Ana Menü

gökhan zan gitsin mi kalsın mı ?

Başlatan epitaph_, Aralık 11, 2006, 23:32:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Toramani ortaya cekersin, M.dogana saga koyarsin, A.tandogani saga koyarsin, A . Gunes var, Baki var,  bi de defansin ortasina yabanci bi oyuncu alinmiyacakmiydi???
yani alternatifler var..
en önemli olan G.Zanin aklina girmislermi?? eger öylese gitmesi daha iyi olur..
zaten son 2-3 haftadir hep avrupada Besiktasi en iyi sekil temsil ederim diye yazilar cikiyor..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

çArþý_ulan

nolursa olsun gitmesini istemiom...çünkü biz hep gidenleri arıyoruz...zan zan gökhan zan

kerim

bence sezon sonunda gitmesinde bi sakınca yok

alkışlar Gökhan ZAN'a  :alkis  :alkis  :alkis
güneş hep bizim arkamızdan doğmuş,
yani biz hep geceye yürümüşüz...
adımız çıkmışsa karanlığa,
bu bizim değil güneşin suçudur!!!

dejembeji

bncede gıtsın adam bızı en ıyı sekılde temsıL eder avrupada hem para kazanırız fena mı olur yeri doldurulur bnce o verceklerı parayla ıyı bı yabancı alırız defansa

NoPasaran

Arkadaşlar boşuna tartışıyoruz..

GökhaN Zana 6,5 milyon sterlin verseydiler Klup kendi eliyle teslim ederdi bunu unutmayın...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ugur24

bence gitmez hemen..gitsede oynayamaz..toureyi mi kesecek,gallası mı,eboeyi mi ??bu arsenalde hep bizden adam istiyo..cordobayıda istemişlerdi..cordoba gitmedi ondan sonra dağıldı..o olaydan sonra hiçbir maçta iyi oynamadı..gökhanında aklı karışmaz inşallah..

sedokajmeran

BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

@LAYINA GİDER

bence gitsin zaten bir tarafları kalktı

Simurg

gitmesin beşiktaş ruhunu taşıyan ii bi futbolcu ben seviyorum kendi düşüncem

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

wicked

*resim boyutu yüzünden silinmiştir.

www.forzakartal.org

epitaph_

ben temsil falan edılmek ıstemıyorum bırakın bu tur lafları arkadaslar lutfen temsıl edeceksek madem BESIKTAS OLARAK  temsıl edelım ...biz ne olucaz pekı !!! YA BIRAZ BEŞİKTAŞI DUSUNUN YA önce beşiktaş yemışım arsenalını arsenal kım ? benım en ıyı topçumu alıyo takımdakı bonservısını yok ıyı paraymış falanmış filanmış

carsi52

valla ne olursa olsun ikiside beşiktaş için iyi giderse 10 milyon euro gibi bi paraya çok güzel yabancı defans alırsın.kalırsada devam eder beşiktaşımızda oynamaya.
Bölünür senin için uykular!

eRe

Alıntı yapılan: epitaph_ - Aralık 13, 2006, 20:40:12
ben temsil falan edılmek ıstemıyorum bırakın bu tur lafları arkadaslar lutfen temsıl edeceksek madem BESIKTAS OLARAK  temsıl edelım ...biz ne olucaz pekı !!! YA BIRAZ BEŞİKTAŞI DUSUNUN YA önce beşiktaş yemışım arsenalını arsenal kım ? benım en ıyı topçumu alıyo takımdakı bonservısını yok ıyı paraymış falanmış filanmış

arkadasım gokhan 2 sezonda kac mac oynadı??.adam bızım en ıyı oyuncumuz buna tamam cok buyuk bı gelecek buna da tamam ama hem adam sakatlandıgından oynatamıyoruz hemde bu adamın gıtmek ıstemedıgını nerden bılıyoruz.sonra bu adam benı satmadınız dıe formu dusmesın.bence buna en ıyı gokhan karar verır.ve gokhan ne derse o olmalı.ayrıca 10 mılyon euro yu bır daha goremeyebılırızde
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ebubekir

1-2 sene  daha pisip gitse daha mantikli hem daha pahali olur diye düsünüyorum , sizce ?
bizler inandik . Lig ve Kupa sampiyonu Besiktas.

epitaph_

kaç mac oynadı hesabı yaparsak eğerben sana bir sürü örnek verebılırım bir sergenı satmayı düşündün mü bugune kadar o kaç maç oynadı sonra delgado iki haftada bir sakatlanıyor onu satmayı dusunuyormuyuz bu yuzden hayır gidip gitmek ıstemedığını bılmıyorum ben de ama yönetım devreye girerek ( böyle bı yonetım su an mevcut deıl) ikna edebilir bi ihtimal eğer illa gitmek istiyorum diyorsa . burda benım karşı çıktığım nokta bir takım ne olursa olsun bızım temel oyuncularımızdan bırını elını kolunu sallaya sallaya alamamalı nerde kaldı bizim büyüklüğümüz o zaman ...diyelim ki sattık gökan ı ondan gelen parayla illakı gene bir savunma oyuncusu alınacak bu sefer bi dünya da ona para vereceğiz

günümüzde en pahalı oyuncular artık savunma oyuncuları bunu biliyoruz aldığımız savunma oyuncusundan ne kadar verım alabilicez bir de o konu var ondan gelen para cumburlop cebımıze girmiycek ki  ...