Ana Menü

Buluşma !!!

Başlatan Lord Of The Mumy, Aralık 13, 2006, 14:47:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lord Of The Mumy

:bjk2 :bjk2 :bjk2 :bjk2

:bjk2 Yarın Saat 18:00 da Kadıköy iskelesinde Buluşmamız var Gelmek İstiyen Arkadaşları Bekleriz Bende Orada Olacam Bakalım Kimler Reelde Seviyor Kimler Sevmiyor Anlarız şimdi :D :sigara :bjk2[/shadow][/tt][/size]
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

CHEm !

yollardaki bilboard reklam panoları gibi bişi olmuş bu :):):):)
evet mumy yanındayım bilesin
Allah kitap Beşiktaş

Lord Of The Mumy

ehh biz farklıyız farkımda fark yaratmaktır :D hertürlü dizayn işi yapılır tahüt edilir ben bilet almıya çıkıyorum yawrum oradan bir kardeniz hamsisi alacam gelecem eve :D
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

NoPasaran

İyi buluşmalar fotoları bekleirz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: NoPasaran - Aralık 13, 2006, 14:56:36
İyi buluşmalar fotoları bekleirz

ne fotosu kardeşim :D fotomodelmiyiz biz reklam etme bizi :D millete gideceğiz babalar gibi buluşacağız :D işi olmayanlar gelecek senin gibiler gelmiyecek :D :P

mdc

1 saat önce okuldan çıkıyorum.
Trenle yol 1.20 dk :(
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: duru_1903 - Aralık 13, 2006, 16:48:47
1 saat önce okuldan çıkıyorum.
Trenle yol 1.20 dk :(

durum sen gelmek iste bekleriz be güzelim ayıpsın valla ben 13 saat bekliyorumda :D 30 dk dahamı bekliyemiyeceğiz ayıpsın buyur bekleriz tabi istersen

mdc

Gelmek tabiki isterim fakat son 3 gündür sınavlarım var.
Cuma günüde önemli bir sınavım var.
Yanınızda olsam bile 1 saat kalabilirim.
O da bir işe yaramaz  :(
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Lord Of The Mumy

mdc

Teşekkürler yinede.
Umarım başka bir zaman görüşmek dileğiyle
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Delirdik

şu oLayı aç bi bakim :D

geLirim bende dersaneden çıkışta ayarLarım saati etüt nede oLsa kafamıza göre çıkıoz (:

ne işiniz war ist.da ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

SATUKBLADE

gökhan sen uyma bunlara (:

AsA

konuyu kacirdim sanirim ben editLenmis.. Nie editLendiki..?

Delirdik

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Aralık 13, 2006, 20:06:19
gökhan sen uyma bunlara (:

uyma derken?
akLıma binbir türLü şey geLdi bak şimdi ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Lord Of The Mumy

gökhanım saat 6-7 arasında kadıköy iskelesindeyiz baba gelirsen bekleriz