Ana Menü

İnanan Sadece Bizlerdik

Başlatan Onur*, Aralık 12, 2007, 16:06:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

Maç boyunca bilinçli bir organizasyon, kaleye tehlikeli bir şut, defanstan organize çıkışlar.... gördünüz mü ?....

Peki ya motivasyon ?....

Eeee hocam ben bu halimle Burak'ı 20.dk da gördüm sen ise hem bekledin hem de İ.Akın'ı aldın...bu adam neden hala oynar ? Heleki 82.Dk da Higuain o müthiş transferin...Haa Diatta'da harika idi bu arada..oynamadığı için olsa gerek....
Son dakikada M.Sedef'i oyuna alacaktın utandın heleki Mehmet'in yüz ifadesi herşeyi anlatıyordu...Ne yapıyorsun hocam der gibi...

Bu transferler ile bu hoca ve menejer ile (yönetimi söylemiyorum bile) bu yol burda biter...Ligde Şampiyonluk mu ? Hadi canım sende...

İnanan sadece bizlerdik..
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

keskinli

taraftardan baskada inanan yoktu zaten
aslinda görünen köy kilavuz istemiyorda,iste biz kendimizi ümitlendirmistik.
birazcik hirs yapar futbolcular demistik
aceba bu yönetime,gelip giden hocalara destek vermekle bosami kürek cekiyoruz?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

yns.mr

Bir futbolcuda para için oynamasın be.Pes bizler İNANDIK...

carsi52

Başka kimin inanmasını bekLiyodunuz ki.
Bölünür senin için uykular!

Anarchy*

En buyuk Taraftar,Alayınız Sahtekar!

Kartalizmatik

açıkçası ben inanmıyordum çünkü ben yıllardır inanmaktan bıktım perişan oldum bu takım beni sinir hastası etti.biz inansakta faydası yok
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

dgkn1903

ya taraftardan baska ınanan yoktu tabıkı ben bır besıktaslı olarak takımım ıngıltereden 8-0yenılerek donmus ben bı sonrakı maca marsılya macına ankaradan ıstanbula desteklemek ıcın gıdıorum baska hangı takımın taraftarı yapar bunu??????  ama futbolcularda sankı inatla bızım umutlarımızı kırıyorlar hanı oynayıpta yenılseler ıcım yanmıcak hem dogru duzgun 3pası bı araya getıremıolar hemde durmadan uzgunuz demelerı yokmu  hele kaptan olacak .............biri bıde utanmadan arkadaslarına bagırıyo onlara moral verecegıne  ben bobonun yerınde olsam portoda gırışirdim heralde sahanın ortasında iboya delgado&bobo hariç alayı pascalın ...............yesin
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

banumansiz

inanmaksa en büyük kabahati biz işledik hoca

ve gülümse şimdi... ;)