Ana Menü

Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu

Başlatan IL Capitano, Aralık 13, 2006, 09:39:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

gitmeye değermi..giden oldumu hiç?? ozytaurus beğenmemiş mesela..

BetülJK

bnde pek beenmedim ama pascal ı görmeye değer.....
Askerin kraLı
KasımpaşaLı ! Rıza GüLdü Oleey ..

osi_bjk

SIrf Pascal war die izleyecem bu filmi.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

sedokajmeran

hayatımda izledigim en igrenc filimde hic bir yerde kahkaha atmadım... gora dan sonra bir uzay filmi yapmak tehlikeliydi.. 2 sene ugrasmıslar senaryo icin ama sıfır bir film.. sadece uzay aracından orhan gencebay sarkısı calarken yuzumde bir gulumseme oldu. pascalın sesini de degistirmisler.... sanki pascal degil gib oynamıs.... pascalı görmek isteyen gitsin onun dısında filmde hic bir sey yog.. resmen insanların parasını gasp ediyorlar.
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

BjKli_10-ur

Alıntı yapılan: sedokajmeran - Aralık 26, 2006, 14:32:37
hayatımda izledigim en igrenc filimde hic bir yerde kahkaha atmadım... gora dan sonra bir uzay filmi yapmak tehlikeliydi.. 2 sene ugrasmıslar senaryo icin ama sıfır bir film.. sadece uzay aracından orhan gencebay sarkısı calarken yuzumde bir gulumseme oldu. pascalın sesini de degistirmisler.... sanki pascal degil gib oynamıs.... pascalı görmek isteyen gitsin onun dısında filmde hic bir sey yog.. resmen insanların parasını gasp ediyorlar.
kesinlikle katılıyorum Pascal için gittim bin pişman oldum.Sadece iki kere pascal küfür edio ona güldüm gerisi berbat
Sensiz geçen günlerin ...

gözzde_bjk

sımdı kanald de cıktı bu haber moda kartalları sınemayı kapatmısve tum fılm boyunca pascala tezahurat yapmıslar cok guzeldı yaaa fılm berbat olsada pascal yettı bıze!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

keskinli

filmin izleyicilerini cogaltmak icin pascali kullanmislar.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

@LAYINA GİDER

dün tvye çıkmış galiba  beşiktaşlıların olduğu bir salonu çekmişler

eyup1903

evet film kötü ama pascal warya herşeye değer

berk1172

yerli malı yurdum malı herkez onu kullanmalı dediler onlar PASCAL I görmediler :D
ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

CHEm !

film gerçekten kötümü yha
p.tesi gitmeyi düşünüodum
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 28, 2006, 13:10:55
filmin izleyicilerini cogaltmak icin pascali kullanmislar.

gerçekten katılıyorum sana.pascal olmasa bu kadar izleyen olmazdı bea.:D
Bölünür senin için uykular!

freedom forever

gitmeyi düsünüyodum vazgeçtim sizler sayesin de bir ara vcd sini  alıp bakarım pascalın sahnelrine
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Timurlenk

cem film komikmiş kubilay söyledi bazım yerlerde pascal küfür ediyormuş. ;D