Ana Menü

adam gibi adam Ertuğrul Sağlam sonuna kadar

Başlatan delgadoo_10_, Aralık 12, 2007, 16:16:40

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 13, 2007, 17:49:49
bizim takimada iyi bi hoca lazim
yönetim desen, durum ortada. futboldan biraz anlayan bir bakkal baskan olsa kat kat daha iyi yönetir.
futbolcu desen: insan basliyor saymaya .. bobo, tello, serdarlar ve duruyor ...

bu sartlarda mourinho gelse ne degisir ki? Besiktas'i Besiktas kilan tek adam olarak Ertugrul Saglam kaliyor geriye. Ister basarili olsun, olmasin, bu durumda son gitmesi gerek odur.

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

eyup1903

tigana geldi delbosque geldidee ne oldu sonuç hüsran
en azından kendimizden biri kalsın sabır gösteririz

carsibxl

Arkadaslar, Ertugrul Hocaya hep beraber sahip cikmamiz lazim! Ingilteri liglerine bakin, adamlar bi hocayi en azindan 5 sene tutuyorlar... Basari Saglam gelecektir!
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

TurkishTank

sana not.. ingilterede her hocayi 5 sene tutma diye bisi yok..isini yapiorsa kalir...mesela totenham...gecen sene ne guzel gidiyordu, bu sene hooop hemen hocayi gonderdiler.... tamam dogru diyon ben bildim bileli alex ferguson, arsene wenger takimlarin baslarinda..o baskaa:D
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

CHEm !

ertuğrulu beğenmiyorum şahsen ama destek vermek zorundayız adamlığına da kimse bişey demiyor sonuçta beşiktaşımızın başında
bu takım del bosquenin sıkıntılarını yaşıyor hala.o adama tigana kadar sabretseydik şuanda hala teknik direktörümüzdü ve 2 sene şampiyon olmuştuk en az.
Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

Del Bosque konusunda dediklerine katılıyorum kardeşim o adam gitmemeliydi,gittiği günde demiştim bunu hala da diyorum çok yanlış yaptık.....

TurkishTank

ertugrul'da imanin gucunu goruyom... :)

bu sene Allah'in izniyle sampiyonuz :) :) :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt