Ana Menü

Samet Aybaba bombaladı..

Başlatan delgadoo_10_, Kasım 30, 2007, 16:00:45

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata vicente

Samet Aybaba bir Besiktas dusmanıdır fazla olumlu dusunmeye gerek yok.Tarıhı hatırlayabılenler onun teknık dırektorlugundekı takımların Besıktasla yaptıgı maclara bır baksınlar kac tane oyuncumuz sakatlanmıs.Olay Carsı Besıktas olayı deıldır ayrı dusunulemez bır ıkılıdır bu.Bu tarz polemıkler bızlere zarar verır.Ama suna katılıorum 15-16 yasındakı sebıl subyan elıne bıraları alıp  saga sola salca olup orda burda bız Carsıyız dıye gezıyorlar bunlaara malesefkı trıbundede rastlıyoruz sanırım tepkı bu tarz ınsanlara ve gayet bu tepkıyı haklı buluyorum..

keskinli

Alıntı yapılan: ata vicente - Aralık 06, 2007, 09:17:04
Samet Aybaba bir Besiktas dusmanıdır fazla olumlu dusunmeye gerek yok.Tarıhı hatırlayabılenler onun teknık dırektorlugundekı takımların Besıktasla yaptıgı maclara bır baksınlar kac tane oyuncumuz sakatlanmıs.Olay Carsı Besıktas olayı deıldır ayrı dusunulemez bır ıkılıdır bu.Bu tarz polemıkler bızlere zarar verır.Ama suna katılıorum 15-16 yasındakı sebıl subyan elıne bıraları alıp  saga sola salca olup orda burda bız Carsıyız dıye gezıyorlar bunlaara malesefkı trıbundede rastlıyoruz sanırım tepkı bu tarz ınsanlara ve gayet bu tepkıyı haklı buluyorum..
yani samet aybaba cikti ve oynattigi takim oyuncularina besiktasli oyuncularin ayaklarini kirin dedi?
bu kadar basitmi bi insani kötülemek??
bumudur besiktas kaptanina gösterilen vefa?
bumudur taraftarlik?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

Alıntı yapılan: allen ıverson - Aralık 06, 2007, 03:37:37
İkiside beşiktaş'ın tarihine geçmiş isimler sadece bi tanesi apır sapır konuşuyor o kadar..
feyyazin tarihe gecis sebeplerini iyi incele derim ben
besiktastan neden kovuldu?
gazetecilik yaptigi dönemde efsane baskanimiza ne dedi?

[KralKartal]

tarihe gecen bi sifo var benim icin bide nouma
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Aralık 06, 2007, 17:48:33
tarihe gecen bi sifo var benim icin bide nouma
ihsan bu haksizlik olur
besiktas tarihine gecen onlarca isim var
hem karakterleriyle hem de futbolculuklariyla

[KralKartal]

var tabi, ama ben kendim icin dedim, yani ilk 2 dersem bu ikisini sayarim..
recep var, riza var, ziya var, ulvi, gokhan, ali, sayabiliriz tabi bir cok...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ata vicente

BesıktaSA kArsı ekstra hırs uygulatıyor adam.Ben Besıktasın degıl kaptanlarına tuvaletcılerıne bıle saygı duyarım ama bu adama duymuyorum kımsede buna saygı duymak zorunda degıl.

allen ıverson

Her beşiktaş maçına gelir,önceden trübüne çagrılırdı. Çok önceden ama takımı golll attıkça klübeden fırlamalar acayip bi hırs falan,yavaş yavaş kıllanma burdan başladı..Bu hareketlere homurdanılınca ben delikanlıyım modunda açıklamalar geldi, küçümseyen ve dalga geçen yakışmaz BEŞİKTAŞ için yıllarını vermiş bi insana,tencere kapak hikayesi olmuş layık oldugu klübü çalıştırıyor zaten.Bu akşam dikkatlice hareketlerine bakın hırs ve kini göreceksiniz klübede :oklava

keskinli

ekmek yedigi takim icin tabiiki elinden geleni yapacak
besiktasin kaptaninada bu yakisir

M34

her gittigi anadolu takimina hirs yaptirabiliyorsa buda bir basari demetir. hirs yaptirmak istemek baska, bunu basarabilmek baska.

be sahsen yenmesini istiyorum. besiktas'i seviyorsa farkli yensin hemde. nedenini bursa-bjk bölümünde acikladim. 

kralkartal54

samet aybabayı da onu sevenide sevmiyorum.
çünkü ben beşiktaşlıyım

M34

Alıntı yapılan: kralkartal54 - Aralık 15, 2007, 23:08:16
çünkü ben beşiktaşlıyım
mesaj sayin 2. yazi yazma hakkininin 2.ini samet aybaba konusunda yaziyorsan, bu samet aybaba'ya ne kadar önem verdigini gösterir.

bize karsi maclarda yatsin dimi? besiktasli olmak bu dimi?

NoPasaran

Bence samet aybaba değil dedikleri tartışılmalı :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

metin16

yazıklar olsun sana sen beşiktaşta oynamışın ama beşiktaşlılık saygı sevgi duruşunu almamışın boşa zaman harcamışın
sensiz geçen günlerin......

keskinli

Alıntı yapılan: kralkartal54 - Aralık 15, 2007, 23:08:16
çünkü ben beşiktaşlıyım
bende seni hic sevmedim!