Ana Menü

İyiki Sakatlanmış ( İbrahim Kaş )

Başlatan Onur*, Kasım 21, 2007, 21:11:56

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

Yazık.. Çok Yazık Hemde.. Bütün Yazılanları Okuyorum. Utanmaz Selçuk Yula'dan Diğerlerine Kadar.. Hepsi İbrahim Kaş'ın Sakatlanmasına Seviniyorlar. Hepsi de Aynı Şeyi Söylüyor. İbrahim Oynadığı Sürede Norveç Hep Oradan Geldi, Ve İbrahim'i Hallaç Pamuğu Gibi Dağıttı.

Efendiler, Futbolu Çok Bildiklerini Zannedenler..

Bilmezmisiniz Kaş Asla Sağ Bek Değildir. Bir Çizgi Oyuncusu Hiç Değildir. Bilmezmisiniz ki Gökhan Gönül -ki Bende Beğeniyorum. ( Yiğidi Öldür Hakkını Yeme ) Çok Formda Helal Olsun.. Tam Bir Kanat Oyuncusudur. Beşiktaş'ta Bile Oynamayan, ürekli Yedek Çıkan Bir Oyuncunun Bu Kadar Kritik Bir Maçta Hem de Hiç Alakası Olmayan Bir Mevkii de Oynatılıp Sonra da İyiki Sakatlandı, Yok Norveç Onu Dağıttı.. gibi İfadeler Kullanmak Ne Derece Akıllıca ve Ahlaki Bir Yaklaşımdır ?

Bir de Selçuk Yula'nın Norveç Başarısını Sadece Aurelio, Gökhan, Volkana ve Bir Zahmette Az Bir Şey Emreye Bağlaması Son Derece Utanç Vericidir... Hakan Balta, Nihat, Hamit Ellerinden Gelidiğince İyiydiler..
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Anarchy*

BoyLe bı konu yok muydu?
Yoksa ben baska bı yerde mı okudum..

dgkn1903

bunları soyluyenlerın yaptıgı serefsızlıkten baska bısı degıl adam takımı ıcın sakatlanmayı goze alarak mucadele edıo onların dedıgıne bak semihide gorduk işte hem norvecte hem burda ayagına top gelmedı her pozısyonda attı kendını yere buna laf edeceklerıne kaş a dedıklerıne bakın
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

ulukartal

selçuk yula ve gürcan bilgiç azizenin satılmış gazetecileridir.

siyahbeyazask

bir futbolcu için bu ifadeleri kullanan tüm gazetecileri kınıyorum. beşiktaşlının beşiktaşlıdan başka dostu yok beyler bayanlar...
duruşum imzamdır........

ist.hatirasi/3-4

fenerbahcenin meydayadaki köpeklerinden birisi biz sesimizi çıkarmadıkça bunlarda böyle yapar.!
YÖNETİM İSTİFA !!!

keskinli

bu seref yoksunu insana benzeyen mahluklara ne desek boŞ
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

blackeagle_bjk54

ya bu selçuk yula hep fener taraflı yazıyo sonra sıkısıncada biz tarafsız yorum yapıyoruz diyor....taraflımı tarafsızmı herkes görüyo fazla söze gerek yok
вυ вιя ѕєω∂α∂ıя öℓüмℓє уαşαм αяαѕıη∂α вυ вιя αѕктıя ѕιуαнℓα вєуαz αяαѕıη∂α

canavar_bjk

asmak lazım hepsini hele o selcuk yulamıdır nedir ne şeyse artık yazamıyom buraya onu sallandırmak lazım ŞEREFSİZLER
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

siyah

bu damları döverim ben ne biçim konuşuyolar ya ezik şerfsizler
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

carsi52

bu şerefsizLere deniLcek tek şey var oda burda söyLenmez.
Bölünür senin için uykular!

karizwa_006

bi anda yüceltirler b, anda düşürüler böyle işte hepsi aynı
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

ZeMaHŞeR

[kurallara uyalim!oto edit] basın......hepiniz aziz'in köpeğisiniz.....dilerim o sakatlanmalar o gökhan eziğinin de başına gelir....
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Alves

Alıntı yapılan: DeliOnur - Kasım 21, 2007, 21:11:56
Yazık.. Çok Yazık Hemde.. Bütün Yazılanları Okuyorum. Utanmaz Selçuk Yula'dan Diğerlerine Kadar.. Hepsi İbrahim Kaş'ın Sakatlanmasına Seviniyorlar. Hepsi de Aynı Şeyi Söylüyor. İbrahim Oynadığı Sürede Norveç Hep Oradan Geldi, Ve İbrahim'i Hallaç Pamuğu Gibi Dağıttı.

haksızda sayılmazlar
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

Onur*

Alıntı yapılan: çarşı_can - Kasım 25, 2007, 15:24:44
Alıntı yapılan: DeliOnur - Kasım 21, 2007, 21:11:56

haksızda sayılmazlar

Sevgili carsi_can ;

İ.Kaş Sağ Bek Oyuncusu Değildir !
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!