Ana Menü

Beşiktaş Taraftarı Siz İnsan Değilsiniz!

Başlatan hAlil21, Kasım 28, 2007, 23:58:54

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

GaMZe-86

ben hastayim bu taraftara,
Sadece Televizyonda izleme firsati buluyorum ve kendimi bir Chorun Konserinde hissediyorum.
o an orda olmak mutlaka daha etkileyicidir.

Asigim Carsi ya !
Bu Sevda bitmez

carsi52

Harikaydı taraftarLar her zaman ki gibi bağıranLarın boğazına sağLık :)
Bölünür senin için uykular!

kolpafb

Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

omar_atalay

BÖYLES VARSA KAPIŞALIM YARI BİZ YARIDA HANDİ DELİKANLIYSA

carsibxl

aglar, sadece bu mac icin Brukselden geldim, üc gün sessim kayboldu, ama hepsine deydi! helal olsun boyle taraftara
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

martins43

maçlara gidince insanın ses seviyeside artıyo..arada sırada ugrayan adamların sesi kısılır her maça gidenlerin kısılmaz

dgkn1903

ben ankaradan dersten kacıp geldım bu maca baska hangı takımın taraftarı bukadar sevebılırkı??????
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

Guti ORÇ.

çarşı antalya

ağladım..ağladım...resmen ağladım marsilya maçında orda olamadım diye..:(:(:( ama inş ankaragücü maçında oradayım...istanb_ULAN_talya...
öLüMüNe iSyAn...iNaDıNa KaRaKaRTaL....

ManasiyoQ

Alıntı yapılan: hAlil21 - Kasım 28, 2007, 23:58:54

Herkes Carsi olamaz...

Ah bide şu son yazanı anlatabilsek!!!
Forza ya üye olup ben çarşısın sitesinde üyeyim diye hava atan, kapalıya gelip Youtube'A video yetiştirmeye çalışan,  Tribünde çektiği fotoları arkadaşlarına gösterip hava atan..Ben çarşının arasındayım diye geçicenler....
Ahh birde anlasalar çarşı 20-30 kişilik bir grup değildir...Çarşı bir ruhtur...Kazanılması guçtur..

isyankar_ÇARŞI

duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

hAlil21

Alıntı yapılan: ManasiyoQ - Aralık 13, 2007, 14:55:45
Alıntı yapılan: hAlil21 - Kasım 28, 2007, 23:58:54

Herkes Carsi olamaz...

Ah bide şu son yazanı anlatabilsek!!!
Forza ya üye olup ben çarşısın sitesinde üyeyim diye hava atan, kapalıya gelip Youtube'A video yetiştirmeye çalışan,  Tribünde çektiği fotoları arkadaşlarına gösterip hava atan..Ben çarşının arasındayım diye geçicenler....
Ahh birde anlasalar çarşı 20-30 kişilik bir grup değildir...Çarşı bir ruhtur...Kazanılması guçtur..

Yıllardır dilimde tüy bitti sen neden bahsediyorsun?
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

tcenk

Varya bu konuda artık Dünyada çarşının karşısına çıkan olmaz.Böyle bir şey olamaz.
Seyrederken içim içime sığmıyor. Şükür Allaha ki Beşiktaşlıyım. Ulaaaa varya bir gün oraya geleceğim
illa ki aammaaaa Liverpol maçını göremediğim için her zaman çok üzüleceğim.
Son haftalarda bütün Türkiye Beşiktaş patentli tribün görüntüsü veriyor. İçinden kızanlar olabilir bunlar
bizi taklit ediyorlar diye Lütfen kızmayın demekki herkesin çok ama çookk hoşuna gitmiş.
Herkez duygulanmış kendi siteme bile ekledim orda tek başına duruyor. Kimse bakmıyorr  bir
ben bakıyorum ))))))))))))))
sevemez kimse seniiii BİZİM SEVDİĞİMİZ KADARR

Dünyanın bir numaralı taraftarına SAYGILAR,
1903

carlito1903

Biraz da sportif başarı alsak daha da adımızı duyuracağız yurtdışında,şunu kimse unutmasınki şuanda Türkiye de ki tüm taraftar oluşumları bizi örnek alıyor başta gs ve fb olmak üzere ne yapsak onu yapıyorlar....

hAlil21

Sadece Galatasaray ve Fenerbahçe değil bugun amatör kümedeki takımların besteleri bile Beşiktaş.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.