düşünüyorum
Dalmau iyi işler cıkarıyor son maçta ilk çeyrekte attığ ucluklerler farkın acılmasında onemli rol oynadı ama 3 yabancı oynayabildiği için aynı anda son maçta 20 dakika sure alabildi yinede asistleriyle ve ucluklerile bu maçta takıma katkı yapacaktır
Shumpert tek kelime ile son maçlarda müthiş oynuyor takım ne zaman sıkışsa sorumluluk alıyor ve bundada başarılı oluyor mesafe tanımadan attıkları uclukler takımı kanatlandırıyor adeta maç başına 16 sayı ortalamasıyla takımımızı sırtlıyor
Nicevic pota altını kaya ile birlikte domine ediyor orta mesafe şutu cok iyi ve yuzdeli atıyor genelde bu maçta oğuza karşı bi ustnluk kuracağını tahmin ediyorum erken faul problemine girmesi dezavantaj ona dikkat etmesi lazım
Kaya Nicevic ile pota altında cok iyi bir ikili oldular hırsı tribünlerimizide cok olumlu yonde etkileyecek galatasaray maçı dışında yuzdesiz attığı mac yok bu maçta pota altında iyi işler yapması lazım
Erkan yedekten girip takıma cok onemli katkılar yapıyor onunla ilgili cok ilginc bi istatistik buldum ligde oynadı 10 maçın 8 inde kullandığı 2 sayılık atışların tamamında isabet bulmuş takım sıkıştığı anda oyuna girip onemli katkılar yapar inşallah bu maçtada
mehmet yağmurda dalmaunun yerine oyuna girdiğinde dalmauyu aratmazsa gorevini yerine getirmiş olur

fenerbahcenin dış atışlarına dikkat etmek lazım gs ye yediğimiz uclukler yuzunden yenildik mrsic ve solomonun potansiyelinide biliyoruz zaten dışardan fazla yemezsek biz bu maçı alırız diyorum

Kara Kartala Yürekten Başarılar

Siyah Beyaz Güm Güm Güm

Bombalası Bombalası Bom Bom Bom
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

akbaba71

"Akatlar Dolsun"
21.12.2007 16:30

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, 23 Aralık Pazar günü Fenerbahçe Ülker'i saat 14.00'te BJK Cola Turka Arena'da ağırlayacak. Derbi öncesinde internet sitemize konuşan Coachumuz Ergin Ataman, derbide taraftarlarımızı yanlarında görmek istediklerini söyledi.   
Ergin Ataman, Fenerbahçe ile pazar günü oynayacakları maçın her açıdan önemli olduğunu belirterek, "Birincisi klasik bir derbi maçı; bu yüzden de önemi büyük. İkincisi ise bu sezon Türkiye'de şampiyonluğun favorisi gösterilen iki takımın karşılaşması. Bunlara artı olarak da, şu anda ligde aynı puanda olan iki takım karşı karşıya geliyor. Bunlar maçın önemini arttırıyor" dedi.

Fenerbahçe Ülker'i en son oynadığı Barcelona maçını kaybetmesine rağmen çok iyi bulduğunu söyleyen Ataman, "İyi mücadele ediyor ve sert savunma yapıyorlar. Biz de iyi basketbol oynuyoruz. Taraftarlarımızın da desteğiyle inşallah Pazar günü Akatlar'da galip gelmek
istiyoruz. Bütün Beşiktaş taraftarlarını yanımızda görmek istiyoruz" diye konuştu.

cok buyuk bi aksilik olmazsa salonumuz tamamen dolu olacak

Akatlar Adamı Sakatlar

"Takımımız'ı Hep Beraber Destekleyip Çifte Bayram Yaşayalım"

Basketbol Şube Koordinatörümüz Hasan Bozkurter, öncelikle bütün Camiamız'ın bayramını kutlarken, "Bu bayram bizler için çok önemli. Çünkü iki Fenerbahçe maçını birden bu bayramda oynayacağız. Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız BJK Akatlar Cola Turka Arena'da, Bayanlarımız ise deplasmanda Caferağa Spor Salonu'nda mücadele edecekler. Taraftarlarımız maalesef Caferağa Spor Salonu'na gidemiyorlar. Bu yüzden biz bütün taraftarlarımızı BJK Akatlar Cola Turka Arena'ya davet ediyoruz. Hep birlikte Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız'ı destekleyelim ve çifte bayram yaşayalım" dedi.

Ekibimiz'in şu anda hem Avrupa'da hem de Türkiye'de bütün hızıyla şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediğine değinen Bozkurter, "Hafta sonu oynayacağımız Fenerbahçe karşılaşmasını ve daha sonrasındaki karşılaşmalarımızı kazanarak ilk yarıyı kayıpsız geçmek istiyoruz. İkinci yarının ilk maçında da Türk Telekom'u yenerek, sezon sonunda Play-Off'lara lider olarak avantajlı bir şekilde girmek istiyoruz" diye konuştu.

Beşiktaş Cola Turka Bayan Basketbol Takımımız'ın ise şu anda iki mağlubiyetle yoluna devam ettiğini söyleyen Hasan Bozkurter, "Kayseri ve Galatasaray'a yenildik. İki maçımızı da deplasmanda oynadık. Hafta sonu oynayacağımız Fenerbahçe maçı da deplasmanda oynanacak. Bu maçı kazanarak avantaj elde etmek istiyoruz. Yenildiğimiz takımlarda ikinci yarı bize gelecek. Fenerbahçe'de ikinci yarı bize gelecek. Devre arasında yapacağımız transferlerle kadromuzu daha da güçlendirerek hem Avrupa'da hem Türkiye Ligi'nde yine şampiyonluğun en büyük adayı olarak yolumuza devam edeceğiz" dedi. 

"Taraftarımızın Desteği ile Kazanacağız"

Basketbol Şubesi Genel Menajerimiz Burak Bıyıktay ise kendi evimizde oynayacağımız Fenerbahçe maçının Ekibimiz adına ilk 3 içinde yer almak için çok büyük önem arz ettiğini belirterek, "Takımımız'ın form düzeyi oldukça iyi. Son ULEB Cup maçında da bunu gösterdiğimize inanıyorum. Almanya'daki maçı çok üst düzey bir savunma yaparak kazandık. Aynı savunma ve hücum anlayışımızı saha yansıtırsak, bu maçtan taraftarımızın da desteğiyle galip ayrılacağımıza inancımız tamdır" dedi.

erdibatmaz

taraftar maça sürpriz hazırlıyor sanırım pankart açılacak.forzada bi muhabbet dönüyodu
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

akbaba71

evet cok guzel bi pankart hazırlandı dev boyutlarda iki tanede küçük pankart var süprizi kaçmasın göstermiyim resmini :)

erdinc1926

pota arkası biletler tükenmiş yan tarafında biletleri azalmış.
beşiktaş tansaş'ı yıkmışlar hemen yanında biletiz vardı onuda kaldırmışlar sinir oldum valla
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

kolpafb

ßizde Ordaa OLucaz İnş.

ßeşiktaşım Koy Şu Fenere.
Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

erdibatmaz

el yapımı japon bayrağı yaptım dün akşam,açacam bugün
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

siyah

salon tıka basa dolucak bugün ezikleri farkla yenicez inşallah
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

Non Mollare Mai

Süper gidiyor maç 35-21 öndeyiz. Tribünde muhteşem..
edit