Ana Menü

Ricardinho'yu asıl bu yıktı

Başlatan CHEm !, Aralık 01, 2007, 13:00:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Marsilya karşılaşmasında oyunan alınırken ıslıklanan ve üzerine çakmak atılan Ricardinho, valizini toplamaya başladı.

Karşılaşma sonrasında içini vatandaşı Bobo'ya döken Ricardinho, "Futbol hayatım boyunca başıma ilk kez böyle bir şey geliyor. İlk kez sahadan ıslıklanarak çıkıyorum. Taraftarın tepkisini de anlamış değilim. Ama beni en çok üzen çakmak atılıp, küfür edilirken kimsenin bana sahip çıkmaması oldu" diyerek kırgınlığını dile getirdi.

ENGİN'DEN PARALARINI İSTEDİLER

Bobo, Ricardinho'yu teselli etmeye çalışsa da Brezilyalı futbolcu, "Benim için artık Beşiktaş bitmiştir, ilk fırsatta buradan ayrılacağım" diye konuştu. Bu arada Ricardinho ile 2009 yılına kadar sözleşmesi bulunan Beşiktaş Kulübü bu futbolcusunu teklif gelmesi haline satmayı planlıyor. Brezilyalı futbolcudan zarar etmek istemeyen yönetim, Ricardinho'yu takasta kullanmayı planlıyor.

Öte yandan Ricardinho, Bobo ve Nobre'nin paralarını alamadıkları için menajer Sinan Engin'in kapısını çaldıkları belirtildi. Bu üç futbolcunun Engin'e "Paraların ne zaman ödeneceğini bize tam olarak söylerseniz biz de kendimizi ona göre ayarlarız" diye konuştuğu öğrenildi.

Akşam
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

oyuncu çıkarken ıslıklamayı fenerden mi öğrendik
yapmayalım şöyle hareketler ya.
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Ricoya her kızışımda verdiği muhteşem topuk vari pası aklıma geliyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

siyah

bencede artık futbolcu ıslıklamamalıyız ricodan özür dilenmeli
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

carsi52

neden ısLıkLadıLar ricardinhoyu anLamış değiLim
adam bişey yapmadı ki
ayıp ettik harbiden.
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

carlito1903

Yedek kulübeleri Kapalı nın ya da Yeni Açığın önünde olsa bu olaylar yaşanmazdı bence numaralı bunu hep yapıyor ayıp eden onlardır bi Beşiktaşlıya yakışmıyor zamanında alkışladığımız adamı yuhalamak....

sezer-bjk

richardihinyo  çok iyi bi futbolcuydu yazık oldu
Allah affeder, çArşı affetmez!...

Brestgerfich

bence Ricardinho ya kendine çeki düzen vermeli ya da bırakıp gitmeli.. koca bi sezonun yarısına geldik,ama daha takım yararına bi hareketi olmadı... Oyunun kaderini değiştirebilicek bi oyuncuydu sözde... Şimdi ne oldu ? Orta sahada 2 tane isabetli pas veremiyor. Ara pası atıp,ileri hatta oynayan oyunculara kaç gol pozisyonu yarattı ???
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

kartalpenchesi

Çok ayıp ettik paşaya. bir yıldız daha elimizden gidiyor???
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: kartalpenchesi2007 - Aralık 14, 2007, 16:18:10
Çok ayıp ettik paşaya. bir yıldız daha elimizden gidiyor???
Demekki yıldız değilmiş riconun geçen sene 3-4 maç dışında yıldızlığını göremedik valla. İyi oynayan takımda kalır hadi iyi oyunu geçtim onun ALDIĞI PARAYI HAKETMESİ lazım
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş