Ana Menü

büyüksün serdar özkan

Başlatan delgadoo_10_, Aralık 14, 2007, 14:41:26

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

Alkışlar Serdar Özkan'a
Genç futbolcumuz, benzerine ender rastlanacak davranışla herkesin takdirini topladı

Beşiktaşlı Serdar Özkan'dan Fair Play'lik davranış... Bursaspor-Beşiktaş maçı sonrası yeşil beyazlı takımın kaptanı genç meslektaşına tokat attı, gözlemci ve maçın hakemi olayı raporlarına yazdı. Profesyonel Disiplin Kurulu da tedbirli 3 maç ceza verdi, rapor da istedi. Tedbirli ceza aldığı için ligde oynamayacak olan Egemen'in maç başına para aldığını öğrenen Serdar Özkan, hemen harekete geçti. Türk futbol tarihinde ender sayılacak bir olaya imza attı. Disiplin kuruluna rapor yazdı, Bursaspor Kaptanı'nı 3 maç ceza almaktan kurtardı. Egemen'in yaptığı hareket tahrike girdiği için yalnızca 1 maç ceza aldı.
Ben de hatalıyım

Siyah beyazlı takımın genç yıldızı, raporunda şunlara yer verdi: "Maç bitiminde gerek rakip takımın, gerekse bizlerin stres altına olmamız nedeniyle ufak bir sorun yaşadık. Burada bende hatalıyım. Bunlar maç sırasında olağan şeyler. Bu nedenle saha içinde olan saha içinde kalır. Meslektaşımın ceza almasını gerektirecek herhangi bir olay olmamıştır..." Bu rapor tecrübeli oyuncuyu ağır cezadan kurtarırken, olayın baş kahramanı Serdar, dün menajeri Sinan Engin ile bir araya geldi, Egemen'e verilen ağır cezayı içine sindiremediği için böyle bir girişimde bulunduğunu söyledi. Sinan Engin, Beşiktaş terbiyesi alan Serdar'ın bu davranışının herkese örnek olması gerektiğini belirtirttiGenç yıldız Serdar Özkan'ın bu jesti Profesyonel Disiplin Kurulu'ndaki (PFDK) üyelerin takdirini aldı.
Gerçi bursasporlulara ve bursaspora yağmurlu havada su vermiyceksin ama fair play bizde kalsın yine.Egemende insanlık görsün  :alkis

cilginrockci

bilmiorum siz ne düşünüyorsunz ama bence bu bir jest değil... resmen itiraf... bir şeyin jest olması için karşı tarafa bi iilk yapılmş olması gerekir... ancak serdar doğruyu sölemş ve ikimzde hatalıyız demiş... yine örnek dawranş ama helal olsun

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Dem@

insanın hatasını bilmesi güzel bişey

Kartalizmatik

egemenin yerinde olsam gece uyuyamazdım heralde...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

kartalpenchesi

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

keskinli

Alıntı yapılan: cilginrockci - Aralık 14, 2007, 14:50:30
bilmiorum siz ne düşünüyorsunz ama bence bu bir jest değil... resmen itiraf... bir şeyin jest olması için karşı tarafa bi iilk yapılmş olması gerekir... ancak serdar doğruyu sölemş ve ikimzde hatalıyız demiş... yine örnek dawranş ama helal olsun
bencede itiraf,büyük bi olasilikla tokattan önce hakaret veya küfür etti
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ulukartal

beşiktaşlılık duruşunu bu yaşta kavramış..

helal olsun serdar özkana.

carsi52

Demek ki oLaydan önce küfür yada hakaret etti sonra vicdan azabı çekti.
HeLaL oLsun.
Bölünür senin için uykular!

dgkn1903

ben bu konuda farklı dusunuodum orda ben olsaydım sen kıme tokat atıon deyıp gırısırdım heralde herıfe ((((pascal da olsa aynısını yapardı emınımkı)))) iiii ozaman....... herkes gelsın bızden bırını tokatlasın bız hem bısı yapmıyalım ona ustune bıde o cezayı haketmedı dıek yok yaaa .. ne gusel ıstanbul peee
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

carlito1903

çok saçma bi hareket yapmış bıraksaydı cezasını çeksin ezik....

ata vicente

Serdarın yaptıgı is kendını ele vermekten baska bısey deıldır.

eRe

serdar agır bı tahrıkte bulundu kı vıcdan azabı cekmemek ıcın cezasını ındırttı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eyup1903

xbence yaptığı doğru bi karar kendisini onun yerine koydu ve olması gerekini yaptı

osi_bjk

İnsanlık yapmış Serdar Özkan Helal olsun.Ama onlar için değermi bu insanlık tartışılır?
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi