Ana Menü

Grubumuz toz duman

Başlatan siyahbuz, Kasım 29, 2007, 04:49:38

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

siyahbuz

Beşiktaşımız dün gece büyük bir iş başardı ve kendisine yakışanı yaparak Marsilya'yı devirdi. galibiyetimiz sonrasında gurubumuz tozduman oldu  son durum şöyle : :SHOCK
                                   1. porto         8 puan
                                   2. liverpool    7 puan
                                   3. marsilya    7 puan
                                   4. BEŞİKTAŞ  6 puan  :hayde :hayde  :alkis

Son maçta Porto'yu yenmemiz halinde gruptan çıkıyoruz. Aynı gün Liverpool-Marsilya maçı berabere biterse gruptan 1. olarak çıkıyoruz  2 takımdan biri kazanırsa 2. olarak çıkıyoruz. Böyle enteresan bi durum var işte   :allaalla

adını bile anmak istemediğimiz ezik takımı tutan arkadaşlarımız herne kadar bunu balllı grup olarak gören bizim rezil oynarak geldiğimizi İDDA eden zihniyet şunu düşünemiyo: biz rezil oyunla buralara kadar gelebiliyosak iyi oynadığımızda nolduğunu avrupada değil KADINKÖYdeki maçlara bakarak tahmin edebileceğini düşünüyorum   :boks
tek aşk beşiktAŞK!!!!

salvador

şimdi hesap değil maçı düşünmek futbolcuları baskı altında tutmamak gerekir
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

yns.mr

İnşallah grubu galip çıkarız...

Kartalizmatik

berabere kalsak sonuncuyuz yenersek grup 1.si bile olabiliyoruz çok enteresan...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Delirdik

portoya içerde kaza goLünü yemeseydik çok daha karışık bir haLde oLucaktı
bu kargaşayı son bir gaLibiyet aLsak çok güzeL düzeLtiriz asLında (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Kartalizmatik

zor dostum zor bu takım deplasmanda iyi oynayamıyor ama imkansız diye bir şey yoktur.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

carlito1903

futbolcularımız artık şu deplasman fobilerini üzerlerinden atsalar iyi olacak deplasmandaki maçlara resmen yenik çıkıyoruz...

canavar_bjk

gruptan çıkamasak bile bu sevinci bize yaşatanlara teşekkür ediyorum :alkis :alkis

ama 15 gün sonra porto maçında kalpden göterecek bu takım beni ona kesin inanıyorum  :hayde :hayde
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Anarchy*

Bız Besıktasız zoru basarmak bızım ısımız!
Tarıh yazar KartaL bozar! Hadı be kartaLım ucur bızı!

Batuhan

benim anlamadığım nokta rakip tribün yabanı ne dediğini anlamıyosun ve rakipten sırf bu yüzden korkuyosun!ilginç bir durum bence
Koca hestiy aya bedenem ?

sentinel

bi de olaya söyle bakalım...ezik takımı tutan arkdaslar yani fen....... :kart  4 sene gibi bir sürede baya bi para yatırdı gas..... :kart saymıyorum onlar gruplara bile gidemediler....ama bizz ertugrul hocanın ilk senesi sampiyonlar liginde suan bi mac alısak gruptan cıkıyoruz..... kabulensinler artık BİZİM BÜYÜKLÜGMÜZÜ  :hayde  :hayde  :hayde
Dark TranquilliTy

M34

Alıntı yapılan: sentinel - Kasım 29, 2007, 21:22:53
kabulensinler artık BİZİM BÜYÜKLÜGMÜZÜ  :hayde  :hayde  :hayde
su siralar, yani 2-3 yil büyüklügümüzü fazla yaygara etmesek iyi olur. gerci 0:8 ... 3 yil sonra da unutulmaz ama neyse. hatirlamayim diyorum, olmuyor. travmamidir nedir .. günde en az 2 kere o mac aklima geliyor

Porto'yu yendigimiz takdirde düzelir gibime geliyor

Tassadar

Şaka maka grup 1. olarak çıkarsak kimse şaşırmasın...
Fenerin de dergisine kapak olsun.Büyüttükleri fenerin hani takımları yenerek geldiğine bakın,bir de bizim gruba

CSKA vs Marsilya
PSV vs Porto
Inter vs Pool

Hmm, karar sizin...
Bu sene BJK şampiyon.

siyahbuz

bu gruptan çıkarsak bakın siz KAPAK nasıl yapılır
tek aşk beşiktAŞK!!!!

dgkn1903

Alıntı yapılan: Tassadar - Kasım 30, 2007, 03:10:41
Şaka maka grup 1. olarak çıkarsak kimse şaşırmasın...
Fenerin de dergisine kapak olsun.Büyüttükleri fenerin hani takımları yenerek geldiğine bakın,bir de bizim gruba

CSKA vs Marsilya
PSV vs Porto
Inter vs Pool

Hmm, karar sizin...

ezıkler ıste bızım gruba ballısınız dıolar bızım oynadıgımız hıcbır takım eksık oynamadı en fazla 1eksıklerı oldu fenerınkınde ınter ıl maca full yedek cıktı 2.maca fıgonun ayagı kırıldı psvnın teknık adamı bı anda takımı bıraktı herıfler allak bullak oldu cska saten grubun en zayıfı 2-0dan ıntere 4-2mac veren takım ......porto zor bızım ıcın ama umudum yokda dııl bızımkılerın sagı solu bellı olmuo
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN