Ana Menü

İşte o futbolcular!

Başlatan CHEm !, Kasım 20, 2007, 15:28:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Kötü günler geçiren Beşiktaş'ta devre arasında kadroda revizyona gidilecek. Gerek yönetim gerekse Ertuğrul Sağlam tarafından sıkça dile getirilen bu operasyonda birçok futbolcuyla yollar ayrılacak.
Beşiktaş teknik direktörü Ertuğrul Sağlam bugün yaptığı toplantıda 7-8 futbolcudan istedikleri verimi alamadıklarını söyledi.

LİG TV'de yayınlanan Futbol Gündemi adlı programa telefonla bağlanan Beşiktaş muhabiri Atakan Kurt gidecek futbolcuların listesini verdi. İşte o isimler:

1- Diatta
2-İbrahim Akın
3-Mehmet Yozgatlı
4- Baki Mercimek
5-Ricardinho

Bu 5 futbolcu devre arasında Beşiktaş'tan gönderilecek. LİG TV'ye konuşan Sinan Engin daha önce Tigana'ya davranışlardından dolayı kızdığını ama artık hak verdiğini dile getirerek İbrahim Akın'ın takımdan gönderileceği konusunda sinyalleri vermişti. Sivasspor maçında da Beşiktaş tribünleri Fenerbahçeli futbolcu istemiyoruz tezahüratlarında bulunarak Mehmet Yozgatlı'nın performansından memnun olmadıklarını belli etmişlerdi.

Öte yandan genç futbolcular Mehmet Sedef ve Aydın Karabulut ise kiralık olarak gönderilecekler. Gökhan Zan da 2 milyon dolar ve üstü teklif gelmesi halinde takımdna gönderilecek. Bunun yanı sıra Ertuğrul Sağlam'ın Nobre'yi de göndermek istediği fakat yabancı statüsünde oynamadığı için kalmasından yana karar aldığı öğrenildi.
Allah kitap Beşiktaş

siyah

bence onlardan önce yönetim gitse ayrıca  o lsisteye ibrahim üzülmezde eklenmeli
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

[KralKartal]

yine gidecek yine PARA demek
yerine yine futbolcu gelecek o da PARA demek

yani BORC demek...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

hrn_karakartal

rico paşayı özleyecez ama futbol bu oynayan kalır!!!

carlito1903

İ.Akın neden gidiyo anlamadım adam doğru dürüst oynamadı bile....kendini düzeltmek için fazla uğraşmıyo ama onuda düzeltmek hocanın işi bunu yapabilir umarım böyle yetmekli gençler zor bulunur....

MeLo

Beklene isimler.
Bencede yol verilmeli.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

canavar_bjk

bence

diatta şu anda savunmanın en iyisi
ibrahim , mehmet , baki hiç oynamadılar
rico daha yeni sakatlıktan kurtuldu gecen sene onun sayesinde az maç kazanmadık

ama

hayırlısı ne ise o olsun
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

levent1903

Bu 5 Futbolcu Besiktasimiza verimli olamamistir, gitsinler.
Deli Ibo da Jübilesini yapsin. Gökhan Zan da o paraya satilirsa gitsin !
Zamaninda Rico nun yerine Bremen de oynayan Diego alinsaydi ( o sene Bremen áldi - 7 Milyon Avro ya )
bize on Katini kazandiri idi.

Ayni hatayi yapmamak lazim. 50tane futbolcu alacagina - 2 tane Kaliteli al !
Avrupada basari göster ve Borclarini öde !!
Bu Yönetim geldi geleli elimizden kac Futbolcu gecti olumsuz! Araba Saticisina döndük ama Kar degil, Zarar yapip duruyoruz !

Su Yönetim de gitse iyi olur. Gelecek Saglam bir Yönetimde simdikinin Pisligini temizlemek ile ugrasir.
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

dgkn1903

bence hıcbı transfer olmuyacak gıbı gelıo ama hadi hayırlısı
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

keskinli

isimler kulüp tarafindan aciklanmadikca,basina inanmayin!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

bende i.akın kalsın
sonra yönetim ve diğerleri gitsin
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

göküüü

ibrahim üzülmez niye gitmiyor o adamın takıma ne yararı var??

yns.mr

en çok mehmet yozgatlının gitmesine üzülürüm o kadar.Onun gibi futbolcuyu kaybetmemeliyiz bence...

siyah

bence zaten ilk gidecekler yönetim ondan sonra
ibrahim üzülmez
ricardinho
diatta
nobre dir çünkü sezon başından beri belşiktaşa bir faydaları olmadı
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

eyup1903